Ноемврийското човече гушка се във мама вече! Тема № 1

  • 34 955
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 837
Simonita имаше и други предложения за заглавия по напред в темата ,защо ги няма в гласуването ????,даже и аз бях писала предложение и други имаше ,ако ги откриеш по напред са за другият път ги включи ,сега си била заета с тема за Ноемврийки 2014г  Wink,много е хубава  bouquet ,ще пиша и аз там но в деня на сътворението на нашето Чудо- Никол 14 февруари ! Simple Smile
ЧЕСТИТА КОЛИЧКА НА ЧАРОВНИЯТ ЮНАК !

# 721
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Здравейте момичета  Hug
В това хубаво време последните дни нямам време да пиша..... сега се прибрахме от разходка  1stroller , малката още спи и аз имам време да драсна два реда.
tsvetencet оказа се права за метрото /днес се возихме/, притесненията са си само в моята глава / количката ми хич не е голяма/, ама понеже не е точно това, което исках и съм решила, че искам нова  Joy
Лимонче без притеснения мила, за да има кърма за беба..... и аз забелязах, че като се напрегна за нещо и веднага намалява и гледам да не се ядосвам
Симонка стискаме палци за изпита и честита количка, точно на време за разходки в тези пролетни дни  Simple Smile и  тук да те поздравя темата Ноемврийки 2014 е страхотна   bouquet
Biskvitka87 пробвах Циркорията, много е ободряваща  Simple Smile благодаря, за страхотното предложение   bouquet

# 722
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Simonita1106 темата за ноемврийките 2014 е страхотна. Поздравления!  smile3525
beborankaa Благодаря ти за данните. Много мило от твоя страна!  Hug

# 723
  • Мнения: 29
Стефи, много се извинявам за пропуска си. Сега се сетих имаше предложения, но бях изключила за тях. Ще се реванширам Simple Smile
Да знаете каква хубава темчка съм ви подготвила Simple Smile. Само чакам да изпишем последната страничка на тази.
Момичета искам да ви се похваля: Днес една приятелка роди първата си рожба. Бебе Владимир се появи на бял свят преди половин час с мерки 2900/51. Жив и здрав да е и много да радва мама и тати!   ylinfant

# 724
  • Мнения: 837
Добре Simonita,ще дойда на гости в Септември с Никол Simple Smileи ще ни водиш на сладкарница !Честито бебче на твоята приятелка !

# 725
  • Мнения: 17
Ние днеска ходихме да ни поставят вторите ваксини. Бях много притеснена и все още съм но сестрата ни каза,че няма място за притеснение. След като детето не е на антибиотик и няма температура всичко е било наред. Предният път ги понесе много добре,надявам се и сега да е така   Praynig   Някой беше питал за ротавирусната ваксина тук в  Лондон я поставят заедно с другите две. Ротавирусната е през устата.
Честита количка Симонита и дано времето се пооправи,че да може да излизате на разходки. Поздравления за темата за Ноеврийки 2014 страхотна е много се разчувствах   bouquet 
Ноемврийското мъниче за разходки плаче вече.
Ноемврийското човече гука и се смее вече.

# 726
  • София
  • Мнения: 295
Здравейте,
Симонка, браво за темата на ноемврийките, много е хубава и ме върна към трепетите от преди точно една година - на днешната дата е сътворена моята съвършена мома Калина  Grinning  Стиснати палчета за изпита и честито бебенце на твоята приятелка.
Ето няколко предложения за заглавия на темата ни и от мен (за следващата  Simple Smile, тази вече я чакаме всеки момент):

На мама ноемврийското дете за непрекъснато внимание реве

Ноемврийското човече  наконтено е за разходки вече

Ноемврийската мама и нейното дете наконтени са за разходки всеки ден

Да ви кажа какви хубави неща купих на Калина от разпродажбите на някои магазини... Много са момичешки и цветни, освен че са изгодни, само да се стопли малко...Аз също се погрижих за себе си малко - прическа, лице и т.н. имам малко повече време вече, защото се понаучих как да си разпределям времето, а и Калина почти не повръща вече поради, което беше все на ръце и не ми оставаше и минута за мен, затова сега  мога да отделям време и за себе . Май затова ми идват идеи за заглавие, свързани с "контене". Не знам тази жаргонна дума използва ли се и позната ли е на всички, но на мен ми харесва, затова я използвам  Mr. Green 
 Hug на всички

# 727
  • Мнения: 2 168
Симонка, много хубава тема си сътворила за новите ноемврийки   bouquet ще пиша и аз по- късно, на нашия ден Heart Eyes И честита количка - за мен това в момента е най-важната вещ за бебето, само там заспива задълго през деня  Mr. Green

Европа, браво че имаш време за "контене"  Grinning и аз я използвам тази дума, а особено за малкото време, което имаме сега за себе си е направо супер, че си се поглезила

# 728
  • Мнения: 1 117
 Здравейте! На каква поза храните бебчето си от шише? Легнало ли е, на ръце ли е и т.н?
 Аз го храня на ръце, но не иска да се храни и сега не мога да  преценя заради това, че го притискам ли е или имаме проблем с бибероните, или нещо друго. Ще се радвам да споделите! Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 295
sentido,  аз храня моето бебе гушнато, доста изправена като гледам да има опора на цялото телце и главичката да не е приведена напред или назад и шишето така е почти хоризонтално, за да си дърпа колкото иска. Ползваме шише с 2 дупки на бибероната, пробвах с 3, но и е много и се задавя малко, а и легнала има по-голяма опасност да се задави. Понякога не иска да се храни и аз я вдигам да се оригне, често има нужда от това по средата и след това продължава да се храни много спокойно. Виж дали не е това - да има нужда да се оригва по време на хранене, а не само след.

# 730
  • Мнения: 1 034
Аз го храня в столчето за колата. В него е поизправен. В ръце ми тежи, а понякога се храни по-бавно и ми омалява ръката. Също понякога го оригвам по време на хранене

# 731
  • Мнения: 17
Ние когато се храним на ръце е в полулегнало положение,но вечер предимно не го вдигам когато се храним понеже се разсънва и после иска да си играе,но нашият матрак е повдигнат на 45 градуса. Бибероните на шишетата вече сме ги сменили с 2ри номер. Повреме на хранене ако се дърпа го оставям да си почине около 10ина минутки след които сам си търси млякото,т. е. реве докато не му го дам.

# 732
  • Мнения: 29
Момичета, къде сте? Хубаво времето и обикаляте по разходки или мъниците ви не дават да пишете Simple Smile Ние отиваме на консултация, ще ни слагат и ваксинките. Стискайте палци да не го боли моето бебче и да не плачка много! После ще пиша как е минало. Хайде включете се, че новата тема ви чака на полусъединител вече Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 10 698
Тук сме, пак е на цоцата моята бебка...гледам днес скапано време и май ще откачаме в нас.

Simonita,дано не усети ваксините, сложи лепенки на крачетата на боцнатото после-куул пач.

# 734
  • Мнения: 29
magnet_for_happiness, та доки всеки път ми слага такива лепенки. При нас за сега времето е ок ама снощи е валяло, дано днес не завали.
Момичета, понеже времето тия дни беше много топло, ми е много трудно да взема решение с какво да го облека. С космонавта му е много горещо и като го прибера в нас е потен, вчера му сложих ританки и дънки, а отгоре боди с дълъг ръкав, тънка блузка и едно яке, което не е чак толкова дебело. Завивам го с тънко поларено одеало и му слагам покривалото на зимния кош. Ми пак ми беше потен милия. Ми не мога още от сега да го хвърля по тениска  Joy Какво да го правя?

Общи условия

Активация на акаунт