PrettyBox & Pinks Beauty Box - 4

  • 51 569
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 021
Аз се чудя след като вече разкриват продукти и явно кутиите са готови, защо не ги пратят по-рано, ами трябва да чакаме 16-ти  newsm78 Това женското любопитство е страшна работа   Mr. Green

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Аз се чудя след като вече разкриват продукти и явно кутиите са готови, защо не ги пратят по-рано, ами трябва да чакаме 16-ти  newsm78 Това женското любопитство е страшна работа   Mr. Green
Е, как реши, че кутиите са готови? Wink
Това, че е разкрит един продукт, не значи, че всичко е готово - предполага се, че си имат договорени срокове както с козметичните фирми, които доставят мострите, така и с куриерската фирма, за разпращане на кутиите... А и плюс това като при всеки абонамент си има конкретни дати, в които се разпространява продукта Peace

И мен ме гризе любопитството, особено сега, за тази двойна кутия, но търпеливо чакам да дойде 16-ти Wink  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 838
Как използвахте олиото на Керастаз? Току що се опитах да си сложа, слагах по краищата на косата, понеже съм с мазен скалп, но половината или повече от мострата се наложи да хвърля тъй като се разтече навсякъде, даже и по панталоните ми имаше  Embarassed Вие как успяхте да съхраните мострата и наведнъж ли я използвахте?  Rolling Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 5 658
Прелях си мострите в малко шишенце, използвах празното от олиото на Макадамия и си ги употребих до капка  Peace
По малко слагах, всяко от сашетата - на 3 пъти да кажем.

# 64
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Олиото ми на Керастаз изглежда така в момента:

За другите мостри имам по-малки опаковки, защото тези не ги понасям...и си ги пресипвам доволно.

# 65
  • Мнения: 2 838
Ясно ... жалко че изхабих едната мостра Simple Smile Благодаря за идеите Simple Smile)

# 66
  • Мнения: 1 110
Олиото на Керастаз го изтеглих с една спринцовка и сложих в стъклен флакон от друга козметика Simple Smile

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
и аз така го прелях в празно спрейче от Макадамия

# 68
  • Мнения: 1 110
Миналия месец споделих за тези кутии в темата за Vichy, сега ни ги предтсвят и от Pinks http://pinks.bg/krasota/kozmetika-i-grim/%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B … 0%BD%D0%B0-vichy/ дали не са включени в кутията... Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 594
Миналия месец споделих за тези кутии в темата за Vichy, сега ни ги предтсвят и от Pinks http://pinks.bg/krasota/kozmetika-i-grim/%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B … 0%BD%D0%B0-vichy/ дали не са включени в кутията... Rolling Eyes
И аз това си помислих, когато видях публикацията във ФБ. Whistling

# 70
  • Мнения: 3 698
Аз бих се зарадвала, ако са включили такава кутия, харесва ми!

# 71
  • Berlin
  • Мнения: 11 284
На мен ми харесва кутията. Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 1 586
Е, те Пинкс пускаха тези дни във ФБ и снимки на новата грим колекция на Долче и Габана и на глоси стейновете на Ив Сен Лоран, ама някак си не очаквам да са в кутията, колкото и да ми се иска  Laughing
Пинкс преди всичко е онлайн списание с рекламна насоченост и редовно пуска ПРи на различни брандове, което няма връзка с кутиите.

# 73
  • Мнения: 1 110
Направих предоположението въз основа на съдържанието.  Simple Smile
Скрит текст:
Интегрално почистващо мляко 3-в-1 Purete Thermale 30ml
2. Термална вода Vichy 50ml
 3. Изглаждащ и озаряващ крем Idealia 15ml
+ мостра на новия фон дьо тен на Vichy Teint Ideal, който ще бъде представен на пазара през януари 2014г.
 + мостра на енергизиращ шампоан Dercos.
И през ум не ми е минало за 15 лв. да получа Долче и Габана  Peace

# 74
  • Мнения: 2 369
Нямам търпение да я получа вече! Имам добро предчувствие за съдържанието, да видим Praynig

Общи условия

Активация на акаунт