Звездни компромати - 192 част

  • 53 443
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Фен съм на Пол и ми е много мъчно за него Cry.

Гледам снимките от премиерата на Хобит - каста е един път, с нетърпение чакам да го гледам Wink.

# 46
  • Мнения: 22
Сега пък във фейсбук се върти тази новина "Днес един американец твърди ,че е видял P.Walker в Los Angeles и му е подписал фотограф
,И е казал на големите медии ,че да не вярват на това че починал ,защото това е билa заснета сцена от филма Fast Furious 7 и
Можете да видите в краят на филма ,Paul ще излиза от болницата с песента ,,Six-Days''
.. !!!"

Скрит текст:


Предполагам дубльор?  ooooh!

Дубльор е, да...наистина прекаляват. Sad

# 47
  • Мнения: 814
Азис защо е сърдит на Петко и Яна?

# 48
  • Мнения: 11 747
Фърги има една такава гуша, не само сбръчкана, но и отпусната по специфичен начин, което се случва с много по- възрастни жени. Направо е бабешко. И не е от скоро. Отдавна е много състарена. И аз си мисля, че е на други години, не на 38. Никога не съм виждала толкова млада жена с такъв тип гуша.

# 49
  • Мнения: X
Фърги има една такава гуша, не само сбръчкана, но и отпусната по специфичен начин, което се случва с много по- възрастни жени. Направо е бабешко. И не е от скоро. Отдавна е много състарена. И аз си мисля, че е на други години, не на 38. Никога не съм виждала толкова млада жена с такъв тип гуша.
+1
и на мен ми изглежда над 55 годишна, майка ми е на 53 и няма такава бабешка гуша като на Фърги

# 50
  • Мнения: 216
https://http://www.topito.com/wp-content/uploads/2009/08/Black-Eyed-Peas-Fergie.jpg

Фърги в гимназията, толкова е сладка. Hug Защо и трябваше да си дяла носа...

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 024
Според мен Николета и Валери са се събрали, защото от едно известно време той не е активен нито във ФБ, нито в инстаграм, а преди бълваше снимки всяка минута Simple Smile
И аз имам такива подозрения. И заради цирковете сега го раздават по-смирени.  Mr. Green

Според мен са разделени, но Николета го държи изкъсо и му забранява да е активен в социалните мрежи, а той се надява пак да се съберат  и за това я слуша Peace

От любовната им история преди, много си личеше, че тя е активната, а той пасивният в тази връзка.

# 52
  • София
  • Мнения: 23 107
От любовната им история преди, много си личеше, че тя е активната, а той пасивният в тази връзка.
Ами той беше лапнал като шаран по нея. Влюбен го раздаваше.  Peace

https://http://www.topito.com/wp-content/uploads/2009/08/Black-Eyed-Peas-Fergie.jpg
Фърги в гимназията, толкова е сладка. Hug Защо и трябваше да си дяла носа...
Все едно гледам Дрю Баримор на млади години

Азис защо е сърдит на Петко и Яна?
Щото е педал.  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 1 079
Да пробвам дали се вижда това
There is a Heaven'

Kremi Otashliyska in ELIE SAAB Haute Couture Autumn Winter 2013-14 shot by Magnus Unnar and styled by Hector Castro for the Winter issue of 10 Magazine. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 173
Сега пък във фейсбук се върти тази новина "Днес един американец твърди ,че е видял P.Walker в Los Angeles и му е подписал фотограф
,И е казал на големите медии ,че да не вярват на това че починал ,защото това е билa заснета сцена от филма Fast Furious 7 и
Можете да видите в краят на филма ,Paul ще излиза от болницата с песента ,,Six-Days''
.. !!!"

Скрит текст:


Предполагам дубльор?  ooooh!
Във ФБ пишеше, че това е от предишен негов филм. По време на снимките е раздавал автографи. Но не помня филма.
Толкова ми е мъчно за него  Cry

# 55
# 56
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Мадона още ли е с ония младок,Брахим май се казваше?

# 57
# 58
  • Мнения: 459
Да пробвам дали се вижда това
There is a Heaven'

Kremi Otashliyska in ELIE SAAB Haute Couture Autumn Winter 2013-14 shot by Magnus Unnar and styled by Hector Castro for the Winter issue of 10 Magazine. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ехеее  Crazy Браво на нея!

# 59
  • Мнения: 1
А разбра ли се защо Василка не е била на рождения ден на Нилото?
А Божинов защо е бил?
За да плати сметката. Mr. Green

Хахахаха уби ме  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт