Търся електронна книга - тема 8

  • 99 486
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 821
Което ме подсеща, че недоумявам на кого му пречеше постът ми в миналата тема, в която помолих да не питаме непрекъснато за едни и същи  книги, които се намират лесно?  Как става триенето и защо най-вече? Моля модераторът който ме трийнал поне да обясни.

Аз трия подобни на вашите мнения и то нееднократно. Защо - защото пълнят темата с излишни коментари, реплики, дуплики, емотикони, след подобно мнение се залепят поне още 5-6. Разбирам и споделям недоволството ви, но макар и досадни, постоянните питания за едни и същи книги са си по темата, а вашите - не.
Много пъти помолих да се абстрахирате, да игнорирате дразнещите ви коментари - това е начина. Или изпращате книгата или не, избора е ваш. Разбирам и трудността да се въздържите от подобни забележки, но да искате обяснение защо са изтрити - това не разбирам.

Редно е всички по-стари потребители да си дадат сметка, че форума и в частност тази тема са много популярни и често питанията са отправени от много млади или много възрастни потребители, които не са задължително мързеливи. Повечето от тях са изключително "на вие" с компютрите, четците и търсенето в Интернет пространството. Ако искате да им помогнете - направете го, ако не искате - не им обръщайте внимание.

Използвах горното за да се запиша  Wink.

# 31
  • Мнения: 1 298
Заинтригувахте ме много с "Крадецът на книги". Поисках я през Майлбукса, с нетърпение чакам.  Simple Smile Peace

Изпратих ти я вече.

Аз търся "Пето авеню" на Кристофър Смит или "Клубът на биковете" на същият автор.

# 32
  • Мнения: 58
И аз се присъединявам към искането за Атлас изправи рамене на Айн Ранд или каквото и да е нейно, с изключение на Изворът и Химн, имам ги.
Също, един интересен автор, който ми направи впечатление: Ричард Леймън. Издадени са само шест негови романа, от които четири успях да открия, но останалите две - В тъмните гори и Лаведа, са направо неоткриваеми.

Последна редакция: нд, 08 дек 2013, 14:33 от Katrine

# 33
  • Мнения: 8
Много благодаря на ventcis и на Ellah за книгите!   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 28 474
И аз се присъединявам към искането за Атлас изправи рамене на Айн Ранд или каквото и да е нейно, с изключение на Изворът и Химн, имам ги.
Също, един интересен автор, който ми направи впечатление: Ричард Леймън. Издадени са само шест негови романа, от които четири успях да открия, но останалите две - В тъмните гори и Лаведа, са направо неоткриваеми.
И последно: На пилона от Георги Стоев. Още не съм я открила.

Последната я има в MailBooks.

# 35
  • Мнения: 58

Последната я има в MailBooks.

Забранила си получаването на съобщения, затова тук ще пиша:
Благодаря!    bouquet
Не съм отваряла мейлбукс скоро, а ето вчера са я качили. Crazy
Посипвам се с пепел.  Blush  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 28 474
Е, чак пък с пепел  Laughing  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте, търся книгата  „Игра на маски“ от Бени Хюбнер в електронен вариант.Може ли, ако някой я има да ми я изпрати на dreamy_angel@abv.bg.
Благодаря предварително.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 572
Аз търся "Пето авеню" на Кристофър Смит или "Клубът на биковете" на същият автор.

Присъединявам се към искането за тези книги.
anaili_1987@abv.bg

# 39
  • Мнения: 55
Срещал ли е някой книги  на Бойко Беленски в ел. вариант  някъде?  bouquet

# 40
  • Мнения: 14
Здравейте, търся книгата  „Игра на маски“ от Бени Хюбнер в електронен вариант.Може ли, ако някой я има да ми я изпрати на dreamy_angel@abv.bg.
Благодаря предварително.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
aко може и аз да я получа didityoy_99@abv.bg

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 09:52 от didityoy_99

# 41
  • Мнения: 927
"Диви разкази" и "Хайка за вълци" търся. Що така ги няма в Читанката? newsm78

# 42
  • България
  • Мнения: 3
Здравейте, търся Боен кон на Майкъл Морпурго.



Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 1 986
Търся книги на Клайв Къслър, които не се намират в Читанка. Там има само 3: Корабът на чумата, Бяла смърт, Досиетата "Орегон".
Ако може да ми изпратите на имейл: ernestinap@abv.bg

# 44
  • Мнения: 275
"Диви разкази" и "Хайка за вълци" търся. Що така ги няма в Читанката? newsm78

"Мъжки времена" - в "Читанка"
"Дервишово семе" - тук: http://zelenkroki.wordpress.com/2010/04/19/dervishovo-haitov/

Четири от разказите - "Мерак", "Дърво без корен",
"Дърво за огън" и "Докато са живи", - във формат mp4
разказани лично от Хайтов - тук: https://www.dropbox.com/sh/6cw2ww6mdul2oi5/qNCuVXGq-3?dl=1
Останалите 11 разказа не ги откривам...

Общи условия

Активация на акаунт