Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 87 995
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 17
Здравейте,
някой правил ли си е мезотерапия с плазма за коригиране на пигментни петна? Какви са впечатленията и цената на процедурата?   Praynig

# 691
  • Мнения: 158
Правила съм т.нар.плазмолифт, но не за петна, а за общо освежаване на лицето. Видимо имаше изсветляване и освежаване на тена на лицето, но не мога да преценя как би се отразило на петна, понеже не съм имала такива. Иначе съм много доволна от процедурата.

# 692
  • Мнения: 17
Правила съм т.нар.плазмолифт, но не за петна, а за общо освежаване на лицето. Видимо имаше изсветляване и освежаване на тена на лицето, но не мога да преценя как би се отразило на петна, понеже не съм имала такива. Иначе съм много доволна от процедурата.

 ava, благодаря!   bouquet

Чудех се различна ли е цената в зависимост от това дали е на цяло лице или за определени участъци от лицето?
В интернет за процедурата гледах цени от порядъка на 400-500 лв. за цяло лице, което ми е скъпо за една процедура.  Embarassed

# 693
  • Мнения: 0
Здравейте! От дълго време обмислям поставяне на ботокс в околоочната ми зона. На 35 год. съм и там е най-големия ми проблем заради мимиката, но чувам най-различни мнения "за" и "против" и се колебая все още. много моля ако някой има опит да сподели дали действително след като спре да действа ботокса бръчките стават повече, кожата се отпуска и т.н.Благодаря предварително  bouquet

# 694
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ако процедурата е наоравена "правилно"  и се грижиш добре за мястото (локално, орално и т.н.) - не мисля, че е логично да има задълбочаване след това, напротив  Peace

От процедурата мястото ще се успокои  Peace и няма да има "ново врязване", ти ще обгрижваш с ХК през устата и локално и дори след ефекта - би трябвало мястото да е по-добре, защото е било спокойно и системно обгрижвано  Peace

Най-важно е добре да прецениш на кой лекар да се довериш, аз без да имам личен опит съм "в ефира", че д-р Паскова е най-добрата да прецени къде колко - така, че мимиките да не се получат на друго място  Peace Например - ако се блокират мимиките под очите - започваш да товариш зоните под и над тях .... в това е деликатната преценка - точно къде и колко  Peace

Но, разбира се - ти ще се консултираш, ще си поставиш въпросите  Hug

# 695
  • Мнения: 2 529
Здравейте! От дълго време обмислям поставяне на ботокс в околоочната ми зона. На 35 год. съм и там е най-големия ми проблем заради мимиката, но чувам най-различни мнения "за" и "против" и се колебая все още. много моля ако някой има опит да сподели дали действително след като спре да действа ботокса бръчките стават повече, кожата се отпуска и т.н.Благодаря предварително  bouquet


Това и на мен ми е най-слабото място  Laughing (на 38 съм). Слагала съм 2 пъти ботокс там, като в момента съм още под влияние на 2-рия път. Имам също в гневната бръчка и челото. Между първия и втория път мина повечко време, ботоксът се беше резорбирал и не бих казала, че кожата се беше отпуснала или пък бръчките да се бяха увеличили - просто си стана видим пачия крак  Rolling Eyes Челото обаче се зглади и подобри след ботокса...Успех  Sunglasses

# 696
  • Мнения: 158

Чудех се различна ли е цената в зависимост от това дали е на цяло лице или за определени участъци от лицето?
В интернет за процедурата гледах цени от порядъка на 400-500 лв. за цяло лице, което ми е скъпо за една процедура.  Embarassed

Не мога да кажа за отделни части на лицето каква ще е цената, но действително се движи от порядъка на 450-500 лв за една процедура. Принципно може и да няма разлика, защото за част от лицето ще ти вземат по-малко количество кръв, само че центрофугата обикновенно се върти само с твоята проба, така че няма значение дали ще ти вземат две или четири спринцовки кръв /на мен ми вземаха по 4/, а труда ще е малко по-малко. Най-добре се консултирай, така само гадаем... Grinning

# 697
  • Мнения: 3
Здравейте , интересува ме дали някой си е правил абдоминопластика (коремна пластика) , при кой , колко му е стъпила ,впечатление  и ако може и снимки Simple Smile Моля пишете ми на mo0m@mail.bg . Обмислям да си направя в най-скоро време , но не съм достатъчно запозната със работата на "скулпторите" .

# 698
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Съжалявам, че не мога да ти помогна с информация, но какво означава "колко му е стъпила"?

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Съжалявам, че не мога да ти помогна с информация, но какво означава "колко му е стъпила"?

   Предполагам, че означава "Колко му е излязла като цена?".  Peace

# 700
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Съжалявам, че не мога да ти помогна с информация, но какво означава "колко му е стъпила"?

   Предполагам, че означава "Колко му е излязла като цена?".  Peace

Олеле... Joy, само това не ми беше хрумнало...

# 701
# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Аз съм писала по-рано, че моя приятелка си прави липосукция и абдоминопластика при д-р Николай Георгиев, тя е от тези, които проучват, доволна е  Peace

# 703
  • Мнения: 4 312
Дами,след като обмислях и чаках много време,най-сетне се реших Embarassed Ще я правя тази операция за увеличаване на бюста,някой момичета споделиха тук и ми писаха на лични,че са доволни от д-р Ильо Стоянов. Мисля да си взема час за консултация при него за април,когато ще съм в бг и да говорим евентуално за операция през лятото,когато ще бъда месец в бг/надявам се това време да е достатъчно за заздравяване и последващите контролни прегледи- как мислите?/
Обаче намерих и мнения на хора,които не са доволни от него,зная,че почти за всички лекари има и от двата вида пациенти- и доволни и не чак толкова,но се притесних. http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12495

# 704
  • Мнения: 3
Съжалявам, че не мога да ти помогна с информация, но какво означава "колко му е стъпила"?

   Предполагам, че означава "Колко му е излязла като цена?".  Peace

Да  Joy

Общи условия

Активация на акаунт