Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Наде HugМими HugДибо за АББА  bouquet Линко Hug добре съм Laughingмалко са успаф Laughing ама съм си фурия Mr. Green от ставането до работата за 40 мин Partyи закъснех само с 10 мин Laughing на теб приятно чистене Mr. Greenможе да минеш и през нас после smile3534

# 691
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 567
Ей рано-рано се ядосах днес! Много ме е яд когато нещо работи и е удобно, да го сменят ей така #Cussing out Говоря за мамата и това, което от 16-ти  ни се пише на нас като потребители Sick Яд ме е и за аватарите, аз самата не съм такъв фен, но съм свикнала  някои потребители да ги разпознавам по тях! Къде ще си търсим мненията, като няма да ги има сегашните страници, ще бъка от реклами  и най- вероятно ще си инсталирам адблок и поне-тях няма да ги мисля, но всичко останало друго?!??

Аз не понасям Фейсбук, а сега любимия ми форум ще заприлича на него!

Привет на всички wavey

# 692
  • Мнения: 16 079
ДобрютрУ  newsm78 то май вече е обед ама карай, нал съм дипУтаткЪ,до сИга дремах у парламентЯ  щот гледам да нИ сЪ призоря от работа и отивЪМ да апна кИФтета чИ ми е времИ  Mr. Green ама преди туй за всички
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 693
  • Мнения: 15 884
Диде Hug Heart Eyes Бел Hug Heart Eyes Ди Hug Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 16 079
Мими Heart Eyes HugЕлитУ Heart Eyes Hug видяхте на балконЯ Ди Heart Eyes Hug РенУ Heart Eyes Hug Линче  Heart Eyes Hug Бел Heart Eyes Hug

# 695
  • Мнения: 15 884
Диде, мое да метнеш едно кифте и на мени, да апна и аз newsm22 и после ше заседаваме lalalala, а може да напраим работен обяд Mr. Green ем да лапаме, ем да заседаваме Peace Joy Joy Joy

# 696
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добро утро, добър ден  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Влизам да ви нагушкам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Мерси за пожеланията  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Със сигурност ще си изкараме прекрасно Grinning Heart Eyes

И за любовен и въздушен ден  Grinning Heart Eyes Heart Eyes

# 697
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде, пак зачезвам  Grinning Hug Hug

Хубаво да си изкарате деня и да ви е усмихнато  Grinning Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 21 201
С този нов облик на сайта разбрах, че, ще има много повече реклами и, че аватарите ни, ще са като петна мънички и неразбираеми какво има на тях, ще има инфо за всеки потребител на всяко негово мнение, и ще са отгоре а не отляво както досега.
Не ми стана ясно обаче, ще имат ли номеровани страници темите и отново ли, ще трябва да си правим авове или автоматично, ще се обновят, ако нямат номерации как, ще знаем кога една тема се е изписала, че да се прехвърлим в следващата!?
Питам Ви тук, защото не ми се пише в онази тема, та ако сте разбрали Ви моля да ми отговорите на въпросите.
Привет и на появилите се Hug..... Hug след мен.

# 699
  • Мнения: 16 079
Мими,немога да ти метна кИфте щот пиша през телефона,ама по късно шЪ напрайм работна вИЧеря  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 16 079
  Офффф затри ми се написаното  #Cussing out

Габче  Heart Eyes Hug хубав ден и се забавлявайте на макс със сестричката ти  Hug


Лелче Hug Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 15 884
Габи Hug Heart Eyes весело изкарване и от мен. Hug Hug Hug

# 702
  • Мнения: 503
Здравейте Simple Smile
Може ли да ми кажете къде гледате епизоди, преди да са излъчени от бтв, на Огледален свята. Много го харесвам този филм, но вечерно време не ми остава почти никакво време за гледане на тв.
Благодаря Ви предварително!

# 703
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 567
С този нов облик на сайта разбрах, че, ще има много повече реклами и, че аватарите ни, ще са като петна мънички и неразбираеми какво има на тях, ще има инфо за всеки потребител на всяко негово мнение, и ще са отгоре а не отляво както досега.
Не ми стана ясно обаче, ще имат ли номеровани страници темите и отново ли, ще трябва да си правим авове или автоматично, ще се обновят, ако нямат номерации как, ще знаем кога една тема се е изписала, че да се прехвърлим в следващата!?
Питам Ви тук, защото не ми се пише в онази тема, та ако сте разбрали Ви моля да ми отговорите на въпросите.
Привет и на появилите се Hug..... Hug след мен.

Така е Наде, аватарите ще са колкото 5 стотинки големи и вероятно ще са статични, а не подвижни и няма да се налага да ги преработвеме, защото автоматично ще ги смалят.... А това за личната информация над всяко мнение е голяма простотия, но си отварят място за повече реклами! Доколкото разбрах, махайки лентата с аватарите от лявата страна, ще бъде компенсирано пространството с реклами ,но кому е нужно това действие като съществуват програми като ад блок и спасение от рекламите Rolling Eyes Разбрах и че полето за писане и четене ще стане по-малко от сегашните, но за страниците не знам. Мамма написа, че ще говори с програмистите да видят там с номерацията какво ще измислят....ooooh! Откак съм във форума, 4 години такива грандиозни промени не е имало Rolling Eyes Хич не ми харесва на мен новата им идея и като се познавам, дано не ме откажат от писане тук ooooh!

# 704
  • Мнения: 0
Привет и на другите Hug Hug Hug

Гъбунке HugМного хубави емоции да имаш Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт