Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile
Може ли да ми кажете къде гледате епизоди, преди да са излъчени от бтв, на Огледален свята. Много го харесвам този филм, но вечерно време не ми остава почти никакво време за гледане на тв.
Благодаря Ви предварително!
На voyo bg Laughing

# 706
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

И ще денсят на тази песен  Mr. Green

# 707
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
С този нов облик на сайта разбрах, че, ще има много повече реклами и, че аватарите ни, ще са като петна мънички и неразбираеми какво има на тях, ще има инфо за всеки потребител на всяко негово мнение, и ще са отгоре а не отляво както досега.
Не ми стана ясно обаче, ще имат ли номеровани страници темите и отново ли, ще трябва да си правим авове или автоматично, ще се обновят, ако нямат номерации как, ще знаем кога една тема се е изписала, че да се прехвърлим в следващата!?
Питам Ви тук, защото не ми се пише в онази тема, та ако сте разбрали Ви моля да ми отговорите на въпросите.
Привет и на появилите се Hug..... Hug след мен.

Така е Наде, аватарите ще са колкото 5 стотинки големи и вероятно ще са статични, а не подвижни и няма да се налага да ги преработвеме, защото автоматично ще ги смалят.... А това за личната информация над всяко мнение е голяма простотия, но си отварят място за повече реклами! Доколкото разбрах, махайки лентата с аватарите от лявата страна, ще бъде компенсирано пространството с реклами ,но кому е нужно това действие като съществуват програми като ад блок и спасение от рекламите Rolling Eyes Разбрах и че полето за писане и четене ще стане по-малко от сегашните, но за страниците не знам. Мамма написа, че ще говори с програмистите да видят там с номерацията какво ще измислят....ooooh! Откак съм във форума, 4 години такива грандиозни промени не е имало Rolling Eyes Хич не ми харесва на мен новата им идея и като се познавам, дано не ме откажат от писане тук ooooh!

А така! Дойдохте на моята, ама аз май съм единствената от подфорум "РС", която пише и си казва мнението в откритата за целта тема. Naughty Crossing Arms А най-пострадали от новия вид ще са точно потребителките от нашия подфорум. No more sweet GIFs on my left. Cry

Не останах с впечатление, че аватарите няма да могат да са гифчета. Просто като ги сведат до този
размер няма да виждаш какво мърда. Освен това от дясната ти страна непрекъснато ще стои безумно шарена лента пълна с всякакви простотии, които не те вълнуват, но според редакторския екип са интересни. А от ляво май ще са рекламите newsm78. Цялата радост от това да ви виждам, вас и само вас, с цялата ви разноцветност, разпознаваемост и блясък ще отиде на кино.  newsm45

Последна редакция: чт, 12 дек 2013, 14:04 от profi_1

# 708
  • У дома :)
  • Мнения: 110
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ни мой въ изброя Mr. Green

Пуууууууу красотЪЪЪЪ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Габке Hug Heart Eyes хубавко да си изкараш със систъра Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 21 201
Профи, скорошен ли ти е ава, че сега го съзрях, да ти е честит?!
Аууу, наистина, ще са прекалено малки аватарчетата ни, Shocked ако и полето за писане смалят и украсят с ненужни за нас реклами, и тем подобни наистина, ще ми е кофти в началото но, ще свикна.
Вярно е, че авчето и подписа си ги харесвам много, и по вашите такива ми е по-лесно да Ви позная на пръв поглед отколкото да се вглеждам в никовете Ви, но в крайна сметка щом, ще имам възможността да си пиша с Вас както досега, ще преглътна всякакви новости на сайта, та дори, и ако трябва да ходя гола без ФЕмирски одежди, защото хааайде да не казвам, че съм сигурна но съм почти, че няма да се вземат в предвид масовите недоволства и, че е решено как, ще изглежда новия облик на сайта още преди да се саздаде съответната тема.

