Вашите дечковци имат ли си любим филм?

  • 1 920
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 922
ФРАНКЛИН и ДЖОРД ШРИНГС Sick
на пъпа ми поникнаха....
На изуст ги знаем, но... ако днес не ги гледа, все едно не е минал деня...
НО като цяло го ограничавам от към ТВ... Позволявам му да гледа сутрин 1час (т.е. по една серия от двата филма) и вечер докато всички гледаме...
Тази вълна ни държи вече цяла година, но така като ви чета, явно сега е в разгара си Wink
Що се отнася до Картуна и Фокс кидс - синът ми дори не знае, че съществуват. Категорично съм против тези филмчета, що се отнася до моите деца...
Чао и поздрави Grinning

# 16
  • Мнения: 2 910
Моята дъщеря, сутрин на закуска задължително гледа "Седрик", но все още не са и мания анимационните филмчета.

# 17
  • Мнения: 7 474
Телетъбиси и всичко що е на Дисни! Peace

# 18
  • Мнения: 380
Не искам да ви отчайвам, но това с въртенето на един и същи филм продължава дъъъъъъъъъъълги години. noear Е филма се сменя и интересите се променят, но всеки път е едно и също- до наизустяване и втръсване все още! ooooh!

# 19
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Цитат
Джони Браво

Просто ми е смешен като фигура  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy, но си права, че на фона на другите си е направо бонбон. Вднъж даже ми направи впечатление, че една от серийте беше написана от българин....или поне името му беше баш българско Party Party Party Party

Баш българин си има там. Рисува и Декстър. Това е този, който навремето рисуваше в Дъга Чоко и Боко....ееее как ми изхвърча името от главата.
За филмчетата, ще й мине. Цвета периодично си върти някой филм 5-6 пъти един след друг и после дъъълго забравя за него. Последният случай, когато взех Слонът моя приятел го изгледа 4 пъти в един ден и толкова беше. Тя е същата и с книжките и с компютърните игри. Вчера пък 4 пъти съм й чела Храбрият оловен войник и 3 пъти Глупавият Ханс. Само търпение да има човек....

# 20
  • София
  • Мнения: 13 206
На моята щерка любим филм е "Ну погоди". Дори тича из къщи и вика "Ну заяц, ну погоди..."  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Може да го гледа нон стоп и май това и прави. ОБАЧЕ, докато гледа на компа държи и телевизора да е включен на Картуун или някоя от другите програми. Том и Джери е гледала в Хит в детския кът, но не проявява интерес... Харесва Цар Лъв и вчера сутринта ме изненада в леглото като ме облиза по лицето и обясни, че Симба и майка му така правели и, че сега щял да дойде таткото (Царя Лъв демек)  Crazy Crazy Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 143
Моята дъщеря(на 4 год.) обожава филмчетата за Франклин и Мечо Пух. Гледа и Том и Джери.
Моето "спасение" е, че успявам да я убедя и да ги сменяме, а не да гледа едно и също филмче всеки ден. smile3503

# 22
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
О,да!ШРЕК,АЛФ и СПИРИТ! StopДруго  Naughtyнепризнава!Може да ги гледа без прекъсване!Наложих правило  в почивните дни -един филм преди обяд и един -след обяд!Вечер след детската градина след АЛФ може пак един филм!Поне докато гледа ме оставя на спокойствие и не ходи подире ми Mr. GreenИскам да разнообразим филмчетата ,но недава младежа и това е Crossing Arms

# 23
  • sofia
  • Мнения: 8 939
До скоро слушахме вълкът и седемте козлета.
От няколко дни гледаме за трите прасета, нон стоп...добре че се съгласява да изключа звука, защото главата ми се пръсва. Определено си пада по вълци....за Ну погоди не се бях сетила...ще го пробвам...
Една колежка по тоя повод ми разказваше за нейния син, че не искал да гледа други касети освен за Гуфи "Ми тази не съм я гледал, не я искам, искам си за Гуфи".
Племеницата върти Франклин и то определени епизоди. На сестра ми й писна и даже я обучи сама да си пуска компа (на 3 год. е)
Това зло - кабелна - нямаме и няма да имаме (поне докато зависи от мен и мъжо Crazy)

# 24
  • Мнения: 111
Марти е фен на шрек и феноменалните. Том и Джери сьшто много ги харесва  Grinning

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не е един,а цели 4 броя от които на мен тотално ми призлява Laughing:
 "Ну погоди" ; Гарфийлд - игралния; Пинокио и Алиса на Дисни. Последния в момента се радва на най-голяма слава и ако го оставя целодневно ще го гледа. Знам ги наизуст просто Mr. Green

# 26
  • Мнения: 269
Ние все още си настояваме за "Бейби Айнщайн" въпреки, че е вече "дърта магарица" - на 2,7 г. Позаглежда се и във "Франклин", но честно казано не за дълго.
По телевизията гледаме руския канал "Детский мир". Там не е преведено, но дават онези хубави рисувани детски филмчета от нашата младост Party Те са и кратички, та не я ангажират за дълго и определено ги харесва много.
Картуун Нетуърк е ужасен - такива страшилища и грозилища и само се млатят и беснеят. Александра все още не предполага, че този канал съществува и ако зависи от мен никога няма да разбере за него. Видях, обаче, че в детската градина имат ТВ и там винаги върви КН #2gunfire Ние още сме в яслата и там ТВ не гледат, но ми направи много добро впечатление като я вземам вечер, че им пускат класическа музика Grinning Може би модерен начин да ги озаптяват? Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 352
Всичките филми за Барби, Шрек, Немо - въртят се от години. На моменти променя с Братът на мечката, Снежанка или нещо друго на Дисни. Това за каката. Малкия слава богу още не проявява интерес, но с тази кака телеманияк го виждам скоро как и той ще се облещи в телевизора.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 117
Франклин за момента е особено любим във всякакъв формат, филмов и книжен !  Wink

# 29
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
От около два-три месеца сме на нова вълна - Питър Пан. Гледат се трите филма , чете се книгата, а през останалото време ръси вършебен прашец.

Общи условия

Активация на акаунт