PrettyBox & Pinks Beauty Box - 4

  • 51 552
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 456
Момичета, спокойно, най-вероятно не е точно пърхут. Получих нещо такова, когато започнах да използвам Лореал Профешънъл. Оказа се, че не трябва да се ползва, като обикновен шампоан от магазина, защото са доста по-силни и ако скалпа е малко по-чувствителен, се получава това. Слага се по малко, разрежда се с повече вода и се плакне 2 пъти по-дълго  Peace При мен работи тази схема и не съм имала повече проблеми с шампоаните им, а ги ползвам доста.
Това, което сега се е получило, като реакция - мийте се следващите няколко пъти с много щадящ шампоан (аз се мия с на малкия бебешкия биошампоан) и реакцията ще отшуми.

Дано ви помогнах! Hug
Peace Много хубаво си обяснила.Шампоаните са силно концентрирани и е добре да се разреждат малко в шепата преди да се нанесат на косата.Няма да е зле количеството да се раздели на няколко места и леко с длани да се масажира,а не всичко на едно място отгоре.Аз не съм с чувствителен скалп,но ми се е случвало подобно раздразване,минава бързо.Вече ми е станало навик и разреждам всички шампоани преди да нанеса на косата.

# 46
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Аз проблеми с шампоана и маската нямах.
И при мен бомбичката се разтвори и ароматизира водата, пяна нЕмаше
  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 70
Предпочитам да има бяла козметика пред декоративна... Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 3 098
Няма ли да разкрият още нещо? Все пак кутията е двойна. Grinning При лятната двойна как беше?

# 49
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Няма ли да разкрият още нещо? Все пак кутията е двойна. Grinning При лятната двойна как беше?

Тогава разкриха мини-дезодоранта BU и селекцията на Деларом, по мои спомени... Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 41
Момичета нещо не ми стана много ясно та да си питам,за еднократният абонамент на PrettyBox плаща ли се отделно доставка,или или сумата от 25лв включва и доставка newsm78

# 51
  • Мнения: 65
Включена е  Peace

# 52
  • Мнения: 3 910
От страницата на Пинкс разбрах, че потвърдителните мейли за двойната кутия са изпратени. Имам абонамент за 12 м, а до сега съм получи 3 кутии. За съжаление, пак са объркали нещо и нямам потвърждение. Писах им преди малко и силно се надявам да поправят нещата.  Sad

# 53
  • Мнения: 35 968
и аз нямам потвърдитрелен мейл въпреки 12 месечния абонамент
ако ме пропуснат баш за двойната кутия, отказвам се от тях на мига  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3 910
много неприятно ми стана, бях се настроила за двойната кутия.....

# 55
  • Мнения: 2 838
И аз нямам мейл ...  #2gunfire

# 56
  • София
  • Мнения: 5 656
А не е ли рано за потвърдителен мейл? Кутиите ще се разпращат след 16-ти декември, струва ми се, че следващата седмица е напълно нормално да получим мейл.

# 57
  • Мнения: 1 378
Във ФБ въпроса е за допълнителни кутии т.е. такива извън абонамента (според мен), аз след първата кутия не съм получавала имейл,нокутиите сиги получавам Peace

# 58
  • Мнения: 3 698
И при мен нищо, има ли някой от темата, който да е получил? Има много време още...

# 59
  • Мнения: 3 910
Facebook:

Разпратени ли са вече имейлите - потвърждения на заявки за допълнителните кутии за дек.-януари?
Харесвам ·  · 4 декември в 13:01 от Varna

Здравейте, Деси, потвържденията за декември-януари ще разпращаме днес и утре
Харесвам · Отговор · 1 · 4 декември в 16:01

Мисля, че наистина става дума за допълнителните кутии. Силно се надявам да е така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт