Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №27

  • 46 495
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
бърз въпрос. Имам 2 непратени поръчки, чакат си. Но ако купя нещо от дневните сделки което е за малка сума и ми начисли доставка дали ще се съгласят да ми го сложат с другите неща и да ми махната доставката?

# 16
  • Мнения: 322
Да си прехвърля питането и тук и кодчето.

Някой знае ли италиански, интересува ме дали дават код за нов абонамент или нещо такова?
Както и евентуално някакъв действащ код за англ. амазон, за детските обувки? Praynig Praynig

И имат код италианците до 18.12, 10/60 евро INVERNO3

Благодаря за темата, chockolina!  bouquet

Аз поназнайвам горе-долу, ако имаш нужда от помощ пиши. Кодове за първа поръчка не намерих, тук ги има всички актуални за момента - http://www.codicesconto.com/scheda_negozio.asp?id=275

Благодарност за темата и от мен !

# 17
  • София
  • Мнения: 5 883
Убедихте ме в предната тема и днес си поръчах тази четка, беше 16 и нещо.
Сега ще си я чакам.

# 18
  • Мнения: 6 031
Чакам си две поръчки от ЧП.

За темата   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 6 094
Благодаря за темата.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 668
И аз тук.   bouquet

# 21
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
бърз въпрос. Имам 2 непратени поръчки, чакат си. Но ако купя нещо от дневните сделки което е за малка сума и ми начисли доставка дали ще се съгласят да ми го сложат с другите неща и да ми махната доставката?
отговарям си, не може да направя поръчка и да ми махнат доставката, но могат да го добавят към предходната ми поръчка на цената от дневната сделка.  newsm10

# 22
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Пак намалиха каната Брита с трите филтъра на 15 п.

# 23
  • Мнения: 181
Пак намалиха каната Брита с трите филтъра на 15 п.
Ако може и линк Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 4 936
днес се заблях и пропуснах филтрите в .де..дану утре ги пуснат пак 0 ако ги мернете - пишете!

# 25
  • Мнения: 1 326
Аз чакам 2 столчета за кола, които препратих към sister в Лондон. Тя ще ги прати со тук.

Мерси за темичката
  bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 239
Аз да споделя развитието по моя казус с халата, който беше обявен за 100% памук, а пристигна 100% полиестер. Писах им, че ще го връщам, очаквам да ми възстановят 8Е транспортни разходи и се опитах да поискам вместо рефънд да ми изпратят друг халат, който наистина да е 100% памук. Получих отговор буквално за минути - много съжаляват, ще отнесат въпроса до съответната служба и да си задържа халата.  А вече имам и мейл че ми възстановяват сумата по картата. Явно ново халатче няма да получа, ама здраве да е. Ще намеря и този за какво да го използвам. Изумиха ме с бързина и съм доволна, че няма да се занимавам с връщане. Как да не ги похвали човек!

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз още си чакам ЧП поръчки,метнах в уиш листата кафемашината на филипс,която коментирахте в предишната тема,да помисля дали я искам наистина или само добрата цена ме блазни.

# 29
  • на земята
  • Мнения: 4 094
  bouquet мерси за темата..)))
Някой поръчвал ли е таблет Самсунг,да рискувам ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт