Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №27

  • 46 499
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 182
Тези филтри 6бр. за Брита също са на добра цена в момента 16,99 лири (под 7лв за брой с доставката), въпреки че са падали и до 14,44 лири  в средата на ноември.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 296
Чоки,   bouquet  Hug
...тези със суприте още не са ми писали, но и да пишат нямам намерение да анулирам Twisted Evil
+1  Mr. Green

Играчките, които поръчах вчера днес на обяд вече са изпратени. Едва ли ще пристигнат преди НГ, но не са ми спешни...

# 32
# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 128
Момичета , преди 3 дни пуснах поръчка от английския Амазон , която все още не е обработена и затова си мисля,че може би в картата няма достатъчно пари. Това ,че в картата няма пари отразяват
ли го по някакъв начин или просто не ти изпращат нещата?

п.п.Поръчах с чужда карта.

# 34
  • Сф
  • Мнения: 4 778
А пък аз в крайна сметка платих двете Брити- ХЛ-а и тази с 3те филтъра. ЩЕ видя коя ще ми хареса на живо и другата ще я подаря на нашите Simple Smile

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Имаше някакъв код за дрехи в немския, мисля 15Е от 40. Не го намирам, изтекъл ли е?

# 36
# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 217
Благодаря за темата на Чоколина   bouquet както и на всички които се отзовават в нея Heart Eyes Сещам се ,че миналата година пак по това време беше писано в някоя от темите...но не си спомням точно- за дните в които България е включена в списъка за международни доставки-преглеждах днес за 14.12 сме със стандартна доставка, това какво означаваше, че доставката ще е със някаква префенциална цена до БГ или ще е за няколко дни?
  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 483
Oчаквам развитие по въпроса със Суприте от 0,86 лири Rolling Eyes

# 41
  • софия
  • Мнения: 25 672
Чоки,   bouquet
Одъртявам. Пуснах суприте с празна карта и не я заредих Mr. Green Едно връткане по-малко.

# 42
  • Мнения: 685
 Hug Да се запиша и в тази тема. Чоки   bouquet

Супри и аз пуснах, но мейл за анулиране не намирам, не съм се и забързала, ще чакам, може пък да получа  #Crazy дано само не е нЕкоя връзка от кецки.

Получих бонбоните, бива, аз на сладко нося много  Joy
Имам и машата дойде, но е коледен подарък и я пазя Wink http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003SWZOKI/ref=oh_details_o00 … ie=UTF8&psc=1

# 43
  • Мнения: 555
И моят Коледен подарък пристигна Simple Smile една Румбичка - много сладко нещо е това роботче  Joy
Чакам си подаръчетата на дечко и едни бонбони (за които вие сте мнооого виновни  Blush Heart Eyes)
Обувките съм ги изпуснала, т.е. съм спестила доста Simple Smile

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 614
Дано и на дъщеря ми пристигне коледния подарък, че само за това говори Praynig
Благодаря за темата

Общи условия

Активация на акаунт