ЗА МАМИТЕ-БЕБЕШКО ОЛИО ИЛИ...?

  • 5 345
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 382
Аз се цапотех с бадемово олио и зехтин.Няма толкова голямо значение ,само да овлажнява,а най-важното е наистина да се маже редовно,пропуснах в 7-я месец 3 дни и веднага се появиха по 2-3 стрии на ханша отстрани,а след това и с раждането по корема около пъпа,въпреки,че се мажех редовно.Дано те подминат и лека бременност   bouquet

# 16
  • Мнения: 8 505
И аз се клепотех с крема на Чико.Доволна съм-не ми излезе нито една стрия.Но според мен по-скоро е до кожа.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ако кожата ти е податлива към образуване на стрии, с каквото и да се мажеш, отърване няма Close Close От личен опит ти го казвам, мазах се с крем против стрии на Дева, и ... кел файда

# 18
  • Мнения: 503
Кремът на Галеник за бременни е идеално решение Wink
Нямам нито една стрия покорема и гърдите,а по дупето което не мазах
се появиха доста.

# 19
  • Мнения: 5 299
Ако кожата ти е податлива към образуване на стрии, с каквото и да се мажеш, отърване няма Close Close От личен опит ти го казвам, мазах се с крем против стрии на Дева, и ... кел файда
Също Mr. Green Не съм се мазала с нищо - и нямам екстри

# 20
  • София
  • Мнения: 154
Мисля, че е до тип кожа. През цялото време, докато бях бременна се мажех с какво ли не - бебешко олио, масло на Икаров против стрии, дори свинска мас #Crazy, но въпреки всичко сега имам стрии по корема. Но все пак, грижата не е излишна, важно е кожата да се овлажнява.

# 21
  • Мнения: 1 934
Аз се мажех с Дева против стрии.

# 22
  • Мнения: 449
И първият път и сега се мажа с бебшко олио, но това си зависи от типа кожа. Може би и ако не бях се мазала пак нямаше да ми излязат стрии.

# 23
  • Мнения: 234
Според мен има значение типа кожа,но също така е важно тя да бъде добре подхранена,така че грижите не са излишни.Аз се мажа с крема на Кокона и лосион за тяло на Леокрема,но не пропускам.Бебешкото олио също е удачно решение.

# 24
  • Мнения: 1 949
Олио на Икаров против стрий! Много съм доволна!

И аз за сега ползвам него. Нямам стрии. Дано да не ми се появят и в последствие  Praynig

# 25
  • Мнения: 212
Според мен всичко си зависи от типа кожа. Ако е по-суха може да се нацепи, независимо какво мазила клепаме. Аз лично се мазах с крема на Дева, но не мога да кажа, че съм била много редовна. По-скоро - когато се сетех. И нямам нето една стрия.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз ползвах различно млека и лосиони за тяло , но преди всичко според мен си е до кожата ако ще имаш стрии то ако щеш се протъркай от мазане и пак ще излязат  (за съжаление )Иначе много добри отзиви има за крема на Дева .
Peace
Mазах се с каквп ли не, по 100 пъти на ден, и пак се нацепих Cry

# 27
ПОЧТИ НЕ СЪМ НАПЪЛНЯЛА.НАДЯВАМ СЕ И ДА НЕ НАПЪЛНЕЯ МНОГО ДО КРАЯ НА БРЕМЕННОСТТА,НО ИМАМ СУХА КОЖА И НЕ ИСКАМ ОТ СЕГА ДА СИ МИСЛЯ КАК ЛИ БИХ ИЗГЛЕЖДАЛА СЛЕД РАЖДАНЕТО.В ЕДНО ПРЕДАВАНЕ"ПЪЛНА ПРОМЯНА" ПОКАЗВАТ НЯКОИ МЛАДИ МОМИЧЕТА,КОИТО СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАПРИЛИЧВАТ НА БАБИ!С КАКВО ДА СЕ НАМАЖА ВЕЧЕ НЕ ЗНАЯ,ЗА ДА ИЗБЕГНА ТОЗИ НЕПРИЯТЕН РЕЗУЛТАТ? newsm78
основно трябва да хидратираш много кожата. мажи се обилно с хидратиращи кремове и лосиони за тяло и втривай, докато попие много добре. също така редувай с подхранващи лосиони за тяло.

# 28
  • Мнения: 2 723
До тип кожа е.
Аз се мацотих със всичко, което намерих, и Чико, и Мустела и Дева и Икаров и още няколко знайни и незнайни мазила и пак имам стрии тук таме.

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Специално против стриите горещо препоръчвам крема на Дева. Но не забравяй освен корема да мажеш и гърдите, че аз ги пропуснах и сега по корема нямам, ама по гърдите... ooooh!
Аз мазах по 2 пъти на ден със всичко което имаше на пазара почти; от най скъпите до най евтините кремове и мазила, резултата - стрии по гърдите. Явно си е ген. Зависи от еластичноста на кожата. Корема ми е като на момиче, но гърдите ми се промениха, отпуснаха се и се появиха стрии. Sad

Общи условия

Активация на акаунт