Парене след уриниране.Нищо не помага!

  • 17 243
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте мили дами!Търся помощ и съвет защото незнам какво ми има.
От 9 месеца имам  парене,забелязяла съм, че след уриниране се засилва.
Урината ми е чиста,микробиологията ми е чиста,цитонамазка Pap2Б, хламидия отрицателна.
Обиколила съм много уролози,гинеколози,гастро.. и дерматолози и само ме прехвърлят от единия на другия.
Лекували са ме насляпо с какво ли не и нищо не помага.Влагалищна течения нямам.
Симптомите са ми парене почти цял ден,има и добри дни,дискомфорт, по принцип съм с хроничен запек нз дали има общо,болка долу ниско и от скоро рядко ме боли десния бъбрек.Когато пия повече вода паренето намалява,но в урината няма нищо.Пускала съм в различни лаборатории.
Ако някой може да помогне или поне съвет и насока ще му бъда много благодарна,защото ми омръзна от лекари които преглеждат за 5мин и никакво задълбочаване в проблема.
Благодаря

# 1
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 099
Опитай с промивки със смрадлика, сода или някакви други билки.

# 2
  • Мнения: 0
Здравей, Звездичка! От това, което разбирам си си пускала урина, просто дали да се види дали има нещо в нея или стерилна урина. Ако не си си пускала стерилна урина, отиди и я направи изследванията излизат след няколко дена да се види дали няма някоя доста упорита бактерия. Ако изследването е чисто най-добре да си направиш ехография на отделителна система. Щом имаш болки в бъбрека, отиди не е страшно. За паренето промивките помагат, приемай повече течности, може да си вземеш чай от червена боровинка също успокоява, също така цистон - на билкова основа е. Малко съвети не се стискай, пишкай винаги като ти се ходи (разбира се ако имаш възможност), поемай много течности.

# 3
  • Мнения: 443
Звездичка,опитай да пиеш чай на Ламбрев. Не е неприятен на вкус. Кипни си около литър и половина вода и 2-3 пакетчета и го пий вместо вода. През целия ден. И както са те посъветвали момичетата,пусни стерилна урина.

# 4
  • varna
  • Мнения: 31
Звездичка,щом си забелязала,че след като пиеш повече течности паренето намалява значи проблема идва
от отделителната система.Наложително трябва да отидеш на нефролог и да дадеш стерилна урина за посявка.При мен така се откри бактерия ешерихия коли,която нито уролозите и гинеколозите не отриха.Лечението е продължително защото бактерията е много упорита.Прави се посявка и се действа с точно определен антибиотик.Допълнително се дават чай Кидни има го в аптеките много течности, защото те разреждат урината.Пак повтарям само при нефролог трябва да отидеш ,уролозите няма да ти помогнат много поне на мен не можаха.

# 5
  • Мнения: 0
Звездичка,опитай да пиеш чай на Ламбрев. Не е неприятен на вкус. Кипни си около литър и половина вода и 2-3 пакетчета и го пий вместо вода. През целия ден. И както са те посъветвали момичетата,пусни стерилна урина.

Наистина си струва да опиташ! Има всички съставки, които спомагат да прочистване на пикочните пътища! Дано да се оправиш бързо!

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте!!!Не бях влизала отдавна защото съм вече пред непвна криза.В крайна сметка ми откриха ешерихия коли в уретрата от уретрален секрет,а в урината няма нищо което е странно.Също така ми откриха много левкоцити от микробеология на влаг.секрет,незнам дали е свързано с е.коли,никой не ти дава обяснения.Пих ципрофлоксацин 10 дни и завърших с едно саше Монурал, ефект нулев.Паренето продължава.В момента съм на хомеопатия Колибацилинум 15ch и чакам да минат още три дни от пиенето на антибиотика и пак ще давам стерилна урина и уретрален секрет.Омръзна ми вече 10ти месец,незнам кога ще свърши всичко.

# 7
  • Мнения: 443
Звездичке,а Ципрото по антибиограма ли ти е. Къде ти взеха уретралния секрет?

# 8
  • Мнения: 9 991
Червена боровинка пи една приятелка и и помогна .

# 9
  • Мнения: 2
Взеха ми уретрален секрет в хил клиник и да по антибиограма е но не помогна

# 10
  • Мнения: 2
Изпила съм толкова марки червени боровинки и нищо, пила съм и чайове и грам не ми помагат.Последният път си взех червена боровинка на Natures way аптекарката каза че са добри,но явно при мен нещо не се получава подобрение.

# 11
  • Мнения: 6 214
И аз нямах подобрения с години от нищо, докато не разбрах от какво е. При мен се оказа от заседнал начин на живот.

# 12
  • Мнения: 2 534
Звездичке, правила ли си гинекологично изследване микоплазми/уреаплазми? Ако не си, си направи, при мен от това години имах цистит.

# 13
  • Мнения: 443
Ей,взе ми го от клавиатурата.  Mr. Green Тъкмо и аз щях да питам. Звездичке,ешерихията е страшно упорита гад. Може и няколкаАБ да трябват. Не се отчайвай,пак по антибиограма пий опашка на АБ.

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте благодаря ви за съветите!Правила съм изследване за микоплазма и уреаплазма с вл.секрет и с уретрален секрет заедно с хламидия и няма нищо.Притеснява ме факта че ми излезна ешерихия коли в уретралния секрет но не пише в каква стойност и аз казах на уролога че това е несериозно.Другото което е наличието на множество левкоцити в влагалището в същото време без бактериален растеж как е възможно и нормален брой лактобацили.Гинеколога каза че е.коли при жени в уретрата е нормално,поради това че е къса и се замърсява лесно.За това когато даваме стерилна урина не се дава първата струя защото винаги има там бактерии.Незнам така не се живее.Вече 1 година

Общи условия

Активация на акаунт