Звездни компромати - 192 част

  • 53 440
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 216
А разбра ли се защо Василка не е била на рождения ден на Нилото?
А Божинов защо е бил?

# 16
  • Мнения: 459
А разбра ли се защо Василка не е била на рождения ден на Нилото?
А Божинов защо е бил?
За да плати сметката. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 216
Фърги  не изглежда никак добре за възрастта си тая жена.
На мен пък ми харесва как изглежда Flutter

И на мен! А, мъжа и още повече. Flutter

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 38
на Фърги открай време ѝ личат годинките. Остарява закономерно и естествено спрямо времето според мен  Peace


запис   bouquet

# 21
# 22
  • До морето
  • Мнения: 7 115
Нищо закономерно не виждам в това на 38 да изглеждаш така  Peace Че тя прилича на Голди Хоун  Rolling Eyes
Скоро й гледах интервю с Опра, в което открито разказва, че в годините преди  Black Eyed Peace е взимала наркотици. Мисля, че тези години, сега са отпечатани на лицето й  Confused

А мъжът й е голям бонбон. Точно онзи ден гледах серията на Лас Вегас, в която тя участва и където се запознават и се влюбват  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 453
И за мен Фърги изглежда зле. Ако беше на 48, да, но на 38 да изглеждаш по този начин не е ОК според моите възприятия.

# 24
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
  bouquet

# 25
  • Мнения: 14 436
Джош определено според мен младее до Фърги.Дали тя "старее" или той "младее"-май първото Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 068
А разбра ли се защо Василка не е била на рождения ден на Нилото?


Предполага се, че не е отишъл, защото е сърдит на Петко и Яна, нали и на сватбата им не отиде.

# 27
  • Мнения: 3 181
Джош определено според мен младее до Фърги.Дали тя "старее" или той "младее"-май първото Mr. Green
Peace
 А принципно той е по-голям на години
Защо Василка е сърдит на Петко и Яна?

# 28
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Оооо Джош го вземам веднага  Heart Eyes
Фърги много ми харесваше преди 4-5 години, тогава годините не й личаха...Сега сякаш изведнъж се състари...

# 29
  • София
  • Мнения: 23 106
Нищо закономерно не виждам в това на 38 да изглеждаш така  Peace Че тя прилича на Голди Хоун  Rolling Eyes
А мъжът й е голям бонбон.
Именно. На тези години има жени, които още изглеждат като момиченца. (Прост пример - Гуен Стефани, макар че е кака на Фърги с цели 6 години.)
Джош определено е свежарка и е много готин тип.

Общи условия

Активация на акаунт