ОКТОМВРИЙКИ - Тема 1

  • 28 128
  • 635
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4
Включете ни и нас моля !
Ивелин 20.10.2013г. 4.000 кг и 52см  Simple Smile

# 616
  • Мнения: 38
Момичета, не трябва ли да направим отчетна тема за октомврийки 2014?

# 617
  • Мнения: 70
Момичета, Честита Нова Година на всички и да сте много щастливи!
Виждам, че всичко в тона на  темите не се е променило, напротив, и искам само да ви кажа, че много хора като мен вече не пишат, защото няма нищо полезно или позитивно. И за всички, които не ме познават - радвам се, че е така.

# 618
  • София
  • Мнения: 297
Нещата в групата вървят от зле на по-зле, за съжаление на новите съфорумки, които са се записали, за да им е полезна информацията Sad Много жалко, че така настройвате всички срещу момичетата, които бяха най-активни и полезни и даваха само полезни съвети от опит. Жалко е наистина, но май е по-добре, че много от нас спряха да пишат тук, което явно продължава да дразни някои членове... Както и да е, само споделям, че е доста невъзпитано и грубо да се отправят нападки и коментари с епитети, даже се споменават години  и т.н. и после се говори за интелигентност... Явно така ще бъде в темата на Октомврийки, разбирам защо Каталония се отказа да прави следващите теми... Наслука от мен и по-добре спрете заядливите коментари, отнасящи се до хора, които не само не познавате, ами и не пишат вече в темите, грозно е....

# 619
  • Мнения: 316
тази група наистина за съжаление вече не е за взаимопомощ, а поле за изливане на гняв или побеснели хормони...   отивам там където има уважение на чуждото мнение и разбирателство   Peace

# 620
  • Мнения: 15
Най-интересното е, че именно най-натрапчивите и най-нападащите хора са тези, които се хвалят колко са готини, колко интелигентни, колко им е яко, колко са ВНИМАТЕЛНИ с изказванията си за събеседниците си, които даже не познават лично. Как стават тия работи не ми е ясно, че даже има и хора, които им се водят по акъла... но както са казали хората всеки си има глава на раменете и сиво вещество, с което да пресмята ситуацията и да преценява кой прав и кой крив. А за ФБ няма да коментирам, защото ситуацията там е много смешна-коментирате нещо, което дори не сте виждали и представа нямате за какво става въпрос там и си правите изводи по думите на някого, който щъка от тук-там.
Деца, мъже нямате ли си за гледане, та ми се занимавате с глупави спорове тук. Няма значение кой прав и кой крив, но групата замря заради безсмислени заяждания и лепени на етикети на хора, които не познавате. Целият смисъл на форума се загуби, което е жалко!

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 01:21 от 1v4e7o

# 621
  • Мнения: 1
Айде моля казах,че спирам да пиша. Не ме споменавайте.

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 11:42 от GabrielaChr

# 622
  • Мнения: 18
Мислех да се въздържа ама не успях както винаги , че така като се повдигна темата за тая оригинална група и наскачаха на бърза ръка няколко човека да обясняват колко сме лоши всички останали който не сме в тази прословута група, спрете се бе хора стига вече с тази група , обиди и глупости, като не сте искали нови членове и кръга ви е само от близки хора с който се познавате да я бяхте махнали тая група за присъединяване от началната страница поне да не дразните примерно някой други хора. Аман ама честно от всичко това.

Габи не им се връзвай ама изобщо, те така си обичат да си обиждат постоянно , то и за това не остана никой да пише тук а и аз още в началото се включих като разбрах, че съм бременна ама се спрях бързо бързо да пиша !

Айла много те моля без обиди !  Stop

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 01:13 от *Портокали*

# 623
  • Мнения: 79
Айде моля казах,че спирам да пиша. Не ме споменавайте. Като гледам как сте се навъсили... Това е ФОРУМ, а не живота навън.  Филма ви е много голям. Голямата компетентност, голямото нещо - МЕРСИ от разбирачи. Едно дете се гледа с инстинкт, а не по книга. За болестите има доктори!  Какво се възгордяхте толкова? ... Тук се събират хора, да обменят опит. Да споделят и да намират утеха, когато са притеснени. Вместо това тук се е събрала тълпа от застаряващи лелки, които страдат от липса на внимание в реалния живот и се мислят за голямата работа, като едва ли не ти се карат, да правиш каквото кажат и даже ти правят забележка за правописа!! Алооо!!
 Мерси! Мерси, че ме карате да си изтрия профила! Не ви отива на статута "МАЙКА".
абсолютно smile3501

# 624
  • Мнения: 758
Ами аз мисля, че темата за "оригиналната" група я повдигна Какао. Преди това много страници не беше споменавана, пък използване на епитети, не знам къде видяхте. Jane, Veseto, мисля че темата за ФБ е приключена, след като дори има изтрити голяма част от отговорите от модератор, ама не - вие не може да се сдържите и да не се изкажете, за да подклаждате безмислените спорове тук. Както казах - чудесно е, че сте се събрали хора които си допадате, пишете там където ви е приятно и престанете да се държите като 6-годишни. Темата ще се възобнови, когато спрат да се пишат неща, които всъщност не са за отчетните теми. Аз лично мисля да се постарая да не обсъждам повече горния въпрос.

# 625
  • Мнения: 758
Момичета, не трябва ли да направим отчетна тема за октомврийки 2014?
Лапен, какво имаш предвид? Мисля, че темите са в родени 2013.

# 626
  • Мнения: 74
Мисля, че Lapen имаше предвид да предадем щафетата и да направим темата на бъдещите мамчета от Октомври 2014

# 627
  • Мнения: 47
мисля че темата за ФБ е приключена, след като дори има изтрити голяма част от отговорите от модератор,
Има нова ФБ група,в която няма дразги и сплетни

# 628
  • Мнения: 758
Мисля, че Lapen имаше предвид да предадем щафетата и да направим темата на бъдещите мамчета от Октомври 2014
А, ясно. Не знаех, че има такава традиция. Но е добра идея  Peace
Да, знам за новата група, но аз не съм фен на ФБ, така че засега мисля да пиша тук.

# 629
  • Мнения: 15
Точно така-първата темичка на новите бременелки я прави някоя от нас. И трябва май скоро да я направим, че ще почнат да валят пак  EFP Леле кога мина 1 година  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт