PrettyBox & Pinks Beauty Box - 4

  • 51 547
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
И аз съм доволна от първите разкрити продукти,надявам се да няма душ гелове ,лосиони за тяло ,ББ  и ФДТ.Ще се зарадвам на козметика за лице и около очи,от декоративната най вече на спирала Peace

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
И аз ще освободя едно местенце след декемврийската кутия  Mr. Green

Мерси за новата тема! Hug

# 17
  • Мнения: 3 495
И аз мислех да се откажа след декемврийската, ама нещо почвам да се разколебавам Simple Smile.Ако не си продължа абонамента и вие почнете тук да хвалите януарската кутия, направо ще се изям от яд Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 31 198
И аз ще освободя едно местенце след декемврийската кутия  Mr. Green

Мерси за новата тема! Hug
Аз също. Whistling

# 19
  • Мнения: 3 638
Тествах шампоана и маската на Лореал.
Косата ми е дълга, абсолютно права, не я третирам, само зимата я суша, гъста е, но с тънък косъм и без обем, скалпа ми е сравнително чувствителен, използвах цялата мостра шампоан и половината от маската. От шампоана веднага, още при плакненето усетих утежняване и уплътняване на косата. След като се изсуших обаче не намерих никаква разлика в косата си след продуктите на Лореал, нито е по-мазна или сплескана, нито е по-мека и подхранена, нищо по-различно от обикновено.
Маската и шампоана на Лореал мистик ойл ми се отразиха доста по-добре и забележимо, повече ми харесаха от тази серия в Пинкса  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 838
Такааа и аз силно се надявам да няма фдт,бб,сс и себеподобни кремове, както и мазни кремове за зимата, тъй като има и такива като мен с мазни кожи, на които не ни е нужна екстра хидратация  Stop

# 21
  • Мнения: 594
И аз тук. Място няма да освобождавам засега.  Whistling

# 22
  • Мнения: 3 698
Предишният шампоан на Фито, който бяха сложили ми беше изключително неприятен с ефект "мръсна коса" и лош аромат. Няма как да хареса всичко на всички, дано от другите неща има нещо, което ще ме изненада приятно!
Бих се зарадвала на олио на Керастаз, кремче на Шисейдо, може и метеоритите на Герлен, щом сте решили Grinning

# 23
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Шисейдо са в Притибокс, така че не мисля, че ще има нещо в Пинкса. Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Чакам с нетърпение новата кутия Simple Smile
Мерси за темата!   bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 23
Записвам се да ви следя.На мен хич не ми се отрази добре шампоана и маската на Лореал.Идват ми доста тежки.

# 26
  • Мнения: 261
И аз тук да чакам  Simple Smile
Ще пробвам чак днес шампоана и маската на моята тънка права коса , че не се престраших , като четох как утежнява  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 35 968
искам всичко, но май предпочитам повече бяла отколкото декоративна козметика - бялата поне я изхабявам под някаква форма, докато декоративната прашасва у дома

# 28
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Запис не очаквам да ми дадат кутията след като отказах миналият месец, въобще няма да съжаля ако не я получа. Балсам на Фито звучи добре, но само ако ми се падне този за обем Rolling Eyes

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
И аз се надявам на този за обем.

Общи условия

Активация на акаунт