# 710
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Наде,  newsm09 newsm09 newsm09
откакто пиша в тази тема съм с този аватар. Много мило, че след повече от 130 изписани теми с мое участие го забелязваш. hahaha

Аз изобщо не съм съгласна с новия вид защото ще ме затормозява. А когато едно нещо не ти носи повече удоволствие просто не се занимаваш повече с него. Много е вероятно да спра участието си във "форума" БГ-Мама след превръщането му в информационен фейсбукоподобен сайт. Никога не съм крила, че ненавиждам фейсбук, противен ми е интерфейсът му, нямам и няма да си направя регистрация там и всяко нещо, което наподобява него ме отблъсква. Мразя и новинарските сайтове. Много рядко ми се случва да влезна в такива. То обикновено е случайно, когато при търсене на информация някой линк ме е препратил там. Мразя и сайтовете тип женско списание. В тях е пълно с достоверно поднесена недостоверна информация и са толкова предвидими. БГ-мама е тръгнала да става някаква компилация от всичките ми омразни неща. Сори, ама не ми е по вкуса.

# 711
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Тази коя е  newsm78 Mr. Green


# 712
  • София
  • Мнения: 1 426
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ни мой въ изброя Mr. Green

Пуууууууу красотЪЪЪЪ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Габке Hug Heart Eyes хубавко да си изкараш със систъра Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
Бе стига бе,я я виж,че е като майка му,нещо ми старее Rolling Eyes
Ох,начистих се,доколкото можах със срязания ми пръст,дето не трябва и да го мокря Whistling,гъбичасаха ми пръстите значи Crossing Arms.Ренку,не ,благодаря,имам си достатъчно Mr. Green.
Отивам да я видя новата мама....

# 713
  • Мнения: 21 201
Профи сори, но наистина сега ти видях ава, ама то е защото теб си те познавам по ника и най-вече по написаното в мястото за подпис.
Линче и не мен екс-севгилито му ми мяза на леличка до него, на негова учителка от унито, но не и на бивша негова любима. ooooh!
Абе какъв беше този преглед на Зизу бе, никаква я няма от сутринта?! newsm78

# 714
  • Мнения: 15 884
Скрит текст:

И ще денсят на тази песен  Mr. Green
Ир4е много готина песен е тази Peace

Ели Hug Профи Hug

# 715
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оф, накрая се дотътрих Party Party Party

Всички констатирани и установени. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бях на доФтур...на пръв поглед све е наред, чакам само контролното изследване. Laughing
Пръста ми е на същия хал...кога ше избие тая гняс от него не знам.

Профче, Hug картофа не беше съвсем безполезен, поне ми показа какво има вътре, че преди и това не знаех. Благодаря за съвета. Hug   bouquet

# 716
  • София
  • Мнения: 1 426
Вай,какви бузки е заформила,ужааас Rolling Eyes
Зизунче, Hugкога ще са готови изследванията,добре другото е наред Hug.Не ходи ли да ти видят пръста?
Оставям ви аз ,до по-късно Hug

# 717
  • Мнения: 21 201
Зиз,
 
Скрит текст:
ама ти още ли не си го пукнала този набрал пръст бе леля, докога, ще го чакаш, да си забравила вече като мен?!
Радвам се, че всичко е наред при чичо доФтор, дай Боже Praynig на всички ни.

 Sick

# 718
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелче,  Hug уж чакам само да се спука...че веднъж си направих тази манипулация и без да искам кат се замърси, пък стана една да ти не е работа... ooooh! Ама ако до утре не се спука, ше пукам.

Линко,  Hug теста другия четвъртък резултата...дано всичко е наред, че предишното не беше много добро.

# 719
  • Мнения: 123
ЗиЗлоо,  Hug хайде всичко да ти е наред!   love001

Ох, сутринта забравих да пожелая и на Жани безпроблемни дни на работа!  Hug Hug Hug



И на мен ми прилича по на кака, да не кажа леля!  Peace Blush Особено както са ги фотнали!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт