лечение за псориазис ИМА

  • 489 624
  • 1 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Лечение на псориазис няма, и според водещите специалисти у нас в близките 50 години няма и да има.
А аз ти казвам че има защото се ИЗЛЕКУВАХ.Може водещите специалисти,които ме лекуваха по последни"моди"да казват че няма,но аз го споделям с вас защото се излекувах,и не благодарение на тях от техните "лечения"само стана по-зле.Сега даже петънценце нямам.Аз не казвам нищо просто споделям опит.Това е!!!
надявам се да е трайно, знаеш, че болестта рецедивира за съжаление Sad

# 16
А дали въпросните мехлеми на Порязов са противопоказни при кърмене?
В момента кърмя детето си, а лактацията много изостря псориазиса. Изправена съм пред дилемата дали да не спирам вече с кърменето - на 6м. е малкия - и да не почна някое даже и козметично лечение или да устискам още малко. 

# 17
ама някой знае ли го този "доктор" какъв е? днес псориазиса се е превърнал в машина за пари. "на един помага - на друг не помага", много е лесно.  Thinking

# 18
знае ли някой дали  можеш ако си бременна да предпазиш детето да не го наследи ако бащата е болен от псориазис, защото се предава само наследствено?

# 19
  • Мнения: 196
Не мога да кажа дали е противопоказен при кърмене,а също така нямам представа дали е наследствено.Просто трябва да попиташ доктора дали мехлемите са противопоказни.Иначе да на едни помага на други не,а не е ли с всички лекарства така? Peace

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.wholehealthmd.com/ME2/dirmod.asp?sid=2EECB584D2C3498B … 38D4C9B4C7C150991

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 13:48 от secretgarden

# 21
  • Виена
  • Мнения: 1 247
emo i lili, много ценна информация! Поздрави!  bouquet
Съгласна съм с теб, че който не е преживял това чудо на свличащата се от олющване кожа, не може дори да си представи за какво става дума. При мен се бяха оголили (буквално до месо!)дланите и стъпалата. Бях стигнала до там да не мога да сваля ръкавиците. Пробвах всичко, за което чуех отнякъде. След временно подобрение, болестта рецидивираще в още по-остра форма. От 2002г. се лекувам с хомеопатия. Всичко започна да изчезва постепенно по реда, както се беше появило. Наскоро преживях ужаса от загубата на бебето си и за съжаление отново се появи лющещо се петно на едната длан. Но според един индиец-хомеопат, който наскоро беше в България, пълно излекуване настъпва след около 6-7 години. Засега ще продължа с този метод, но инфото за доктора от Своге е много ценно и не доумявам откъде толкова желание у някои да се нахвърлят срещу желанието на един човек да помогне??????????
От мен - голямо БЛАГОДАРЯ на теб и на tsveti7, която е пуснала телефона!   bouquet
На всички желая хубав Великден   easter easter easter- най-оптимистичният ден в календара. Тържесвото на живота над смъртта!

# 22
  • Мнения: 319
Оф, защо всеки път има дотам недоверчиви хора, че първата им дума е НЕ СТАВА?! Може и да става бе, хора, що така подхождате? Вчера например си говорих с една колежка, която от години се бори с брадавиците си по кожата. Какви ли не методи пробва, какви ли не мазила купува - тя първо е безумно суетна, второ държи много на външния си вид и трето хич не страда от липса на пари. Накрая една аптекарка, при поредното купуване на поредното скъпо спрейче (40 кинта) и казала: "Това няма да ти помогне, ама ти пробвай! Пък ако не стане, намери охлюв - жив, счукай го и намажи със слузта брадавиците. Чакаш да изсъхне и измиваш!" Колежката ми накарала майка си да и събира охлюви, защото и тя била вече на етапа, в който, ако и кажат да се намаже с лай...а, ще се намаже. Каза ми, че десетина пъти се е мазала със счукан охлюв, след което вече няма брадавици. Това вече не е въпрос на самовнушение, просто е гол факт, на всичкото отгоре, както и с псориазиса, резултатите са налице! Видни с просто око! Така че няма нужда отново да се проявява свръх недоверие към всичко. Народът е казал: За всяка болка си има билка - само да знаеш коя е!

# 23
  • Мнения: 17 407
........защото и тя била вече на етапа, в който, ако и кажат да се намаже с лай...а, ще се намаже.......


Точно това доказва ролята на самовнушението, мен ако питаш. КАкто и да е, де, то лошо няма, важното е да не навредят на болния тези бабини рецепти. А този д-р Порязов някой виждал ли го е, след преглед ли ги изписва тези мехлеми или дистанционно, и лекар ли е изобщо?

# 24
  • Мнения: 182
В последните броеве на в.Уикенд има статия за ново лекарство за псориазис-казва се Дермакс.Билково кремче със съдържание на истинска дъвка,смоли и т.н.От 40 години разработвали рецептата и сега вече имало първите излекувани.Някой има ли отзиви за този крем(не че съм много обнадеждена),но мислех да си го поръчам.За 2 седмици давал ефект и се пиел в съчетание с някакви билки.Моля някой ако знае да сподели.

# 25
  • Мнения: 13 512
В последните броеве на в.Уикенд има статия за ново лекарство за псориазис-казва се Дермакс.Билково кремче със съдържание на истинска дъвка,смоли и т.н.От 40 години разработвали рецептата и сега вече имало първите излекувани.Някой има ли отзиви за този крем(не че съм много обнадеждена),но мислех да си го поръчам.За 2 седмици давал ефект и се пиел в съчетание с някакви билки.Моля някой ако знае да сподели.

http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=%D0%B … tf-8&oe=utf-8

вижте какво излиза за Дермакс. Ту фо пишат Маданско чудо, ту Родопско чудо..... ако е второто- НЕ ПОМАГА! Сина ми е с псориазис от 6 годишен и съм го изпробвала- никакъв ефект. За този Др Порязов бях чула преди години, че е помогнал , но изгубих телефона. Благодаря,че го публикувахте, утре ще се обадя .

ПС. Вестник Уикенд е последното място,където биха публикували новини за новостите в  медицината!

# 26
  • Мнения: 68
Искам да ви попитам - баща ми страда вероятно от псориазис - казвам вероятно, защото не съм особено запозната с тази болест, а той отказва да отиде на лекар. Скалпа му е много зачервен и се лющи на едри люспи - като едър пърхут. Зачервяването е слязло и към лицето и горната част на  гърба - зачервени лющещи се петна - това псориазис ли е?

# 27
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Искам да ви попитам - баща ми страда вероятно от псориазис - казвам вероятно, защото не съм особено запозната с тази болест, а той отказва да отиде на лекар. Скалпа му е много зачервен и се лющи на едри люспи - като едър пърхут. Зачервяването е слязло и към лицето и горната част на  гърба - зачервени лющещи се петна - това псориазис ли е?
На мен ми прилича на псориазис. Дано те прочете някой лекар и да ти отговори по-компетентно.

# 28
  • Мнения: 318
Искам да ви попитам - баща ми страда вероятно от псориазис - казвам вероятно, защото не съм особено запозната с тази болест, а той отказва да отиде на лекар. Скалпа му е много зачервен и се лющи на едри люспи - като едър пърхут. Зачервяването е слязло и към лицето и горната част на  гърба - зачервени лющещи се петна - това псориазис ли е?

И на мен ми прилича по описанието на псориазис.
Съпругът ми е наследил тази болест от баба си по бащина линия. Прооявил се е при него преди 14 години. Това е след развода му с първата му съпруга. Поне аз го свързвам с преживения стрес по време на развода.
От тогава се поддържа с клобедерм, макар и да съзнава, че вреди. Но това го успокоява и му възвръща здравия вид на кожата. Лятото държи непременно да има поне 10 дни излагане на слънце. Така искарва зимата по-спокойно, иначе постоянно се чопли в главата по лактите, по колената, чак се дразня от това. Но не ми се мисли, ако го имах аз
Rolling Eyes
Та и аз видях статията във вестника/Уикенд/ за "Дермакс" и реших да се поровя за инфо.

# 29
  • Мнения: 182
Аз си поръчах от този крем.............незнам какво да ви кажа!!!!Донесоха ми го навреме,поръчах си половината доза,първо защото не е супер ефтин(4бр. кремчета струват 36лв.и нещо).За 2бр.платих 20лв.,а и не знаех дали действа.Намазах се веднага и като че ли ми облекчи кожата(чак се зарадвах).От една седмица се мажа,както е указано на брошурата към крема-по 2-3-4 пъти на ден.Но.............От 2 дена спрях защото петната се зачервиха и се влошиха.На листовката пише че крема е за много неща-екземи,хемороиди,акне,разранена и раздразнена кожа,открити рани,разширени вени,псориазис....даже и като маска за коса.По този повод реших да дам малко на майка ми да го пробва(има незарастваща екзема на брадичката на лицето).......Няма да ви кажа какво стана!!!!УЖАС!!Направи срахотна алергия-зачерви се 5 пъти повече кожата,стана на мехури,с ужасен сърбеж,даже плъзна по-нагоре към лицето.От 3 дни и тя го спря(ужасно съжалих за това което и причиних)-просто е алергична към някоя от съставките,нищо че са 100% натурални.Сега  успокоява кожата с алергозан и цинкова паста и вече е по-добре.Длъжна бях да опитам.Аз съм писала и на друго място че няма продукт за псориазис ,който да не съм пробвала....Е,искам да ви кажа,че този (поне на мен)НЕ ДЕЙСТВА.

Общи условия

Активация на акаунт