ПАЗАРДЖИК - 49

  • 117 680
  • 605
  •   1
Отговори
# 570
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Аз НЕ препоръчвам Анна Георгиева. Заради нея детето се отказа да ходи и не иска и да чуе за плуване. Въпреки, че беше записана при Ева. Но те са двете едновременно, не са разделени. Иначе Ева е страхотна. Ако искате при нея, уговорете се двете да се занимава само тя с детето.

Последна редакция: нд, 12 юни 2022, 13:44 от elliee

# 571
  • Мнения: 2 280
А Балона не работи ли? Нали кмета го откри с фанфари преди няколко месеца.

# 572
  • Мнения: 87
Здравейте, търся си добра маникюристка в центъра на Пазарджик (понеже не познавам града и мога да стигна само до там Grinning ) Да работи на приемливи цени, искам да си направя гел лак с укрепване на нокътя, не държа да има салон , просто искам ноктите ми да издържат най-малко 15 дни. Ако споделите при кой ходите ще съм ви много благодарна Simple Smile

# 573
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Фани , работи зад банка Алианц

# 574
  • Мнения: 21
Здравейте,
има ли някой детенце, което учи след 7 клас в Пловдив и пътува с автобус всеки ден. Моята дъщеря много иска да учи в ЕГ там. Училището е в топ 5 на България, но много ме притеснява това пътуване всеки ден. Та въпроса ми е към някой родител с детенце там - поносимо ли е това пътуване всеки ден и заслужава ли си най вече?

# 575
  • Мнения: 1
Здравейте, търся си добра маникюристка в центъра на Пазарджик (понеже не познавам града и мога да стигна само до там Grinning ) Да работи на приемливи цени, искам да си направя гел лак с укрепване на нокътя, не държа да има салон , просто искам ноктите ми да издържат най-малко 15 дни. Ако споделите при кой ходите ще съм ви много благодарна Simple Smile
Близо до пицарията Шехерезада,намираща се до пощата има салон,маникюристката се казва Зорница,чувала съм добри отзиви.

# 576
  • Мнения: 6
Здравейте,
има ли някой детенце, което учи след 7 клас в Пловдив и пътува с автобус всеки ден. Моята дъщеря много иска да учи в ЕГ там. Училището е в топ 5 на България, но много ме притеснява това пътуване всеки ден. Та въпроса ми е към някой родител с детенце там - поносимо ли е това пътуване всеки ден и заслужава ли си най вече?

А защо детето да не бъде на общежитие? Условията са много добри, намира се в двора на ЕГ. Възпитателите са на ниво и се спазва дисциплина.

# 577
  • Мнения: 21
Знаем да, но лекувахме хранително разстройство и храната й е по различна, и домашно приготвена. Та за това не е вариант поне за сега

# 578
  • Мнения: 146
Здравейте!Къде в Пазарджик мога да се запиша на курс по турски език?Благодаря!

# 579
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 092
Здравейте. Как и къде мога да срещна момичета, с които да се запозная? Става дума за излизане, кафе, шопинг.
Имаме апартамент там и града го посещавам 1-2 пъти в годината за по няколко дни и не познавам абсолютно никой. :/ тези, с които сме играли като деца вече не знам къде са...

# 580
  • Мнения: 146
Здравейте!Може ли някой да ми даде актуален телефон на д-р Данчев?Благодаря и бъдете здрави!

# 581
  • Пазарджик
  • Мнения: 65
Здравейте, може ли някой да ми препоръча фирма или частно лице за почистване на къща около 100кв.м.? И какви са цените, че нямам никаква представа, а имам нужда от помощ в почистването, поради липса на време...

# 582
  • Мнения: 64
Интересувам се от мнения за Климент Охридски.Обмислям преместване на детето си там.Как е нивото на преподаване след 5 клас,има ли много ученици от малцинството,добре поддържан ли е двора,къде ка тоалетните???Всякакво инфо ще ми е от полза.Благодаря.

# 583
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Интересувам се от мнения за Климент Охридски.Обмислям преместване на детето си там.Как е нивото на преподаване след 5 клас,има ли много ученици от малцинството,добре поддържан ли е двора,къде ка тоалетните???Всякакво инфо ще ми е от полза.Благодаря.

Не мога да ви помогна с актуална информация. Мисля, че няма нищо лошо да отидете и сама да разгледате и разпитате.
Знам, че от съседните села идват ученици също.
Тоалетните са на всеки етаж. Някога там съм учила и беше страхотно у-ще.

# 584
  • Мнения: 2 470
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали заведение в Пазарджик, подходящо за деца и с хубава храна, градина...?

Общи условия

Активация на акаунт