Да се оплачем...

  • 7 258 157
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 40 920
  • Мнения: 47 998
И от мен имаш прегръдка и подкрепа
Стискам палци всичко да се нареди от добре по добре

# 40 921
  • Мнения: 1 985
Борислава,
И на мен ме стана мъчно...Следващия път ще имаш живо и здраво бебе, трябвало и през това изпитание да минеш...
А за майка ти - понякога болните, вторачени в собствените си страдания, не осъзнават какви проблеми носят на околните. Изживяват се като мъченици и не виждат, че и на най- близките им не им е лесно.
Опитай се да поговориш с нея и да и обясниш, че и на теб не ти е леко. С достатъчно отговорности си гърбиш явно, че и постоянно мрънкане до търпиш.

# 40 922
  • Мнения: 6 676
Що за глупост да казва на майка си да си гледа работата, това как по-точно ще оправи нещата? Говорим за болен човек, физическите неразположения влияят и на психично ниво.
Борислава, пожелавам ти търпение и стискам палци следващия път всичко да е наред!

# 40 923
  • София
  • Мнения: 38 592
Борислава, кураж!

Някои болни стават нещо ужасно. Ако имат малко лоши черти, болестта ги умножава по 10. Други пък, са толкова готини и положителни даже на прага на смъртта.

# 40 924
  • София
  • Мнения: 28 668
Що за глупост да казва на майка си да си гледа работата, това как по-точно ще оправи нещата? Говорим за болен човек, физическите неразположения влияят и на психично ниво.
Борислава, пожелавам ти търпение и стискам палци следващия път всичко да е наред!
Е, 10 години гледане на болен и загубата на дете също влияят на психиката. Човек не може вечно да е разбиращият и да стиска зъби.

# 40 925
  • Мнения: 47 998
По-скоро трябва да си припомня, че майката няма много трезва преценка, защото често в нея говори болестта, вместо разбиращата майка.  Едва ли иска да я нарани, но и не може да прецени реално какво й е.

# 40 926
  • Мнения: 630
Борислава,кураж и от мен,момиче !
Разбирам,че си в ужасен период...
Всичко ще мине и всичко ще се нареди.
Опитай се да се успокоиш, без цигари,моля.
Цигарите няма да ти помогнат за нищо.
И когато си стъпиш на краката ( емоционално ) ще съжаляваш,че си ги започнала отново.
Излез,подишай въздух,пусни си хубав филм, реди пъзел, прави неща,които биха те откъснали от мислите ти.

# 40 927
  • Мнения: 988
Благодаря на всички за подкрепата,опитвам да остана позитивна,но е малко трудно,а това е най-важното,защото знам до къде стига човек без надежда.

# 40 928
  • Мнения: 6 676
Влизането в конфронтации няма да оправи нещата.Трябва да намери своя начин за зареждане, релакс и положителни емоции.А и времето определено лекува.

# 40 929
  • Мнения: 1
всички ме отблъскват в училище  и ме смятат за виновна  всички са гадове  и  искам  да се махна от там  и да отида в друго училище  .  майка   ми  има една приятелка която ме дразни    има едно момиче от втори клас  което каза едно момиче да ми счупи шнолата и тя го направи после всички се сабраха от вън и ме обиждаха  и госпожата каза че аз съм виновна и ме наказа без причина когато  се похвалих на мой съученички че имам нова дреха те казаха че е от втора употреба и  че живея в бокочарник  момиче съ казвам се симона

# 40 930
  • Мнения: 9 747
Симона, нямаш ли домашни за Понеделник?

# 40 931
  • Мнения: 7 325
симона в кой клас си

# 40 932
  • Мнения: 13 083
borislava, кураж и от мен! Сигурно е трудно, но мисли позитивно. 🤗

Оплаквам се, че днес ми е много крив ден. Ама много. Скарах се с майка ми, отдавна никой не ме беше разтрепервал така. Едва се прибрах до вкъщи. 😒 Тъкмо ми беше поразминало малко и ми звъни една приятелка, говорим си и тя започва да нарежда “ И тоя път да отидеш на време в болница, за да имаш време за упойка”, аз отговарям, че вече веднъж съм родила без упойка, при което тя започва да пищи “ Ама как без упойка, толкова е страшно!” 😒 Как знае, че е страшно като не е припарвала до АГ отделение. Аз много добре знам какво е, нямам нужда някой да ми дава акъли за това как да раждам.

# 40 933
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Симона, колко си голяма? Със сигурност ти е обидно, че така постъпват с теб, но мненията на децата са си техни мнения и не можеш да ги промениш. Можеш да промениш единствено себе си, като разбереш, че ти си ценна и не е нужно чуждо одобрение за това. Учи, споделяй с близките си и игнорирай гадовете. Успех!

# 40 934
  • Мнения: 7 325
важно е да сподели случващото се с родителите си и те да се свържат с класната, защото че има неприятни деца - има, но всички да я мразят и нападат говори за проблем, който не се крие само в другите.

Общи условия

Активация на акаунт