Звездни компромати - 192 част

  • 53 452
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
В тоя ред на мисли, една моя позната се състари яко, когато роди дъщеря си. Беше на 35 години, а изглеждаше на 50...Като й поотрасна детето, тя се поосвежи и се доближи на външен вид до възрастта си. Така че, много зависи и от обстоятелствата. И все пак, според мен си изглежда добре.

# 31
  • Мнения: X
Сега пък във фейсбук се върти тази новина "Днес един американец твърди ,че е видял P.Walker в Los Angeles и му е подписал фотограф
,И е казал на големите медии ,че да не вярват на това че починал ,защото това е билa заснета сцена от филма Fast Furious 7 и
Можете да видите в краят на филма ,Paul ще излиза от болницата с песента ,,Six-Days''
.. !!!"

Скрит текст:


Предполагам дубльор?  ooooh!

# 32
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Добре си изглежда..

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 171
Сега пък във фейсбук се върти тази новина "Днес един американец твърди ,че е видял P.Walker в Los Angeles и му е подписал фотограф
,И е казал на големите медии ,че да не вярват на това че починал ,защото това е билa заснета сцена от филма Fast Furious 7 и
Можете да видите в краят на филма ,Paul ще излиза от болницата с песента ,,Six-Days''
.. !!!"

Скрит текст:


Предполагам дубльор?  ooooh!
прекалено хубаво, за да е истина

# 35
  • Мнения: 1 455
А разбра ли се защо Василка не е била на рождения ден на Нилото?

Ауу, верно бе, аз пропуснах тая подробност. Shocked
Трябва да е било много сериозно извинен.

# 36
  • Мнения: 173
Ей тази Мила...винаги изглежда недоспала и недоокъпана  ooooh!

# 37
  • на село
  • Мнения: 844
Фърги  не изглежда никак добре за възрастта си тая жена.
На колко години е?  newsm78
38.  Peace
Крие поне 5 г, според мен.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Това е видео от улична камера, която, уж, е заснела експлозията
http://petel.bg/Ulichna-kamera-e-zapechatala-uzhasnata-katastrof … r--video--__57429

# 39
  • Мнения: 4 199
Прекаляват с тези спекулации за Пол, същото и с Майкъл Джексън и Ту пак, живи били.... ooooh!

# 40
# 41
  • Мнения: 511
А разбра ли се защо Василка не е била на рождения ден на Нилото?
А Божинов защо е бил?
За да плати сметката. Mr. Green

хахаха

# 42
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Прекрасна е Heart Eyes

Медиса,   bouquet

# 43
  • Мнения: 309
А разбра ли се защо Василка не е била на рождения ден на Нилото?
А Божинов защо е бил?
За да плати сметката. Mr. Green

хахаха


Според мен Николета и Валери са се събрали, защото от едно известно време той не е активен нито във ФБ, нито в инстаграм, а преди бълваше снимки всяка минута Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 23 124
Според мен Николета и Валери са се събрали, защото от едно известно време той не е активен нито във ФБ, нито в инстаграм, а преди бълваше снимки всяка минута Simple Smile
И аз имам такива подозрения. И заради цирковете сега го раздават по-смирени.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт