Кой на кого ще подарява в тази тема вече ясно става - 2

  • 24 241
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 738
Добрах се най-сетне до офиса, добарах голямата жълта кутия Hug, която ме чакаше на бюрото и я... разопаковах.
Благодаря, Касита!!!! Hug Hug Hug
Тази книжка ще зарадва не само мен, а и едно приятелче, което има голям принос за излизането й и ще се изкефи на макс, че точно нея са ми подарили за Коледа  bouquet




Еми не дочаках да дойде Коледа Embarassed, ама ми е супер-коледно, юху!!!

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 11:43 от Камиче

# 31
  • Мнения: 10 685
Браво на Касита!!! И честито подаръче на Камиче  Hug

А книжката коя е?  Thinking

# 32
  • Мнения: 1 601
Камиче да са ти честити подаръците  Hug

# 33
  • Мнения: 738
Едитнах поста, че нещо не се показваше втората снимка, сега вече се вижда и книжката Simple Smile
Благодаря, и на всички други другарчета толкоз радост пожелавам!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 6 210
Уау, супер! Честито!

Аз почвам да се срамувам от пакетчето, което изпратих на моето другарче  Blush, няма толкова красив вид, като нещата, които показвате.

# 35
  • Мнения: 10 685
Аз почвам да се срамувам от пакетчето, което изпратих на моето другарче  Blush, няма толкова красив вид, като нещата, които показвате.

Еми и моето не е така добре опаковано, ще ме прощава другарчето ми...  Cry

# 36
  • Мнения: 1 601
За мен винаги е важен подаръка, така че моето другарче да е напълно спокойно и да не се притеснява като ми изпраща подаръка  Hug
И моят подарък не е толкова красиво опакован , но се надявам дамата , да не ми се обиди ако не й допадне  Embarassed
Взех да се притеснявам , изпратих го преди дни а ни вест ни кост от другарчето ми  smile3518 smile3518   дали не е разбрало че има подарък

# 37
  • Мнения: 10 547
Камиче, радвам се, че вече се срещна с книжката си и скромната изненадка.  Simple Smile
Много се бях притеснила, че "нещо вътре дрънка" и това нещо е отишло по дяволите, но виждам го, цяло си е.  Simple Smile


Да започнем да броим получилите?

# 38
  • Мнения: 738
Еми такъв беше разговора с колегата:
- има тука за теб колет
- книга ли е?
- не, голямо е колкото кутия за обувки и нещо дрънка вътре...
 Rolling Eyes
То си дрънка де - в чудната елхичка има свещичка, която явно като се друсне кутийката и казва "Дзвън".
Още един път БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯ!!! Наистина ми усмихна деня, който започна гадно (то остава първи работен ден след 2 седмици миткане и една камара работа да не е гадно)

# 39
  • Мнения: 398

Камиче , честито.





Да започнем да броим получилите?

Мижжжжка , Камиче и аз маи сме до тук Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 13 461
Оф, и аз като ви гледам опаковането... Embarassed моето другарче май ще трябва със затворени очи да отваря  Laughing и аз още се бавя - другарче мое не се сърди. Значи все пак може да се поставят нещата в кутия или кашонче - така ли да го разбирам? В пощата предлагат ли се кутии или аз трябва да си намеря?

# 41
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Касита, прекрасен подарък си получила. Да си четеш книжката с удоволствие на фона на хубавото свещниче.

Десиссслава, обикновено в пощите продават такива кутии - едни жълти такива. Но може и ти да си намериш - от обувки например.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 361
Камиче,честито.Със здраве да си четеш книжката.  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 243

Камиче , честито.





Да започнем да броим получилите?

Мижжжжка , Камиче и аз маи сме до тук Simple Smile Simple Smile Simple Smile




И Синя слива, да не забравите!! Wink

# 44
  • Мнения: 398
Aз отидох до пощата без листчето с адреса  smile3532 и после като взимам баткото от училище ще го пусна.
Много съм зле.Направо се нося като народна песен. Shocked Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт