PrettyBox & Pinks Beauty Box - 4

  • 51 553
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 691
И аз в новата тема   Grinning
Много харесах нещата на Фито предния път. Миришеха на кокос. Дано има и декоративна козметика.

# 31
  • Мнения: 434
И аз се надявам да има и декоративна козметика.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 377
Потвърдили са ми абонамента днес  Heart Eyes
За три месеца е, ще получа сега двойната и после февруарската кутия.
Много ме зарадваха, поредна приятна изненада за днес  Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 3 098
Записвам се и аз да чета..

Надявам се да няма Vichy и да престанат с нещата за суха кожа/коса. Мисля, че повечето сме с мазни скалпове .. Иначе и аз много ще се радвам на балсама Фито за обем.
  Peace

# 34
  • Мнения: 38
Да се оплача и ми трябват спешни мерки.
От шампоана на Лореал в Пинкс получих ужасяващ пърхот  в основата на косата на челото. Ама няма такова чудо.
Съответно, не смея да го използвам повече, чудя се за балсама дали си струва да рискувам - имам още от него.. Ся ще се чудя как да го махам и с какво...

# 35
  • Мнения: 83
"През декември сме по-щедри от всякога! Специално за Вас, до деня на разпращане ще разкрием всички продукти от нашата месечна кутия, които като коледни играчки ще донесат радост на вас - нашите Pretty момичета. А колко и какви са те ще разберете само ако следите страницата ни всеки ден" - от ФБ

пп: първият разкрит продукт е балсамът за нокти на Биотрейд. Имам го, не съм впечатлена (самият продукт ми харесва, просто не ми е нужен) Crossing Arms

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 13:11 от Yalta

# 36
  • София
  • Мнения: 3 797
Да се оплача и ми трябват спешни мерки.
От шампоана на Лореал в Пинкс получих ужасяващ пърхот  в основата на косата на челото. Ама няма такова чудо.
Съответно, не смея да го използвам повече, чудя се за балсама дали си струва да рискувам - имам още от него.. Ся ще се чудя как да го махам и с какво...

Да не е себорея?

# 37
  • Мнения: 434
Да се оплача и ми трябват спешни мерки.
От шампоана на Лореал в Пинкс получих ужасяващ пърхот  в основата на косата на челото. Ама няма такова чудо.
Съответно, не смея да го използвам повече, чудя се за балсама дали си струва да рискувам - имам още от него.. Ся ще се чудя как да го махам и с какво...


Абсолютно! При мен се получи същото нещо, плюс ужасен сърбеж по скалпа. Tired
Сега трябва да търся подходящ шампоан... ooooh!

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Момичета, спокойно, най-вероятно не е точно пърхут. Получих нещо такова, когато започнах да използвам Лореал Профешънъл. Оказа се, че не трябва да се ползва, като обикновен шампоан от магазина, защото са доста по-силни и ако скалпа е малко по-чувствителен, се получава това. Слага се по малко, разрежда се с повече вода и се плакне 2 пъти по-дълго  Peace При мен работи тази схема и не съм имала повече проблеми с шампоаните им, а ги ползвам доста.
Това, което сега се е получило, като реакция - мийте се следващите няколко пъти с много щадящ шампоан (аз се мия с на малкия бебешкия биошампоан) и реакцията ще отшуми.

Дано ви помогнах! Hug

# 39
  • Мнения: 3 910
Любопитна съм да разбера всички продукти, които ще са в кутията на Пинкс. Шампоаните ме зарадваха приятно, използвам продукти на марката и съм доволна Grinning

# 40
  • Мнения: 38
Не го знаех това. Ще им се незнае професионалните серии... Няма да повторя този експеримент, но благодаря за информацията. Hug

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Не го знаех това. Ще им се незнае професионалните серии... Няма да повторя този експеримент, но благодаря за информацията. Hug

И аз не го знаех и на въпроса ми "Какви са тези ужасии прехвалени?", фризьорката ми веднага реагира, явно не бях първата възмутена  Mr. Green hahaha

# 42
  • Мнения: 7
Аз поднових абонамента за Pretty за още три месеца, а кутията на Pinks май ще ми е последна  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 21
Запис и от мен  Simple Smile Нямам търпение да разбера какви са останалите продукти в Пинкс - надявам се да има декоративна козметика...

# 44
  • Мнения: 434
Не го знаех това. Ще им се незнае професионалните серии... Няма да повторя този експеримент, но благодаря за информацията. Hug

И аз не го знаех и на въпроса ми "Какви са тези ужасии прехвалени?", фризьорката ми веднага реагира, явно не бях първата възмутена  Mr. Green hahaha


Ползвала съм Лис ултим и Витамино колор, но явно този е доста по-силен, защото с тях нямах проблем.  Rolling Eyes
Благодаря ти за инфото, ще го имам предвид за следващото ползване.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт