Отговори
# 15
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1
добро утро

# 16
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1

# 17
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1

# 18
  • Мнения: 18 785
Добрютро  Hug
Скрит текст:

па оживех,ама днес не ме нервиха много ...само накрая  Mr. Green тамъъъън си оправих и бара и полирах всичките чашки и шефО пиян на талпа се повесели и прааас машите за камините у бАро и ми отидоха чашките  Joy а толко се трудих тия дни над тях  ooooh!

Габче  мило :hug
Скрит текст:
управителка съм на една механа в Банско и хвърча по цял ден като финикиец  Joy

хади лека на мене си и да се сгуша самичка  Hug след 3 часа и половина пак ще ви поздрАвим  hahaha

# 19
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро и от мен.
Бебето HugВери Hug
Айде да сложа чичек за новата тема newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
и кафенце за разсънване
и ви пожелавам Успешна седмица и хубав понеделник!
Отлепвам за тръстиката,че яко се УУУспах. Joy
П.П.Честит празник!Ако имаме именнички в темата.

# 20
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1

# 21
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Здравейте на 9 декември, добро утро и успешна седмица ни желая -Bebeto Chavdarova,  (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема, и на всички, които ще прочетат по-късно темата
 Hug
 newsm51 newsm51 newsm51- За Зизу като творчески директор на тази тема,за оригиналните комикси, и за новата ни къщичща естествено, констатирана си и установена
 smile3525 smile3525 smile3525 - За Габи и нейната романтична натура, за хубавите Фемирски колажи, благодаря за тези пиленца
 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001- за всички нас и ние имаме нужда от чичеци
Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 21 201
Здравейте Hug и благодаря за хубавата темичка.
Днес е празник, честито на празнуващите.

# 23
  • Мнения: 15 884
да се умъкнем и аз у новото крило, 4е без ми4ето на къде Mr. Green гледам явката ме забелязал Joy
айде сега добро утро Hug
зизуно Hug Heart Eyes габи Hug Heart Eyes да ви зафалим много с много китки, щото ги заслужихте newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
констатирам надето Hug павлин4ето Hugбебето Hug бибито Hug вер4ето Hugблагодаря за кафето и закуските Heart Eyes

4естит имен ден на вси4ки именни4ки Hug да са здрави, щастливи и много усмихнати Heart Eyes нека света ана да бди над тях

# 24
  • Мнения: 123
Сутрешна групова констатация!  Mr. Green Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

Добро утро и честит нов ден! Весел празник на всички, които имат повод да празнуват!   bouquet

Да изпием и тази сутрин кафето си заедно!  Heart Eyes

Скрит текст:

Поздрав с нещо любимо и пожелания за вълшебен ден!  Hug Hug Hug

Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 0
Hug eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat

Здравейтииии Hug Hug Hug

За темата  bouquet пиуенцата са много готини Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бебе Hug  bouquet Вяра Hug  bouquet Биби Hug  bouquet Наде Hug Мими Hug Дибо Hug  bouquet

Чест празник на който празнува Hug

Хубав ден Hug

# 26
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хилооооууу Hug Hug Hug Hug

Сутрешна констатация Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чей си благодариме с Габа и да се чичечнем Heart Eyes.. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Мерси за закуски, кафета, фрапета   bouquet  bouquet  bouquet

Честит празник на всички именници да са живи и здрави... Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Добро утро Hug Hug Hug Hug

Зизулия Hug Heart EyesРени Hug Heart EyesДи Hug Heart EyesМими Hug Heart EyesЛелче Hug Heart EyesПавлинка Hug Heart EyesБебе Hug Heart EyesБиби Hug Heart Eyes Верче Hug Heart Eyes

Тенкю за кайвето  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Хубав ден  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Забравих да честитам на всички , които празнуват днес  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не разбирам що е такова мъртвило тук...? newsm12

# 29
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Не разбирам що е такова мъртвило тук...? newsm12

Щот всички са припаднали от слънцата снощи Mr. Green

  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт