Отговори
# 30
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Ей една слънчасала на хоризонтЯ  Mr. Green събудила се от припадъка снощи  Joy
Гушки на все  Hug Hug Hug Hug Hug
Честит имен ден на всички които празнуват днес   bouquet

# 31
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
Здравейте!  Hug Темата е станала чудесно, много настроение има Simple Smile
Въпреки че съм нахвърляла на две на три сериите от преди, вчера най- накрая изгледах и последната серия 67 на сериала, не очаквах такова бързо развитие на събитията след тригодишната раздяла в цели две серии, както и промяната на образите на героите. Сцената с Корай и Ханде беше сърцераздирателна, думите на Емир, че няколко секунди променят живота на човек....тъжно. За сега няма да гледам продължението, за мен финала беше минута преди края на тази последна серия, нейсе...
Исках да БЛАГОДАРЯ на момичетата , за труда и времето , защото с техните преводи станах съпричастна с радостите и тъгите на тази любовна история Фемир  bouquet
Честито на празнуващите днес! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 123
Не разбирам що е такова мъртвило тук...? newsm12

Всички се правят красиви, по понеделнишки!  Mr. Green Уфф, и аз трябва!  Whistling

# 33
  • София
  • Мнения: 1 426
Добър ден кукундрелки Hug Hug Hug Hug Hug
Зиз, Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Габче, Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Не съм чела ,само се обаждам че съм жива и изчезвам ....тъгадък-тъгадък Mr. Green
Честит празник на всички именици!
peikovaaa, Hugне си ни навестявала от много време,радвам се че намина Hug
Хубава седмица на всички Hug Hug Hug

# 34
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър понеделник, хубавелки-рунтавелки  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Кафенца-мафенца, китки за зафалване - тенкю, ама вери мач  Heart Eyes Heart Eyes Party Party Party

Да пинем по едно у студа, а пък тез нек си се цаливат  Grinning Heart Eyes Heart Eyes



Успешна и усмихната седмица  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей, и от мен честит празник на всички Анита и нейните производни  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И да се зафалим сички Нарциси и неНарциси у темата, че сме най-добри, най-красиви и най-умни (нещо ме е ударила скромността  Mr. Greennewsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Айде, за ся, зачезвам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 15 884
хелоуууу на станалите след мен
габи Hug пепи Hugрени Hugзизуно Hugлин4е Hugпейкова Hugелиту Hugдибо Hug
и пак да разметам по некой 4и4ек, да може зизуна да мине да си обере китките, 4е и е ску4но, докато ренката набляга на пастите Joy newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 37
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Добър деееееен! bowuu
Айди и добра седмицаааааааа!  Grinning

ОщИ съм болна, ама сега по се търпи, шИ стискам зъби, че нали ни обещаха фемирска седмица. Crazy  Heart Eyes Heart Eyes
По тоз случай отварям пак парижките сладкарници да си се почерпим както трябва. Laughing Първото меню е в тон с темата - пиленца. newsm53
Скрит текст:



Лапайте, има за всички!  Laughing Hug

Честит празник на именичките - Анчета, Анелийки, Анетки, Анютки и т.н.!     bouquet   

Пейкова, добре мЕрнала се в темата!  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 15 884
Добър деееееен! bowuu
Айди и добра седмицаааааааа!  Grinning

ОщИ съм болна, ама сега по се търпи, шИ стискам зъби, че нали ни обещаха фемирска седмица. Crazy  Heart Eyes Heart Eyes
По тоз случай отварям пак парижките сладкарници да си се почерпим както трябва. Laughing Първото меню е в тон с темата - пиленца. newsm53
Скрит текст:



Лапайте, има за всички!  Laughing Hug

Честит празник на именичките - Анчета, Анелийки, Анетки, Анютки и т.н.!     bouquet   

Пейкова, добре мЕрнала се в темата!  Hug Hug
профи Hug Heart Eyes благодарско за 4удесийките с които 4ерпиш
веднага сядам и по4вам да лапам Laughing
 eat eat eat eat eat eat

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Габун Hug Heart Eyes ЕлитУлия Hug Heart Eyes Heart Eyes Проф Hug Heart Eyes Heart Eyes Миче Hug Heart Eyes Heart Eyes
констатирани и установени Laughing

Ся да се оплача #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Скрит текст:
Отивам у Фантастико и полудех...народа изтрескал на макс.... #Cussing out
На зеленчука един кат се разперил да си зима една марула...не мога да стигна до кантара си измера бананите... #2gunfire
Отивам на хляба...една кат се разпростряла и блее....не мой си избере хлеб, респективно не мога да си го взема и аз... #Cussing out
Излизам от едните щандове...требваше регулировчик...задръстване с колички на блеещ в нищото народ.... Crazy Crazy
Отивам на касата...две дами не могат да вземат решение на коя каса да платят...задръстване...отново... #2gunfire #2gunfire
И накрая излизам...блеят две патки на изхода и не могат да решет, да излезнат ли, да останат ли... #Cussing out станах целата у напрежение....и целия магазин разбра... Mr. Green Mr. Green Mr. Green[/b]

# 40
  • Мнения: 21 201
New // Yeni Çağatay Ulusoy

# 41
  • Мнения: 0


Ся да се оплача #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Скрит текст:
Отивам у Фантастико и полудех...народа изтрескал на макс.... #Cussing out
На зеленчука един кат се разперил да си зима една марула...не мога да стигна до кантара си измера бананите... #2gunfire
Отивам на хляба...една кат се разпростряла и блее....не мой си избере хлеб, респективно не мога да си го взема и аз... #Cussing out
Излизам от едните щандове...требваше регулировчик...задръстване с колички на блеещ в нищото народ.... Crazy Crazy
Отивам на касата...две дами не могат да вземат решение на коя каса да платят...задръстване...отново... #2gunfire #2gunfire
И накрая излизам...блеят две патки на изхода и не могат да решет, да излезнат ли, да останат ли... #Cussing out станах целата у напрежение....и целия магазин разбра... Mr. Green Mr. Green Mr. Green[/b]
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImaoШа умра от смех с тебе Hug аз у магазините най обичам да се карам Mr. Green

Привет и на другите Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 15 884
Габун Hug Heart Eyes ЕлитУлия Hug Heart Eyes Heart Eyes Проф Hug Heart Eyes Heart Eyes Миче Hug Heart Eyes Heart Eyes
констатирани и установени Laughing

Ся да се оплача #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Скрит текст:
Отивам у Фантастико и полудех...народа изтрескал на макс.... #Cussing out
На зеленчука един кат се разперил да си зима една марула...не мога да стигна до кантара си измера бананите... #2gunfire
Отивам на хляба...една кат се разпростряла и блее....не мой си избере хлеб, респективно не мога да си го взема и аз... #Cussing out
Излизам от едните щандове...требваше регулировчик...задръстване с колички на блеещ в нищото народ.... Crazy Crazy
Отивам на касата...две дами не могат да вземат решение на коя каса да платят...задръстване...отново... #2gunfire #2gunfire
И накрая излизам...блеят две патки на изхода и не могат да решет, да излезнат ли, да останат ли... #Cussing out станах целата у напрежение....и целия магазин разбра... Mr. Green Mr. Green Mr. Green[/b]
Mr. Green и аз късам яко нерви по големите вериги. оня ден на никулден в кауфланд беше мазало. едвам оживех ooooh!

# 43
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 488
Ехоооо Crazy къде е народа ?!?  А здравейтИ  wavey wavey wavey

Ох Зизке, с така описаните ти  преживелици, на човек не са му нужни ФЕмирски анализи  Laughing
И да е разбрал целият магазин, щом няма те показват във вечерните новини, значи всичко е ОК Laughing




Ся да се оплача #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Скрит текст:
Отивам у Фантастико и полудех...народа изтрескал на макс.... #Cussing out
На зеленчука един кат се разперил да си зима една марула...не мога да стигна до кантара си измера бананите... #2gunfire
Отивам на хляба...една кат се разпростряла и блее....не мой си избере хлеб, респективно не мога да си го взема и аз... #Cussing out
Излизам от едните щандове...требваше регулировчик...задръстване с колички на блеещ в нищото народ.... Crazy Crazy
Отивам на касата...две дами не могат да вземат решение на коя каса да платят...задръстване...отново... #2gunfire #2gunfire
И накрая излизам...блеят две патки на изхода и не могат да решет, да излезнат ли, да останат ли... #Cussing out станах целата у напрежение....и целия магазин разбра... Mr. Green Mr. Green Mr. Green[/b]

# 44
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габун Hug Heart Eyes ЕлитУлия Hug Heart Eyes Heart Eyes Проф Hug Heart Eyes Heart Eyes Миче Hug Heart Eyes Heart Eyes
констатирани и установени Laughing

Ся да се оплача #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Скрит текст:
Отивам у Фантастико и полудех...народа изтрескал на макс.... #Cussing out
На зеленчука един кат се разперил да си зима една марула...не мога да стигна до кантара си измера бананите... #2gunfire
Отивам на хляба...една кат се разпростряла и блее....не мой си избере хлеб, респективно не мога да си го взема и аз... #Cussing out
Излизам от едните щандове...требваше регулировчик...задръстване с колички на блеещ в нищото народ.... Crazy Crazy
Отивам на касата...две дами не могат да вземат решение на коя каса да платят...задръстване...отново... #2gunfire #2gunfire
И накрая излизам...блеят две патки на изхода и не могат да решет, да излезнат ли, да останат ли... #Cussing out станах целата у напрежение....и целия магазин разбра... Mr. Green Mr. Green Mr. Green[/b]
Зизун  Hug Heart Eyes Heart Eyes
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Напълно съм съпричастна Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Много мразя около празници да се тъпча в големите магазини  #Cussing out #Cussing out, но е неизбежно  Crossing Arms
То неориентирани молекули има винаги, ама по празниците се надпреварват кой е по-по-най  #Cussing out Joy Joy Joy Joy

Хелоууу на всички, разходили се из темата   Laughing Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт