Да се оплачем...

  • 7 257 346
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 37 155
  • Мнения: 4 872
 Той е с очила и редовно ходи на контролен преглед. Следващият е през май месец.

# 37 156
  • Мнения: 21 275
Marsia_K ,дано скоро се успокои детенце и да свикне.
За твое успокоение може да го заведеш при споменатите лекари.
 Hug

# 37 157
  • Мнения: 7 325
Оплаквам се от невъзпитани, груби и нахални деца. Имам доста стаж като родител, но такова чудо не съм виждала. Имам чувството, че децата не могат да общуват нормално, а обидите са като поздрав. Отвратително е. Казват, че тук където живеем хората са отвратителни селяндури и май излиза че е истина.

# 37 158
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Скрит текст:
Топло ми е на работа ама краката ми са лед студени. Открай време съм така, аман вече. Тоя под смуче яко топлината.
И аз съм така.
Имах същия проблем докато не споделих с колега. Той ми обясни, че ще трябва да си вдигам краката. Последва разговор кой какво си мисли и защо и накрая се оказа, че - трябва да има нещо, което да изолира топлите крака от студения под, нещо, което да играе ролята на изолатор. Пробвах и се оказа вярно.

Оплаквам се, че утре ще прескоча моите шефове и ще отида да топя на по-високо ниво. Не знам как точно да формулирам оплакванията си защото не са едно и две. Не знам и какви ще са последствията и за мен.
Дано не е късно, но най-добре ги формулирай писмено. Ако не искаш официално писмо, това упражнение ще ти помогне на теб  да ги подредиш по приоритети и важност.

# 37 159
  • Мнения: 1 326
Вдигнал е 39.7 сутринта.Пуснали му изследвания-20 левкоцита на поле в урината,а операциите бяха ма бъбрек.От операцията е  #2gunfire
Все в частни клиники ходим,за да ни обърнат внимание и точно там стигаме до усложнения.И при мен има същия случай,едва ме спасиха.Само болести и проблеми,три години вече сме постоянно болни.И не мога да отида да го видя заради грипа,няма на кой да оставя малката,а и тя от снощи плаче за него.  Cry

# 37 160
  • Мнения: 47 994
А  в кой град сте, я да се насочи бързо към някоя много голяма болница в столицата, да не чака. Частните рядко успяват да се справят с усложнения.

# 37 161
  • София
  • Мнения: 618
Притеснявам се за детето Sad От половин година насама все нещо му има. Последно време се оплаква от главоболие и че му е лошо от гърлото .  Rolling Eyes Няма ден , в който да отиде с настроение на училище, нито такъв, в който да не се притеснявам за него. Като се замислям почти всяка седмица сме при личната за нещо. Сутринта се събуди с главоболие, дадох панадол , няма Т, нищо не го боли. В четвъртък е бил на преглед и е добре.  От една страна се притеснявам за него , от друга си мисля дали не е нещо на психическа основа и пак се притеснявам.. Той е в ново училище, предполагам е стресиращо , отделно все се намира по някое дете, което да го обиди за 'нещо' ... Disappointed Какво да го правя - не знам. В други ден е на ендокринолог, след това е записан на зъболекар, явно трябва и невролог да търся... Cry Искам здраве !
Може да потърсите психолог. Важно е да расте уверен, а специалист би могъл да стигне до проблема.

# 37 162
  • Мнения: 47 994
Аз бих разпитала класната, други майки или деца- който познавате, в краен случай ако има отзвиви, че пед. съветник е свестен- и него. Да не става нещо в училище, и да не иска да ходи, но и да го е страх да сподели? Моите деца са с куп хронични проблеми, но ходят на училище с огромно желание, даже и болни, е освен обичайното мрънкане за сутрешното ставане, но сме минали и през кофти учители и периоди...можеш и да споделиш на личната, да го пратиш на преглед, и тя да го поразпита- ако има опит с деца и подход...изобщо, намери начин да елиминираш училището като източник на тормоз и проблем, който да му дава повод да си измисля извинения и да не иска да ходи...

# 37 163
  • Мнения: 2 290
Съгласна съм с последните две мнения.
И според мен идеята за психолог е добра.В повечето случаи страничен човек - специалист с опит, предразполага децата повече,отколкото родителя и те споделят с него неща, които не биха споделили с нас.

# 37 164
  • Мнения: 9 663
И аз бих препоръчала детски психолог. Ако болката е стягаща по цялата глава и не е много силна - най-вероятно е от стрес. Заведи го на невролог, но почти съм сигурна, че нищо няма да ти каже.

# 37 165
  • София
  • Мнения: 5 198
Малко странично оплакване , но веждите ми окапват ?! Имам дупки вече! Е*ати.

# 37 166
  • Мнения: 47 994
Ох, пак аз ръся съвети, ама съм чела, че при проблеми с ЩЖ окапват веждите във външния ъгъл, и по мои лични наблюдения май е вярно. Та си виж ЩЖ, ако не си досега.

# 37 167
  • Мнения: 2 290
Определено не е проблем, който трябва да отминеш с лека ръка.
Посети ЛЛ  и се заеми сериозно с нещата.Може да е дерматологичен проблем,според мен, ще те прати на дерматолог.Може да се дължи на обезкосмяване или екземи. Но може и да е вследствие на проблеми с ендокринната система.Посети специалист и не чакай процеса да си мине сам.

# 37 168
  • Мнения: 4 872
Аз може би не се изразих правилно за училище - ходи с желание ,но самото оплакване боли ме това, лошо ми е и все едно деня тръгва на зле..  Няма проблеми според госпожата , активен е в час и в междучасията. Много я харесва , харесва и господина от занималнята. Говори само хубави неща за всичко в новото училище. По-скоро самата промяна си мисля, че може да го натоварва.  С децата се разбира добре , но са на целодневен режим и понякога след обяд им идва в повече, изнервят се  и пускат по някоя обида, шегичка, закачка,  а моят ги приема прекалено лично нещата. 
 Сутринта със ставането каза , че го боли главата , но не се е пазарил за ходенето на училище. Обикновено го боли по обяд, защото му водя дневник на това главоболие - между 12.30 и 13.30 ч. Споделя , че му минава от самосебе си.
Благодаря ви!
В обедната почивка отиваме при ЛЛ и ще поискам изследвания и съвет, на какво може да се дължи.
За детски психолог съм го мислила и аз , но на близо едва ли има такова 'чудо'. Ще го имам предвид.

# 37 169
  • Мнения: 47 994
Да ви кажа, аз такива училищни детски психолози съм виждала, че не смея вече да давам с лека ръка съвет за психолог или пед. съветник...За щастие не всички са такива де.
Синузита, беше питала- да може да води до главоболие. Ходи се на УНГ и се прави снимка.

Общи условия

Активация на акаунт