Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 87 946
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • London
  • Мнения: 292
Добро утро,

Вече почти не остана време за  моето прибиране и за моето подмладяване  Mr. Green.
Да попитам за крема Глико ... ? Първо ако може име на аптека в София от къде да го купя? Една опаквковка за колко стига?
Дали ще ми помогне за зачервяването на лицето? Crazy

Алена,
Благодаря ти винаги си готова да отговаряш на питащите, аз винаги се чувствам информирана като пишеш за процедурите ... добре, че си толкова подредена в мислите си, че аз даже не успявам да си ги канализирам поне в една посока ... Rolling Eyes

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Ползвал ли е някой Глико А и Слийп анд Пийл на Филорга? Като ефект звучат еднакво newsm78, любопитно ми е дали са взаимозаменяеми?

# 737
  • Мнения: 5 892
Кремът е 30мл и е икономичен-слага се по съвсем малко...
elan, бих ти препоръчала и центъра срещу Руското консулство, докторка от там ни отвори за този чуден крем Глико А  Laughing и мои приятелки са доволни от нея.  Peace
ПП: Гликото е по-силен според мен,  от Слийп анд Пийл съм изразходила 2 тестера/ тоест около 2 седмици се мазах с него преди да си купя Гликото/

# 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Марианче, добре дошла Hug

Аз вече ти писах, но от това, което видях на снимките - изобщо не си за такъв пилинг  Peace



Ползвал ли е някой Глико А и Слийп анд Пийл на Филорга? Като ефект звучат еднакво newsm78, любопитно ми е дали са взаимозаменяеми?

Различни са по друг начин, Глико А избелва и точка  Peace

Докато Sleep & Peel - съдържа - хиалуронова киселина - формула на филорга, като противостарееща грижа, също комплекс от 6 хидрокси киселини (AHA и BHA), с които се постига контролирана ексфолиране и матрични пептиди, които осигуряват защита, успокояват кожата и допълват противостареещите грижи   Peace

Т.е. Sleep & Peel не е само избялване, но и комплексна грижа за кожата Peace



Cheeky Monkey  Hug



Хайде подготвям новата тема  Heart Eyes

# 739
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Мерси ХХХ_ май се сещам къде е това. От това Глико има ли от къде да се вземе тестер, че незнам дали ще ми понесе на кожата.

# 740
  • Мнения: 5 892
Аз изобщо не намерих откъде да го купя- в Аптеката на Мола в Здравец ме пратиха в Калинови, но аз като си сметнах такситата по-изгодно ми беше да го поръчам онлайн вместо да обикалям града.  Tired

# 741
  • София
  • Мнения: 936
Глико А е крем с 12 % гликолова киселина и трябва много да се внимава какво количество се нанася защото има опасност от изгаряне на кожата. Аз лично го ползвам като подготовка преди химически пилинг.

# 742
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
ХАЙДЕ В НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт