У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (24)

  • 37 922
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Аз на това вчера стигнах до 1:40 и спрях, нямаше начин да продължа просто.


Ау, Сарказмова, щом на 1:40 си откачила, наистина не го гледай до края.  Laughing

Аз много сериозно се стреснах на около 0:30, но от 1:35 ме обзе хилеж. Финалът е страшен, обаче, може и да оставя да свети тази нощ у дома.  Laughing

На 30 мин. бая подскочих, ама на края не толкова. То даже малко комична физиономийка накрая, все едно вика: "Уууу, прецаках тааа, мехехехе." Joy



Стоножката и втората прехвърлих. Как мое да съм такъв мазохист!? Tired

# 691
  • Мнения: 3 784
На стоножките успях да прочета само синопсисите, с много усилия и позиви за повръщане. Това е единственият път, когато съм виждала лицето си позеленяло (стана ми толкова гадно, че от любопитство отидох до огледалото  hahaha ). Много съм далеч от мисълта да се опитвам да ги гледам.

# 692
  • Мнения: 213
Аз на това вчера стигнах до 1:40 и спрях, нямаше начин да продължа просто.


Ау, Сарказмова, щом на 1:40 си откачила, наистина не го гледай до края.  Laughing

Аз много сериозно се стреснах на около 0:30, но от 1:35 ме обзе хилеж. Финалът е страшен, обаче, може и да оставя да свети тази нощ у дома.  Laughing



На 30 мин. бая подскочих, ама на края не толкова. То даже малко комична физиономийка накрая, все едно вика: "Уууу, прецаках тааа, мехехехе." Joy



Стоножката и втората прехвърлих. Как мое да съм такъв мазохист!? Tired


..за стоножките- сериозно ли?? Значи си тренирана Wink...аз има още "бая хляб да изям", че да стигна този левъл.. Crazy

# 693
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Ми с превъртанки, ама може да се каже, че видях туй-онуй и от двата. Така и един "Канибал" "гледах", изрудия до шия. Sick
На много кръв обаче директно ми прилошава. Избягвам. На един почти припаднах, наложи се да полежа 10-ина минути, да се оправя. hahaha

# 694
  • Мнения: 5
Стоножката и аз си я бях причинила,само не помня дали съм гледала 1 или 2 ама най-вероятно няма  голямо значение  Laughing

# 695
  • Мнения: 4 606
И аз май съм гледала първата, 'га бях глупава млада и зелена. Mr. Green

# 696
  • Мнения: 48
Стоножката и аз си я бях причинила,само не помня дали съм гледала 1 или 2 ама най-вероятно няма  голямо значение  Laughing

Има, има. Втората е в пъти по-гнусна.  Mr. Green Тази, която ти си гледала черно-бяла ли беше?

# 697
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сарки, няма как да те фрикне, твоят беше по-страшен от моя. Пък и ти си изгледала в пъти повече ужаси. Аз ако видя малко момиченце до гробище посреднощ ще отида да я попитам къде са мама и тати и при кого да я заведа, докато ти...  Laughing

O, не, не, не, Нике. Относително е, моля ти се. Изобщо не искам да умаловажавам твоя клип. А, иначе, по-голяма лигла от мен няма да намериш...  ooooh!
Може би БебетоMr. Green

# 698
  • Мнения: 4 606
Е, как можа? Crossing Arms

Изгледах и аз клипчето, 30-тата секунда ми изкара ангелите, финалът - не чак толкова. Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 111
Какво има толкова на това клипче?Сега ме е страх да го пусна.... Thinking,а много съм любопитна.Това само клип ли е или филм?

# 700
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Клипчета са и двете, едното е по-кратко.


 Mr. Green

# 701
  • Мнения: 3 784
Късометражни филмчета, Мирелка, ако си впечатлителна и довечера си сама у дома, поотложи гледането им.  Laughing

Сарки,  Hug Hug Hug

# 702
  • Мнения: 2 805
Изгледах и аз клипчето, 30-тата секунда ми изкара ангелите, финалът - не чак толкова. Rolling Eyes

И аз така Simple Smile

The divide - писах много за този филм, и гнусен е и безмислен е. Остави ми толкова неприятно усещане, все едно съм гушкала паяци ( а аз имам фобия от паяци  Sick).

Мрачно докосване е с нисък рейтинг. Аз съм си дала обещание филм с оценка под 6 да не гледам. Моля Джери или който там го изгледа да сподели заслужавали си или не.

Камии, изгледа ли Кевин?

# 703
  • Мнения: 5 892
Да- и Кевин гледах и 21гр. Хубави са, но малко тежки. Но след няколко месечния период на гледани на бози ми дойдоха добре.
То няма вече какво да се гледа...  Tired

# 704
  • Мнения: 3 736
Аз на това вчера стигнах до 1:40 и спрях, нямаше начин да продължа просто.

Ау, че хубаво! Така хубаво те отегчава до последния кадър и после опа!  hahaha Онуй с демона не можах да го догледам, доскуча ми.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт