В момента чета ... 23

  • 43 423
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 070
Ако обичате да четете кримки, аз не обичам особено, но тая авторка ме побърква, психясвам вече, гонят ме параноии. Та ако ви кефи потърсете си Татяна Устинова, наистина е много добра!

# 721
  • Мнения: 2 096
Завърших ' Крадецът на книги' - горчи ми от нея.
Започнах "шоколад ' в опит да се помиря с авторката, която така ме разочарова в ' къпиново вино', но не би.. Няма да и давам повече шансове.

# 722
  • Мнения: 2 491
Започнах тази и засега много ми харесва!

# 723
  • Мнения: 3
Mileto от изброените съм прочела Изгубената дъщеря, Крадецът на книги и Колибата. Искам да кажа,че трите книги са страхотни,но и изключително различни.От няколко минути се опитвам да избера една между тях,но явно няма да имам успех.И трите ме докоснаха по различен начин и ме разчустваха.Така че приятно четене и ще ми бъде интересно след като ги прочетеш да кажеш дали ти имаш фаворит Simple Smile

А аз снощи започнах Никълъс Спаркс -"Един ден, един живот" :
http://fireinf.blogspot.com/2014/01/nicholas-sparks-wedding.html

# 724
  • Мнения: 440
Снощи довърших втора книга на Даниел Силва - Аферата Рембранд , страхотна е. Аз лично много го харесам. Сега се чудя коя книга да си купя . Някой от вас чел ли е МОСАД -Най-великите мисии на израелските тайни службата . Ще съм благодарна ако сподели мнение, защото се чудя да си я купя ли днес. Предварително благодаря.

# 725
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
irein, благодаря ти за споделеното. Със сигурност съвсем скоро ще им дойде редът, имам толкова хубави книги, събрани за четене, че само мисълта за това ме прави щастлива  Heart Eyes

Довърших "История на говорещото столче" - много нежна и едновременно с това тъжна детска история.

Стратегически изборът на книга падна все пак на една от двете книги, които съм взела от библиотеката (завра ли се там, няма как да не изляза без книга, моите остават непрочетени)

Та вчера вечерта започнах "Кралица Виктория". Много е интересна и увлекателна, направо я преполових.  Grinning

# 726
  • Мнения: 440
Много обичам книгите. Като започна една книга нямам търпение да я довърша, а понякога започвам да чета две Simple Smile
 В момента чета " Монахът, който продаде своето ферари" на Робин Шарма! Много добра книга, ако искаш да промениш светогледа си!
Препоръчайте ми подобни четива, момичета Simple Smile Благодаря ви  Hug

Всичките книги на Робин Шарма са хубави. Можеш да прочетеш Селестинското пророчество.

# 727
  • Мнения: 41
Нели, много ще се радвам ако ми я изпратиш за прочит по-натам!  Hug
И аз съм на мнението на Нина - отзивите и емоциите от прочетената книга, това е най-ценното.

Маргарита - извинявай, но ще го кажа, като прочетох, че обичаш книгите ми прозвуча точно като - обичам да ям! Развесели ме, де.

Да, точно така обичам книгите и искам да го кажа, защото не е като яденето! Повярвай ми Wink
Аз съм учител и преподавам на големи деца и за съжаление НЕ обичат да четат книги! И на мен ми беше странно преди, но все по-често се сблъсквам с  хора, които не са чели от години и нямат никакво отношение към книгите!
Тъжно, но факт!  Sad

# 728
  • София
  • Мнения: 5 423
Ето ме с отзив за "Пазителките на гълъбиците".Няма да съм многословна,само на две,на три.
Моето мнение е,че това е много женска книга.Всичко,което е вплетено в нея,думите,действията,героите е написано с езика на любовта и чувствата.Всяка магия,всяко вярване е с насоченост към обичта и любовта към мъжа или детето.С всеки свой дъх героините ни пренасят в своята чувственост,смелост и сила.
Не е леко четиво,чете се бавно и с много мисъл.Настроенията на героините се усещат от първата до последната страница.Има много тъга,надежда и вяра.
Сега започвам "Сага за Австралия" Hug

# 729
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ето ме с отзив за "Пазителките на гълъбиците".Няма да съм многословна,само на две,на три.
Моето мнение е,че това е много женска книга.Всичко,което е вплетено в нея,думите,действията,героите е написано с езика на любовта и чувствата.Всяка магия,всяко вярване е с насоченост към обичта и любовта към мъжа или детето.С всеки свой дъх героините ни пренасят в своята чувственост,смелост и сила.
Не е леко четиво,чете се бавно и с много мисъл.Настроенията на героините се усещат от първата до последната страница.Има много тъга,надежда и вяра.


 Изключителен усет имаш.  Peace

# 730
  • Мнения: 4 569
Четях Аутопсия на Патриша Корнуел. В един момент усетих, че ми е трудно да се съсредоточа и я зарязах. Ще я чета когато й дойде времето.

Избора ми за четене беше/е прекалено малък (сега ще отскоча до темата за интересните книги в ел. вариант ох, как ме е яд, че в първи пост няма извадено всичкото инфо от старата) и започнах Спомените на една гейша http://chitanka.info/book/2937-spomenite-na-edna-gejsha Подобна е на Мемоарите ..., но на мен Мемоарите ми бяха малко по-увлекателни.
Жалко, че няма такава професия в наши дни!

# 731
  • Мнения: 4 070
Днес започвам Орхан Памук "Джевдет бей..." newsm44 Дано ми хареса почти колкото последната негова книга, която четох.

# 732
  • Мнения: 484
Снощи започнах и почти преполових "Размишления в катраненото буре" на Джак Харт. Можеше и още да почета, книгата ми харесва много, увлича ме и не ми се оставяше, но по едно време си спомних как си обещах да не прекалявам, да чета по-бавно, по-внимателно, за да ми уляга текста в главата Simple Smile. Точно през тази книга не искам да препускам.

# 733
  • Мнения: 2 765
Вчера започнах "Домашни правила" на Джоди Пико и много ми харесва.

# 734
  • Мнения: 10 758
Слив, от впечатленията ти за "Пазителките..." се убеждавам за сетен път, че сме от една порода  Hug  
Прекрасно си изразила усещанията, които и аз имах, четейки тази книга Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт