Търся електронна книга - тема 8

  • 99 515
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 294
Крадецът го има в майлбукса.

Сигурно съм смешна с параноята си , но не искам да си инсталирам тази програма. Ако някой знае източник от където да си  сваля само книгата  или ако има добро сърце да ми я изпрати на мейл,   
Скрит текст:
Hug

# 16
  • Мнения: 46 511
В, пуснах ти я на мейла  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 6 171
Продължавам да не търся нищо конкретно, но и не се отказвам от появили се в темата заглавия, които може да са ми интересни.

# 18
  • Мнения: 1 142
Какви са тези инсталирания на Mailbooks?

# 19
  • Мнения: 23
Здравейте!Търся "Свобода" и "Поправките" на Джонатан Франзен в електронен вариaнт на български.Ако ги имате пратете на  ivobosev@abv.bg .Благодаря предварително

# 20
  • Мнения: 11 818
Ysabell, благодаря за новата тема!  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 167
Здравейте. Прехвърлям си питането тук. Търся Алената буква(толкова стара книга, а никъде не мога да я намеря).

Майлбукса и аз бях си го инсталирала преди време, след което компютъра ми се скапа. Не знам дали е от него точно, но не ми се рискува повторно  Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 4 349
 Peace От време на време намирам нещо интересно при вас, така че съм тук  Hug

# 23
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Здравейте. Прехвърлям си питането тук. Търся Алената буква(толкова стара книга, а никъде не мога да я намеря).

Майлбукса и аз бях си го инсталирала преди време, след което компютъра ми се скапа. Не знам дали е от него точно, но не ми се рискува повторно  Rolling Eyes

В читанка е със статус - планира се - http://chitanka.info/workroom/entry/6778

# 24
  • Мнения: 7 048
  bouquet Да следя.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 141
И аз при Вас.
Благодаря за темата   bouquet

# 26
  • Мнения: 55
 Heart EyesБлагодаря на Ysabell за новата тема .И аз при вас.

# 27
  • Мнения: 8
Заинтригувахте ме много с "Крадецът на книги". Поисках я през Майлбукса, с нетърпение чакам.  Simple Smile Peace

# 28
  • България
  • Мнения: 3
Здравейте!Търся "Свобода" и "Поправките" на Джонатан Франзен в електронен вариaнт на български.Ако ги имате пратете на  ivobosev@abv.bg .Благодаря предварително


Скрит текст:

# 29
  • Мнения: 2 149
Привет, и аз тук, благодаря за темата Hug

Общи условия

Активация на акаунт