Да се оплачем...

  • 7 257 332
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 42 795
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Прибрах се и като събух високите сандали с каишки, видях отоци на мястото между каишките. Сега чета за сърдечни проблеми и отоци и аз като Анабел се чудя ако се разболея кой ще ми гледа децата. Някаква параноя имам от болести при мен...

# 42 796
  • Мнения: 47 991
И аз имам хипохондрия, ама отоци в тая жега ми се струват нормални, успокой се

На родителска среща съм. Скука и тъпотия.

# 42 797
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Елате във Варна - тук имаме руска пролет.   

# 42 798
  • Мнения: 3 850
От известно време насам има нощи, в които се събуждам обляна в пот, цялото легло и завивките мокри.

Снощи и онази вечер се събудих в 3 през нощта, да се преобличам, то направо не е нормално.
Излашена съм, защото не знам на какво се дължи.

Преди 2 месеца правих кръвни изследвания, по друг въпрос - бяха в норма, но от тогава насам имах доста тежки периоди, случиха ми се проблеми, които изживях тежко, то и още ги изживявам де, макар че гледам да се държа и да не се поддавам на емоцията.

Чудя се дали пак да не направя кръвни или да тествам хормоните, не знам на какво може да се дължи това потене ...  Confused

# 42 799
  • София
  • Мнения: 39 771
Днес си одрах инцидентно крака с ноктите на ръката
Аз го бях направила това с пръстен с камък. Бая време си ме боля.

Оплаквам се от невралгия. Боли ме даже като си пипам косата.

# 42 800
  • Мнения: X
От известно време насам има нощи, в които се събуждам обляна в пот, цялото легло и завивките мокри.

Снощи и онази вечер се събудих в 3 през нощта, да се преобличам, то направо не е нормално.
Излашена съм, защото не знам на какво се дължи.
Същата съм. Започна преди две години. В крайна сметка реших, че е от ЕГН-то. И това е целогодишно. Всички изследвания са ми в норма. И за съжаление не е само през нощта. Студено е, дърво и камък се пукат, на мен по слепоочията ми текат вадички, докато се прибирам към къщи.

# 42 801
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Изследване за Хашимото?

# 42 802
  • София
  • Мнения: 38 523
И аз съм така с потенето нощем. Цикълът ми още е по календар.
Чудя се сега каква завивка да си купя, може пък да е от изкуствената ми.

# 42 803
  • Мнения: X
И хормони на щитовидната пусках, с антитела, плюс ехограф, ендокринолога смята, проблем нЕма, лятото ползвам понякога обедната почивка да прескоча до вкъщи за бърз душ и преобличане. Добре, че работя на пешеходно разстояние от вкъщи.

# 42 804
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Пуснахме изследванията.
ММ държа детето, че аз трудно понасям забита в плътта игла, окашкавалват ми се крайниците и ставам не особено адекватна. Та, ММ твърди, че този път е бил по-отпуснат и не е шавал. Но и лаборантките в Бодимед си ги биваше и се справиха много добре. Сега складирам една проба, която ще нося да правим изследване за хранителни непоносимости. Дано стигне, обаче, че да не го влача пак да го бодат толкова скоро, защото вече ще буйства 100%. Чакам да му порасне още малко перуката да изпращам и коса за друго изследване. Тъкмо да мине време, че фалирах. И изкуках. И пак да се повторя - искам да напусна поне за малко тая планета!
Ех, как си мечтая за здраво дете... Поне за ден-два, да видя какво е...

# 42 805
  • Мнения: 35 113
.

Последна редакция: пт, 27 апр 2018, 22:23 от PeacockLove

# 42 806
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
След като не ми помогна дори новата усилена Циктрадина плюс след 4 месеца и над 10 опаковки.  Минах на Дексофенак 90 таблетки за 55 лв....след 35 таблетки - нулева полза...отново зверски болки и кръв....вече 7 месеца нулев ефект от всички лекарства....тотално отчаяние.

# 42 807
  • Мнения: 2 195
Опита ли с Антифлегмин от ветеринарна аптека?Сигурно не си, но не е страшно.Има много информация за приложението му.

# 42 808
  • Мнения: 3 850
Момичета, благодаря за мненията.

При мен от една страна е и на стресова основа, уж гледам да се държа ама той мозъка и нощем си работи ...
отделно съм забелязала, че около седмица преди цикъл почвам да се потя по-обилно, дано да е това или на стресова основа, че не ми се мисли.
Ще изчакам докато дойде цикъла и ако продължава така ще ходя пак да пускам кръвни и хормони Sad

# 42 809
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
PeacockLove, как ще имаш сили с такава програма? Оставяй му детето и си давай почивка. Честно, аз вече изобщо не се обяснявам. Прехвърлям му детето, чиниите, прането и пр, и си върша моята работа. Да се оправят.
А защо трябва да сте по цял ден навън? Аз не мога да издържа да ходя и 1 час последно време толкова съм дроб, не че съм излизала докато съм болна, но откато мъжът ми се върна разходките съм му ги прехвърлила изцяло(и не само). Хич не го жаля и дали му харесва... ми свободен е да си ходи, ама не си тръгва. 😆 Нямам сили и време най-вече, това е положението. Не се нагърбвай с вичко, оставяй нещо и за него.

Общи условия

Активация на акаунт