PrettyBox & Pinks Beauty Box - 4

  • 51 549
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 213
Точно се замислих за мострата на Nuxe.
Доколкото си спомням, имаше в "бюти профила" поле дали желаеш продукти за мъже.
Аз нямам нищо против да получавам такива и съм го отбелязала, но си представих колко би ми било неприятно, ако съм необвързана и чувстваща се зле от този факт. Значи хем получаваш една торба боклуци, хем ти остава едно кофти усещане.  Confused

# 736
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Това са глупости, да не би мъжките продукти да са само за половинки, може да ги подарите на бащите си, на братята си или на приятелите си... Стига оплаквания вече, които иска да си я поръчва, които не, не.. Не ми се четат глупости...

# 737
  • Мнения: 2 134
Крия за тези, които още не са си взели кутийката
Скрит текст:
На мен тези шампоани/балсами/ ... на Аран Ароматикс учудващо ми напомнят на такива, които ги дават по хотелите  newsm78

# 738
  • Мнения: 213
Ами направи си тема като онази в алтернативния за ваксините, само че озаглавена "Бюти кутии - САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ МНЕНИЯ".  Crazy

Оплакванията не ги пиша, за да ги четеш точно ти, а онези, които стоят зад Пинкс и непременно четат темата, както и тези, които опипват почвата за започване на подобен бизнес. Всъщност, най-вече за тях.  Wink

Пък съвета да се грижа за козметичния набор на друг освен ММ, и то с мостри, дори ще пропусна да кажа колко точно проява на лош вкус е.  Crazy

# 739
  • Мнения: 35 968
аз не искам да получавам мъжки продукти - купувам си изненада за МЕН! хич не държа мъжът ми да е съпричастен с бюти-кутиите ми, искам повече продукти за себе си
ако искам да го зарадвам с нещо, ще му купя бутилка вино или отверка /примерно!/, няма да му връча тестер, за да ме гледа изумено и да се хили за моя сметка  Crossing Arms

дами, нова тема?

# 740
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Nathalie, тук не си права. Аз също не харесвам кутиите и отдавна се отписах, но конкретно мострата на Nuxe я имам като част от подаръчен комплект.

Дадох я на баща ми (защото любимият има пълноразмерния продукт) и той остана доволен. Даже като известно време не му нося сашенца, мини шишенца и тестери ме пита кога пак ще му дам  Wink

А относно бюти профилите - нищо че сме ги попълвали, още известно време няма да има как да се съобразяват с тях. Първо бизнесът им трябва да потръгне и чак тогава биха имали възможността да диференцират съдържанието на кутиите по профила на потребителя - тип кожа, коса, предпочитания и т.н.

А като гледам колко им е трудно с качественото съдържание за сега, не знам кога ще им потръгне...

# 741
  • София
  • Мнения: 3 797
Мъжът ми пък много се радва, когато от тези кутии изпадне нещо за него. Даже май няколко пъти ме пита дали няма нещо мъжко. Това докато получавах.

# 742
  • Мнения: 548
Между другото,  бяха написали, че цената на молива за очи е 5,90. При условие, че е 3,30 в сайтовете е доста мизерно от тяхна страна.
На практика съм дала 15 лева за продукти на цена
Скрит текст:
3,30 (молива)+4,80(балсама за устни+ 1 (пилата, с много оптимизъм
около 9 лева и някакви мостри. Дори да добавим цената на мини размера
Скрит текст:
шампоан или балсам
пак се събират още по-малко от 5 и кутията не оправдава цената си.
Пак бих го преживяла, ако мострите бяха разнообразни и много. Вместо това има една за мъже, редовните две, които дават в Сефора (обявени гръмко като "в кутията ще има продукт на Сефора") и фон дьо тен, който за пореден път е няколко тона по тъмен от моя и от обявения в профила ми.

Гвоздеят на програмата е Uriage, които са добър продукт, но пак стигат за две намазвания и де факто пак са тестери, а не мини размер. Няма да се разберем така.

# 743
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
И доставката е включена в цената, не ги раздават безплатно. Simple Smile

# 744
  • Мнения: 35 968

Гвоздеят на програмата е Uriage, които са добър продукт, но пак стигат за две намазвания и де факто пак са тестери, а не мини размер. Няма да се разберем така.

хубави, но не много - бях пускала тук снимка - купих си сет от 5 мини продукта на марката - от нито един не съм доволна /само термалната им вода не съм пробвала, т. е. 4 от 5 не ми харесват/

# 745
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Някой нова тема? ...или да я правя аз


Скрит текст:
С нещата от WnW вече започват да ме дразнят...имат нови продукти, а пробутват на Пинкса стара стока  #Cussing out

# 746
  • Мнения: 35 968
Някой нова тема? ...или да я правя аз


Скрит текст:
С нещата от WnW вече започват да ме дразнят...имат нови продукти, а пробутват на Пинкса стара стока  #Cussing out

правИ, моля  Hug

# 747
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029

Общи условия

Активация на акаунт