Отговори
# 720
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая нова мама ич не ми харесва. Crossing Arms

# 721
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Зиз,  Hug дано всичко се оправи!  Praynig fingerscrossed

Аз се утрепах да пиша против новия вид на Мамата, защото наистина ми е противен. Ама, като гледам кой, как и защо стои зад сайта, само се хАбя. ooooh! Хората перат пари и изобщо не ги интересуват потребителите. Би било хубаво да си намерим ново уютно местенце, но не се сещам къде. smile3506

На Яманчо бившото севгили нарочно са го избрали грозно. И снощи го писах - как иначе Мирка ще ни се види убавица! hahaha Но за самата Мирка искам да кажа, че продължават да я гримират лошо. Не е вярно, че е е само със спирала. Винаги има и черен молив отдолу, който е винаги размазан. Мен това ме дразни повече от опушените клепачи и почти колкото кармазъ червилото. Ама най-много в целия филм ме дразни недефинираната възрастова идентичност. Има тотални поведенчески разминавания с предполагаемата възраст на главните герои и известна непоследователност. Т.е. характерите са разхвърляни. Малко ми е трудно да го формулирам.  Embarassed В оригинала "ОК" бяха хлапета в гимназия, на които им предстоеше колеж. Тук всички са вече колежани, т.е. би трябвало да са по-възрастни и с повече опит. Нелогично е хем да се държиш като мъж, хем като наритано пале. Ако си бил намахан младеж, та чак и гадже си имал, не върви сега да се държиш като ощипана свенлива мома. На колко години си в крайна сметка? ...

Искам пояс! Mr. Green

# 722
# 723
  • Мнения: 15 884
Зизун4е Hug Hug Hug не съм наясно то4но какви изследвания правиш, но стискам палци вси4ко да е ок. Всъщност какво каза доктора за пръста? Сам ли да си пробие newsm78

# 724
  • Мнения: 123
Зиз,  Hug дано всичко се оправи!  Praynig fingerscrossed

Аз се утрепах да пиша против новия вид на Мамата, защото наистина ми е противен. Ама, като гледам кой, как и защо стои зад сайта, само се хАбя. ooooh! Хората перат пари и изобщо не ги интересуват потребителите. Би било хубаво да си намерим ново уютно местенце, но не се сещам къде. smile3506

На Яманчо бившото севгили нарочно са го избрали грозно. И снощи го писах - как иначе Мирка ще ни се види убавица! hahaha Но за самата Мирка искам да кажа, че продължават да я гримират лошо. Не е вярно, че е е само със спирала. Винаги има и черен молив отдолу, който е винаги размазан. Мен това ме дразни повече от опушените клепачи и почти колкото кармазъ червилото. Ама най-много в целия филм ме дразни недефинираната възрастова идентичност. Има тотални поведенчески разминавания с предполагаемата възраст на главните герои и известна непоследователност. Т.е. характерите са разхвърляни. Малко ми е трудно да го формулирам.  Embarassed В оригинала "ОК" бяха хлапета в гимназия, на които им предстоеше колеж. Тук всички са вече колежани, т.е. би трябвало да са по-възрастни и с повече опит. Нелогично е хем да се държиш като мъж, хем като наритано пале. Ако си бил намахан младеж, та чак и гадже си имал, не върви сега да се държиш като ощипана свенлива мома. На колко години си в крайна сметка? ...

Искам пояс! Mr. Green

Проф,  Hug мисля, че те разбирам много добре, какво имаш предвид!  Peace Имам същите усещания и аз!  Blush

Мен ме дразни едно нещо, което на пръв поглед е абсолютно повърхностно! Но, доколкото "познавам" турските сериали, винаги трябва да ти носят послание!  Peace Та, мен ме дразни  Blush следното: облеклото на богатите момичета в сериала (най-просто казано)! Ще взема конкретен пример, облеклото на Мира! Защо, по дяволите, едно момиче, колежанка или току-що постъпила в университет, (извинете ме, но не знам кое точно е  Blush), около двадесетгодишно  Rolling Eyes,  трябва да бъде обличано по този начин! Умишлено ли и нея я състаряват, умишлено ли се облича като възрастна госпожа от висшето общество?! Какво се опитват да ни покажат? Класа, възможности, пари? Майко мила!  Shocked

Съжалявам,  Blush май се поувлякох, но не можах да се стърпя! Пак ми изникна една пола на Мира, не знам от кой епизод, нещо в синьо, с цепки отстрани!  Rolling Eyes

# 725
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Абе аз що съм сама тука?  newsm78 smile3506

# 726
# 727
  • Мнения: 11 820
Абе аз що съм сама тука?  newsm78 smile3506
има нова тема

# 728
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 487
Зиз,  Hug дано всичко се оправи!  Praynig fingerscrossed

Аз се утрепах да пиша против новия вид на Мамата, защото наистина ми е противен. Ама, като гледам кой, как и защо стои зад сайта, само се хАбя. ooooh! Хората перат пари и изобщо не ги интересуват потребителите. Би било хубаво да си намерим ново уютно местенце, но не се сещам къде. smile3506

На Яманчо бившото севгили нарочно са го избрали грозно. И снощи го писах - как иначе Мирка ще ни се види убавица! hahaha Но за самата Мирка искам да кажа, че продължават да я гримират лошо. Не е вярно, че е е само със спирала. Винаги има и черен молив отдолу, който е винаги размазан. Мен това ме дразни повече от опушените клепачи и почти колкото кармазъ червилото. Ама най-много в целия филм ме дразни недефинираната възрастова идентичност. Има тотални поведенчески разминавания с предполагаемата възраст на главните герои и известна непоследователност. Т.е. характерите са разхвърляни. Малко ми е трудно да го формулирам.  Embarassed В оригинала "ОК" бяха хлапета в гимназия, на които им предстоеше колеж. Тук всички са вече колежани, т.е. би трябвало да са по-възрастни и с повече опит. Нелогично е хем да се държиш като мъж, хем като наритано пале. Ако си бил намахан младеж, та чак и гадже си имал, не върви сега да се държиш като ощипана свенлива мома. На колко години си в крайна сметка? ...

Искам пояс! Mr. Green

Мен също ме дразни това и не веднъж съм го казвала Peace
Ако ще и влюбен до степен загубен да е, се държи като пълен льохман, аз затова писах и че в тези сцени Мира ми допада повече!
В АФК също имаше момент в който след скарване каза на Ферия, че не смеел да я докосне, не смеел да я целуне, виждала му се такава и онакава (мисля че беше скарването заради снимките в списанието) и въпреки това се държеше с нея както се очаква от един мъж, а не като ощипана мома както Проф каза! Мале как ме дразни такова плахо поведение от мъж брррр #Shocked Но ако се сещате казах и че тази сценаристка ще се опита да направи образ на Яман нещо като Керим от КВФ- простотия в стил с рогите в атака без да е наясно на къде е тръгнал и плах в такива интимни моменти! Като знам какви сополиви сцени бяха на първата брачна нощ в КВФ, вкиснала боза и шербет в едно, то рев, спомени, ала-бала до сутринта Sick
Ами Емко как веднъж постави Ферка  на мястото и като и каза по повод на думите и, че не я гледал в очите.... отговорът му беше, "ами свиквай- аз как свикнах!" с една дума мъжко поведение, а както добре знаем, не е било да не е умирал от любов по нея...
Определено ме дразни мен образа който му градят на Яман- ще репетираш в огледалото "обичам те" Боже, Божееее- ми то това ти идва отвътре, какви репетиции Shocked Още малко , да вземе и някоя маргаритка и да си брои обича ме не ме обича




С цикламеното аз го писах, ама влезе в поста на Проф и не мога да го оправя и копвах и пействах и все тая

Последна редакция: чт, 12 дек 2013, 17:39 от Беллора

# 729
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 487
Да кажа още веднъж, че цикламеното в поста на Профи е моя мисъл, но не щя да се постне където трябва, пък не ми се триеше  и да го пиша пак и го боядисах така Crazy Crazy Crazy

# 730
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Белл, аз по красив пост не съм имала. Crazy Hug hahaha hahaha hahaha

  love001 Точно за това говорех. Peace

# 731
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 732
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Къде е тая тема не я виждам  Shocked

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Къде е тая тема не я виждам  Shocked

Ето я, Лудосче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=754332.465

Общи условия

Активация на акаунт