PrettyBox & Pinks Beauty Box - 4

  • 51 599
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 151
Лелеее, то имало нова тема, а аз се чудя защо не пишете  Shocked Hug
Да ви кажа мислех си го и аз за кутийките на Виши, че може да ги пуснат. А дано! Praynig
Сега пък гледам, че в декемврийската кутия на Прити ще има 3 пълноразмерни продукта... Много се замислям...

# 76
  • Мнения: 1 780
Ще може ли да се присъединя Blush
Направих поръчка(за първи път ми е) и уж избрах за м.Декември,а получих имейл,че поръчката е приета с кутия за м.Ноември Thinking


п.с. записах се и за Prettybox и за pink Beauty box  Blush Нали няма да получа 2 еднакви кутии newsm78

Последна редакция: ср, 11 дек 2013, 15:42 от sparkling eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 3 108
Не са лоши кутийките, ама за какво са ми ??  Naughty

# 78
  • Мнения: 38
Ще може ли да се присъединя Blush
Направих поръчка(за първи път ми е) и уж избрах за м.Декември,а получих имейл,че поръчката е приета с кутия за м.Ноември Thinking


п.с. записах се и за Prettybox и за pink Beauty box  Blush Нали няма да получа 2 еднакви кутии newsm78
Прити и Пинкс са две различни кутии, няма да получиш едно и също. Вероятно, за да имаш ноемврийска кутия, си поръчала ноемврийската кутия на Прити, на Пинкс вече са изчерпани. Можеш да им пишеш / на Прити/ и да поискаш да ти коригират поръчката, за да получиш кутията за декември.

А относно кутиите на Виши - аз имам една кутийка от превръзки, която успешно превърнах в кутийка за игли. Като един отявлен Плюшкин, бих намерила приложение на кутийката, все ми е тая дали ще има Виши или не.

# 79
  • Мнения: 1 780
Писах им и тъкмо си отворих мейл-а.Казват ми,че тяхна била грешката и вече са я корегирали Peace

п.с. импулсивно го направаих това с поръчването,че и на двете и въобще не знам честно да си кажа защо ми са,като аз много много не използвам козметика или гримове,но...случайно попаднах,намерих и темата тук и поръчах Embarassed

# 80
  • София
  • Мнения: 3 818
В тези кутии има ли нещо /на Виши/. Симпатични са, но за какво служат? Надявам се празни кутии да не ми пращат.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 611


Мисля, че вече имам 50 мл. от този парфюм от мостри  Laughing

# 82
  • Мнения: 36 154
още един разкрит продукт  ooooh!  Twisted Evil Crossing Arms

Скрит текст:

Ел-Мем ме изпревари  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 151
Да им имам разкрития продукт...  Confused

# 84
  • София
  • Мнения: 3 818
безплатен семпъл....добре Confused

# 85
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Аз още съм в чуденка дали ще получа кутия след като отказах миналата, а и не искам да ги питам да не се досетят за мен  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 31 389
Очаквам и тази кутия да е голяма глупост и да си кажем чао без съмнения. Laughing

# 87
  • Мнения: 1 554
2мл, за едно пръскане.  Laughing Joy

# 88
  • София
  • Мнения: 3 108
Да, бая семпъл размер ще да е ... Grinning

# 89
  • Мнения: 36 154
2мл, за едно пръскане.  Laughing Joy

с много икономии и цепене на капката - за две  Joy

Общи условия

Активация на акаунт