В момента чета ... 23

  • 43 428
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 429
Нели,Мижжжка,благодаря!За мен вие сте много добър коректив и аз много ценя вашето мнение. HugПородата,хм,не си ли се замисляла,че можеш да разбереш човек какъв е по книгата,която чете Flutter
Като начало Сагата е още загадка за мен.Действието ни пренася в Англия,1700 и някоя си година.
Ще видим как ще се развият нещата.Книгата е обемна,определено Колийн Маккълоу си има свой стил,който познаваме от Птиците умират сами.
Вчера взех от библиотеката за съпруга ми книгите на Кон Игълдън за Цезар.Много е впечатлен.

# 736
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Чела съм поредицата на Кон Игълдън! Много ми хареса и на мен!  Peace

Заинтригувахте ме с тази Сага за Австралия. Тя само на хартия ли е, има ли я на пазара? Надали я има в електронен вариант.

# 737
  • София
  • Мнения: 5 429
Милето,тиражът й е изчерпан навсякъде.Има я в Столична библиотека.Иначе я бях намерила в Продавалник,а накрая си я купих от Славейков.Ел.вариант не съм намирала.

# 738
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Така и предполагах  Sad Ще я търся тогава в нашата бибиотека. Благодаря ти за информацията.   bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 4 910
Снощи приключих "Кървави книги - 3 том" на Клайв Баркър - страшен автор в буквалния смисъл на думата  newsm43 , но ми хареса.
Сега ще си довърша "Отмъщението на Монца" на Джо Абъркромби, че горката я "влача" от миналата година.

# 740
  • София
  • Мнения: 6 210
Ако знаете колко пъти съм оглеждала поредицата на Кон Ингълдън и все съм я подминавала..., явно съм изпуснала.
Момичета, Колийн Маккълоу има една страхотна серия за Цезар и Рим, препоръчвам я горещо, а и я има в читанката  Peace.

# 741
  • Мнения: 10 761
Вчера взех от библиотеката за съпруга ми книгите на Кон Игълдън за Цезар.Много е впечатлен.

Хмм... мъж ми пък не го харесва особено Кон Игълдън.  Rolling Eyes
Имаме книгите му за Чингис Хан, тъй като е обсебен на тази тема. Но много повече му харесват книгите на  Василий Ян. Пред Ян Кон Игълдън му бил малко "несериозен"  Rolling Eyes

# 742
  • София
  • Мнения: 5 429
Цялата работа е в това,че харесва "Гладиатор" Mr. Green
За Чингис хан ще проверя в библиотеката,но вчера я нямаше.

# 743
  • София
  • Мнения: 6 210
Цялата работа е в това,че харесва "Гладиатор" Mr. Green
И аз, и аз! Значи ще се огледам за покупка  Crazy!

# 744
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Вени  Peace точно вчера си ги свалих всичките!

# 745
  • София
  • Мнения: 5 429
Ще има ли нова тема? Hug

# 746
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени  Peace точно вчера си ги свалих всичките!
На Маккълоу ли, или на Кон Ингълдън?

# 747
  • Мнения: 484
Сега ще си довърша "Отмъщението на Монца" на Джо Абъркромби, че горката я "влача" от миналата година.

Ох, и аз така.... Даже се чудя дали изобщо ще ми стигнат силите да я довърша - хем на компа в офиса я чета, хем не ми е толкова интересна вече - след първите четири отмъщения Simple Smile.

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Момичета, малко извън темата, но бихте ли ми препоръчали книга на полски автор или за Полша, трябва ми за подарък.

# 749
  • Мнения: 10 761

Нека да изчакаме авторката да пусне  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт