Да се оплачем...

  • 7 257 334
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 37 140
  • София
  • Мнения: 39 771
Моята щерка не е чак такава рекордьорка Simple Smile Счупи само 3 или 4. Последният ѝ телефон е с почти изяден капак. Капак ще ѝ купя. И леко е напукала протектора на дисплея. И това лесно се смяна.

Аз да се оплача от комшиите.
Всяка събота и неделя са страшни скандали. Мисля че съм се оплаквала от комшийката с каруцарския език.
ЕПК сме, но пак се чува.
Млъкват когато им пуснеш музика.

# 37 141
  • Мнения: 3 732
Топло ми е на работа ама краката ми са лед студени. Открай време съм така, аман вече. Тоя под смуче яко топлината.
И аз съм така.
Имах същия проблем докато не споделих с колега. Той ми обясни, че ще трябва да си вдигам краката. Последва разговор кой какво си мисли и защо и накрая се оказа, че - трябва да има нещо, което да изолира топлите крака от студения под, нещо, което да играе ролята на изолатор. Пробвах и се оказа вярно.

Оплаквам се, че утре ще прескоча моите шефове и ще отида да топя на по-високо ниво. Не знам как точно да формулирам оплакванията си защото не са едно и две. Не знам и какви ще са последствията и за мен.

# 37 142
  • Мнения: X
Luda Ludka, стискам ти палци, пожелавам ти успех.
На мен ми предстои подобно в края на седмицата. Много е неприятно. Хем знам, че съм в правото си, хем знам че на отсрещната страна не го интересува.
Аз киснах на спирката трета поредна неделя. Значи от 21ч. до сега въобще не мина и един номер.
Пълна излагация за голям град като Пловдив.

# 37 143
  • here and now
  • Мнения: 4 235
Топло ми е на работа ама краката ми са лед студени. Открай време съм така, аман вече. Тоя под смуче яко топлината.
Взех си боти UGG. Родих се с тях. Топлят без да запарват, а понякога изкрвам и по 14-15 часа с тях. Може би над месец вече ги нося, а миришат на нови обувки. Изглеждат грозновати, но са най-сполучливата ми зимна обувка. Цените им са малко височки, но комфорта е несравним.

# 37 144
  • Мнения: X
Вики, какъв градски транспорт чакаш по това време в неделя, в Пловдив. Делничен ден последните коли минават към 21.40-21.50. Празничен - един час по рано.
Добре, че има таксита.

# 37 145
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Днес бях на работа и си извиках такси сутринта. Диспечерката ми каза 4 минути, аз на петата бях пред входа и видях таксито вече отпътувало в далечината... Толкова не можа да изчака 1 минута! Веднъж пак от същата фирма диспечерката без никакви обяснения и причина (даже не съм закъснявала тогава) ми беше отменила заявката... Никога повече няма да им ползвам скапаните услуги! За 6155 става въпрос.

# 37 146
  • Мнения: X
И майка ми си има на няколко пъти подобни проблеми с Еко такси. Тя е жена на 74 години. Въпреки, че сме с асансьор й отнема повече време слизането. Пък и никога не викаме таксито пред входа, а отстрани на блока и това отнема още една-две минути. Последния път отиваше към ВМИ и бързаше, и точно както при Козирогче го е видяла, че завива към булеварда.  Казала съм й другия път слизаш, вадиш очилата и тогава се обаждаш.

# 37 147
  • София
  • Мнения: 5 198
Явно има голяма "криза" при такситата.
Нямат коли , трябва да чакаш по 15мин , а в някои случаи и по час , да се появи някой .
От кога се появи този проблем а такситата , не знам ?

# 37 148
  • Мнения: 35 113
Оплаквам се, че не разбирам понякога хората.
Вчера казах на едно момиче, което стои без работа за място, където знам , че търсят хора. Със заплащане около 600 лв.
И тя направи такава физиономия все едно й казах , че ще се продава за 200 лв . И ми отговори  , че тя такива работи с такива заплати хич не ги отразява..
Явно без работа и пари й е по- добре  , откакто за 600 лв да работи.

# 37 149
  • София
  • Мнения: 5 198
Мои познати , до последно търсиха работа над 1000лв и не се съгласяваха за по-малко.
Сега всички работят за над 1000лв,  но пък може би е имало кой да ги издържа финансово.

# 37 150
  • Мнения: 1 326
Оплаквам се от лекари.Две операции направиха на мъжа ми-миналия понеделник и сега в петък.И двете с пълна упойка.След втората операция веднага го изписаха,дори половин ден не изкара в болницата.Не разбирам как е възможно...А преди малко по спешност го приеха с Т и явно с инфекция.Нямам думи просто.  #2gunfire

# 37 151
  • Мнения: X
Бандида, моите пожелания да мине всичко леко. Това е ужасно. Ако може позволете  си частен лекар.
Уф, звучи  и скъпо, но поне  ще гледа както трябва. След всичко, което ми се случи последно, съм си казала, че вече няма да разчитам на   обществени лекари. Sad
Оплаквам се, че корема ми протестира и не мога да спя.
Вадя си един извод, че от май месец, мин. год. все има нещо да ме  боли.  Сякаш съм супер кекава. То не бяха гинеколози, антибиотици заради простуди, спешни кабинети заради местещи се болки... То не знам въобще има ли нещо здраво в тялото ми.
Единственото добро, дето излезе от дългото напразно чакане на автобуси, беше разговора с шефката, да си тръгвам в неделя един час по-рано. Сега да видя, дали и в 20:00 ще чакам безрезултантно автобус.
Отвратителни са тези автобуси.

# 37 152
  • Мнения: 47 991
Бандида, и моя скоро се оперира и веднага бам температура. Оказа се, че цялото отделение са с температура, имало вирус. Верно, мина му, обаче ме хвана яд що оперират като има вируси в момента и много хора от отделението са болни. Дано и при вас се окаже нещо такова, а не инфекция.

# 37 153
  • Мнения: 4 872
Притеснявам се за детето Sad От половин година насама все нещо му има. Последно време се оплаква от главоболие и че му е лошо от гърлото .  Rolling Eyes Няма ден , в който да отиде с настроение на училище, нито такъв, в който да не се притеснявам за него. Като се замислям почти всяка седмица сме при личната за нещо. Сутринта се събуди с главоболие, дадох панадол , няма Т, нищо не го боли. В четвъртък е бил на преглед и е добре.  От една страна се притеснявам за него , от друга си мисля дали не е нещо на психическа основа и пак се притеснявам.. Той е в ново училище, предполагам е стресиращо , отделно все се намира по някое дете, което да го обиди за 'нещо' ... Disappointed Какво да го правя - не знам. В други ден е на ендокринолог, след това е записан на зъболекар, явно трябва и невролог да търся... Cry Искам здраве !

# 37 154
  • Мнения: 21 275
Marsia_K,очичките гледали ли сте ?

Общи условия

Активация на акаунт