Fragrancedirect.co.uk- 20!

  • 66 757
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 751
Цитат на: sasi6 в вт, 07 окт 2014, 12:22
Аз да попитам,до къде поръчвате,само до БГ ли?
   Аз никога досега не съм поръчвала до Б-я, само до UK адреса на превозвач. Като чета в какво състояние идват пратките до тук... Confused

Аз и до БГ и с превозвач,но сега нали не приемат адреси на някои превизвачи,та затова питам. И какво не им харесват,някой има ли идея? Само с Габцо поръчвам по принцип,те не го харесват.
Тия КД шопинг как пращат до страната? То като се сложи и еконт или Спиди и ми се губи смисъла от превозвач.

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
   vanian, според мен, на 1-вата страница може също да се публикува информация, че доставките до адресите на Габко и Габиели вече не са възможни.

   Може също да споменеш и някаква информация за кодовете – например, че е възможно комбинирането на няколко кода за отстъпка, но ако не става от първия път, може кошницата да се изпразни, продуктите отново да се заявят и тогава кодовете да се въведат в друга последователност – поне това говори моят опит към момента. Peace

   Този сайт също би бил от полза, когато искаме да проверим дали има актуални промоционални кодове. Peace

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 172
С ПП канселират поръчката при мен, с карта минава.

Като се замисля, има логика. Като е с карта не може да се повдигне диспут.

Застраховат се хората, сигурно са си патили от прекалено много "неполучени" пратки в складовете.

# 708
  • София
  • Мнения: 8 306
Здравейте,
да се отчета и да дам малко инфо в случай и друг се е чудил как идват нещата.

Поръчка до България, платено чрез Пейпал (хвана само кода над 40 паунда -махан част от доставката).
Поръчано на 23.09, изпратено на 25.09, получено на 08.10. в Бг-пощи, тегло 2 кг, изпратено от Словения.

Препоръчвам това:
http://www.fragrancedirect.co.uk/pierre-cardin/pierre-cardin-pou … 50ml/invt/0035308
.... свършил е сега
приятен мъжки аромат (има го в ДМ за тестване).

# 709
  • Мнения: 107
Имам нужда от помощ!!!
Пускам си поръчката както до сега, плащам си със същата карта МАЕСТРО, след въвеждането на данните от картата продължавам следваща стъпка и там ми искат *Пейпал * и не мога да завърша поръчката. Аз не плащам с Пейпал ...как мога да си завърша поръчката?!
Благодаря предварително!!!

# 710
  • Мнения: 107
Имам нужда от помощ!!!
Пускам си поръчката както до сега, плащам си със същата карта МАЕСТРО, след въвеждането на данните от картата продължавам следваща стъпка и там ми искат *Пейпал * и не мога да завърша поръчката. Аз не плащам с Пейпал ...как мога да си завърша поръчката?!
Благодаря предварително!!!

Справих се! Grinning

# 711
  • Мнения: 107
На 10.10 .2014г. пуснах поръчка. Имам имейл с номера и. Днес влизам във *fragrancedirect *проверявам историята и ми излиза пълната кошница.
Сумата за поръчката е блокирана...Някой може ли да ми каже какво се случва?!
Благодаря!

# 712
  • Мнения: 107
   fandango, имах в предвид най-вече много продавачи в Ebay, а също и други, не толкова популярни сайтове за козметика, от които съм поръчвала, с цената на страшни рокади по отношение на доставката. Peace Има слухове, че и от FeelUnique е възможно да спрат доставките до Б-я, поради големия брой "загубени" (разбирай, откраднати) пратки, дано не се окажат верни. Thinking

   anelka_dm, за втори път май пишеш този пост в темата, но наистина не разбирам как така получаваш пратките си със [Спидии], при положение че на всички пратките ни идват по пощата...
Извинявай, но чак сега виждам, че си писала.
Да , имам две поръчки и двете ги получих със Спидии, не зная....

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
По- големите и тежки пратки /над 2 кг./  до Бг се получават със Спиди  Peace По-сигурно е, че и по-бързо

# 714
  • Мнения: 2 180
Няма зависимост между теглото на пратката и това по пощата или с куриер ще дойде. Получавала съм с пощите кашони по над 8кг., а по Спиди пакети с 15-20 артикула (предимно декоративна козметика, лека на грамаж).
Ето, вчера получих СМС, че днес ще ми бъде доставена пратка (по поръчка от дата 30/09) със Спиди, която съдържа 23 артикула, от които 9 броя сенки, спирали и глосове, 6 малки 30мл. парфюмчета, 2 броя 100мл. парфюма и 5 почистващи гелове и шампоани по 150-250мл. Ще имат 2кг., но съвсем не е това определящо. По-скоро зависи от коя държава идва пратката или от разпределителния център, договорите които имат за спедиция... нещо такова.

# 715
  • на терасата
  • Мнения: 678
Момичета, пробвам 2 кода, които намерих AFF5 И FREEDEL20.
Не ги харесва, дава съобщение, че не може да приложи тези кодове.
Пробвах с доставка до България и до UK.
Дали има други активни кодове в момента?

Намерих, FRAGRANCE10, до днес  Simple Smile
FREEDEL40 до края на октомври

Последна редакция: нд, 19 окт 2014, 10:33 от рак-щрак

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Благодаря за кода! FRAGRANCE10 работи и при мен.

# 717
  • София
  • Мнения: 104
Момичета, има нов код от днес за 10% при поръчка над 30 паунда: VCW33AUMJ84.  Peace

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
   Момичета, някой иска ли да пусне нова тема? Flutter

# 719
  • Мнения: 596
Здравейте! Знаете ли как става промоцията купи 5, вземи 1 подарък? % неща от един вид ли трябва да са, или от една марка? Пробвах 5 еднакви лака на Буржоа, ама и шестия ми го смята...
Извинявам се, ако ми е глупав въпроса, ама съм малко боса в онлайн пазаруването Simple Smile
Благодаря предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт