Да се оплачем...

  • 7 257 337
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 37 170
  • Мнения: 7 325
Пропуснала съм на колко години е детето, но моето между 13 и 16 също се оплакваше от главоболие. Оказа се, че вдига кръвно. Докторите казаха - пубертет. От няколко години не се е оплаквал.

# 37 171
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Да ви кажа, аз такива училищни детски психолози съм виждала, че не смея вече да давам с лека ръка съвет за психолог или пед. съветник...За щастие не всички са такива де.
Синузита, беше питала- да може да води до главоболие. Ходи се на УНГ и се прави снимка.

+1 за мнението за училищните педагогически съветници и психолози.
има и свестни, но са единици.
по-добре да се потърси истински специалист, в душата на детето не могат да бъркат самодейци с едномесечен задочен курс.
преди години се консултирахме с д-р жулиета Темникова - прекрасен човек и специалист.
http://zdravencatalog.com/julieta-ivanova-temnikova-psiholog-sofia/

# 37 172
  • Мнения: X
Коремът ми боли ужасно, да не кажа адски. Нищо не мога да хапна, не, че имам и апетит. Преди работа обиколих три магазина, докато  избера едни солети и кисело мляко. Ужас.

# 37 173
  • Мнения: X
Оплаквам се колко наивно и прекалено доверяващо се е детето.
Първо около седмица -две се прибираше с едно момиме от училище, понякога идваха в нас и т.н. Много добре се разбираха. Оказа се че това момиче има друга по добра приятелка но е отсъствала и затова е била приятелка с моето дере. Няма лошо, обаче връща се другото дете и почват да правят моето на луда. Лъжат я че ще остават на занималня, тя си тръгва сама от училище и после ги вижда примерно на другия тротоар. Беше много разстроена. После обаче право куме в очи беше попитала какъв е проблемът да се принират трите заедно едната започанала да и крещи чее не я искат и разни такива. Дъщеря ми се прибира и реве. Сега пак са приятелки трите уж.
Вчера и звъня да се прибира,че беше на гости на едната приятелка, казва ми добре и това е. Детето живее в другия вход, айде с обуване, обличане и т.н. да кажем 10-15мин.  Обаче няма я. Звъня, изключен телефон. Намерихме се... Час по късно се прибра. Мими била казала че ако сега си тръгне край повече няма да и бъде приятелка, накарала я да си изключи телефона.  Ако на този етап е нещо да кажем дребно утре ще я накара да направи нещо друго и тя ще го направи за да и е приятелка.. Не знам на какъв език говоря.

# 37 174
  • Мнения: 7 325
И при нас се случва нещо такова. Много е неприятно. Хем набивам в главата какви трябва да са нормалните човешки взаимоотношения, и  пак ... дано вземе малко от брат си, че незнам.

# 37 175
  • Сф
  • Мнения: 10 667
Моята често се оплаква от главоболие също.По мое мнение основно е от преумора.От 8 до 18 в училище.. 3 клас..

# 37 176
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Възможно е да е от шума...
След училищните базари на децата, аз винаги се прибирам с главоболие...
Като джунгла е там.

# 37 177
  • Мнения: 3 819
Оплаквам се от цените на стоките у нас.
Просто не мога да не се възмутя, че ако си купя от  България три опаковки витамини и 4 крема за тяло трябва да дам 180лв., а като си ги поръчам от Англия заедно с доставката плащам 80лв. за абсолютно същите продукти.
Каква е тази разлика в цените не мога да си обясня  #Cussing out

# 37 178
  • София
  • Мнения: 39 771
Оплаквам се колко наивно и прекалено доверяващо се е детето.
И моята дъщеря имаше такава "приятелка".
И след като почти се обадих на полицията, за да си търся детето (а въпросната ме излъга по телефона, че не я е виждала, а щерката е била у тях) и след като моята "открадна" пари от мен, за да купи някаква брошка на таз... се разделиха. Класната я беше предупредила да не дружи с това дете. Сега не иска да чуе за това момиче.

Моята днес реши, че на у-ще ще ходи с моите дънки. Добре, че сутиените ми не ѝ стават Joy

# 37 179
  • Мнения: 6 669
Мадър, дано детето ти си намери други приятелки по-скоро.Направо не е за вярване как някои лъжат и манипулират още от малки. Sick

# 37 180
  • Мнения: 47 991
Момичетата често имат такива...как да ги нарека...приятелки и периоди на групички и интриги. И моята яде едни попари, дето едни "приятелки" й бяха надробили, ама си научи урока уж и сега е доста по-внимателна и подбира с кой да дружи. Я пусни някой дисни филм, от игралните, имат купища на такава тематика, и го ползвай за повод да подметне някоя реплика затва, че човек невинаги трябва да бъде харесван на всяка цена и че някои хора са мними приятели Wink. Минават през трудни уроци човечетата, но няма как, трябва да ги минат по един или друг начин .

# 37 181
  • София
  • Мнения: 39 771
Някои уроци се учат по трудният начин.

# 37 182
  • Мнения: 9 662
Само да кажа, че моят съвет беше за детски психолог, не за училищен.

# 37 183
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 025
Сънувах, че аз и детето играем хоро пред апартамента. Станах с някакво неприятно чувство, и понеже си нямах работа, погледнах какво значи според съновниците, и съвсем ми се скофти. Да, знам, това са суеверия, но ми е притеснено.   Sad

# 37 184
  • Мнения: 17 987
Направо не е за вярване как някои лъжат и манипулират още от малки. Sick

О аз пък вярвам, аз не вярвам в невинните детски душици. Даже в градината вече не са такива, тези, които ще са си де, те от малки си личат. Както манипулират "приятелките" си обаче, така работят и родителите си, ама те късно се усещат и все чуждите са виновни техните ангелчета

Общи условия

Активация на акаунт