ЕВРОВИЗИЯ - Copenhagen 2014, "JOIN US"! (тема 17)

  • 50 077
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 006
Трето място за Крисия  Heart Eyes Да ни е честито, че сме в челната тройка!   Hands Clap
ВТОРО!

Поправих грешката, но ми се стори, че Армения имаше повече точки от нас  newsm78

С 12 точки от Сърбия минахме на второ  Hug.

От бързане да пиша забравих да смятам  Embarassed  Благодаря за уточнението Hug
Важното е, че Крисия и близнаците ни представиха достойно!!!  newsm74 bg

# 706
  • Мнения: 11 578
Браво на нашите деца! Бяха страхотни!  Heart Eyes

# 707
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Страхотно представяне на Крисия и братята Peace Това е най-доброто ни представяне на Евровизия изобщо Peace Хареса ми много и италианчето - мощен глас и добро изпълнение, и според мен, заслужено спечели първото място Simple Smile

# 708
  • Мнения: 262
Италианската песен беше една от фаворитите ми http://www.youtube.com/watch?v=9KhrF7mEsI4 -

Очарователната Крисия е спечелила вота на акредитираните журналисти! Браво   bouquet



http://wiwibloggs.com/2014/11/17/junior-eurovision-2014-bulgaria … press-vote/66859/

# 709
  • Мнения: 1 790
Снощи беше полуфиналът на Малта. Много си харесвам малтийските селекции, но го проспах най-безславно, въпреки намерението да го гледам. За щастие и трите песни, които харесах са се класирали.
Линк за  тази вечер - http://www.tvm.com.mt/live/
Реда за тази вечер:
01.Breakaway – Glen Vella
02.12,Baker Str – Karen Debattista
03.Once In a While – Domnic
04.Chasing a Dream – Trilogy
05.Closed Doors – Chris Grech
06.Love and Let Go – Ekklesia Sisters
07.Fandango – Jessika
08.Its’ Ok – Deborah C
09.Warrior – Amber
10.Beautiful to Me – L-Aħwa
11.Still Here – Franklin
12.Rush – Christabelle
13.The one that you Love – Lawrence Gray
14.Something in the Way – Daniel Testa

# 710
  • Мнения: 262
Снощи не догледах полуфинала, но днес ще гледам. Още един линк  http://www.eurovision.tv/page/webtv?program=121343

Харесва ми песента на Рибак, изпълнена от Franklin- "Still Here" . Стискам палци и на моя фаворит Chris- "Closed Doors" - снощи доста колеблив и дано днес е във форма.
Солистката на монахините също не е на ниво Ekklesia Sisters  На какво ли не се нагледахме в Евровизия: бабушките, Армията на спасението (Takasa/Heilsarmee), сега и монахини.
Много особен е малтийският език, който бил  единственият семитски език (близък до арабския), използващ латиницата като своя официална азбука.
....................................................

№2 .,Baker Str" – Karen Debattista  - голяма мъка беше, как са я класирали за финала?
№ 4 Каква рокля!!!!
№5  Крис - страхотна песен!
Критикуват го за облеклото му - като пее рок, да се облича като рок изпълнител, а не като оперен певец с шал, костюм и папионка.


№11 "Still Here" – Franklin  - браво!

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 23:45 от Isis

# 711
  • Мнения: 1 790
Шалът не му отиваше на костюма.   Wink За съжаление има по-добри песни от неговата.

# 712
  • Мнения: 262
Избраната песен на Малта за Евровизия 2015  Warrior - Amber

# 713
  • Мнения: 4 936
гледам из жълтите вестници големи плювания за ролкятана Крисия, но на мен ми хареса - беше като принцеса, а и как иначе ще си пасне двете деца на черния и белия роял..

# 714
  • Мнения: 262
И на мен ми хареса роклята на Крисия - единствената ми забележка е червения колан. Можеше да бъде бял или черен, или наполовина бял и черен за да се запази класиката на нюанса. Крисия постигна исторически успех - добре, че се организира нейното участие благодарение на БНТ и БТВ. Каквото и да се говори за "Евровизия", конкурсът се счита като престиж за държавите

# 715
  • DE
  • Мнения: 9 068
Новата песен на Кончита ми харесва, но трябва да се слуша без да се гледа. Поне на мен ми е ужасно неприятно да ми навира в лицето гадната брада  Whistling

# 716
  • Мнения: 9 257
Морфи, Maitre Gims има ли някакъв минимален шанс да представи Франция на Евровизия?
Много ме радва Grinning откакто прочетох превода на Зомби

# 717
  • Мнения: 2 752
Ето всички 18 песни, които вчера стана ясно, че ще се състезават за швейцарския финал на Евровизия за Виена. Те ще бъдат изпълнени на живо на 7 декември в лайв шоу по националните швейцарски телевизии. Лично мое мнеие е, че има много добри песни, а някои от кандидатите са добре познати в страната.
1. Arbresha - Same Stars
2. Bubble Beatz ft. Sandra Wild - Run
3. Thierry Condor - Open Heart Surgery
4. Dahï - Destiny
5. Simon Hafner - There Was A Yesterday
6. Andy McSean - Hey Now
7. San Dii - iMagination
8. Timebelle - Singing About Love
9. Tiziana - Only Human  Lyric Clip
10. Alenko - Vu d'en haut
11. Anach Cuan - Hurdy Gurdy Girls
12. Célia - Letter to Myself
13. Licia Chery - Fly
14. Mélanie René - Time To Shine
15. Shana Pearson - Kevlar Heart
16. Deborah Bough - Take Me Back To 23
17. Elias feat. Zero In On - Your Perfume
18. The Vad Vuc - Cocktail e fantasmi

# 718
  • Мнения: 1 790
Hellymod, много благодаря за линковете. Довечера ще ги прехвърля.
Тuon, и аз харесвам някои песни на Maitre Gims, но не мога да дам никаква информация. По принцип и французите нямат такава, само гадаят. Казвам го от наблюдения в  предишни години, тази година  почти не ги чета.

# 719
  • Мнения: 9 257
Морфи, аз чисто хипотетично питам,но се надявам.Щом пратиха Jessy Matador на който много се радвах Grinning може пак да разнообразят Grinning
Сега е времето на догатките,преди масово да започнат да се избират песните.

Общи условия

Активация на акаунт