На добър час в ПЪРВИ клас! - 6

  • 47 894
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 786
Много разочарована от нашия клас, ни подаръци за децата, ни почерпка, ни нищо  Tired
Това ще е най постната Коледа, довечера ще имат тържество за цифрите и буквите, няколко пъти попитах, казах- нещо за почерпка на децата на вземем, родителски колектив, това онова ...нищо,  всички вдигат рамене  Crossing Arms.

# 61
  • София
  • Мнения: 9 141
polly, аз на твое място бих занесла нещо за почерпка  Peace. Може би ще има и други родители, които да донесат по нещо, дори да не са болшинството. За подаръците нищо не ми хрумва  Rolling Eyes.

# 62
  • Мнения: 2 837
Имаме си нова тема с няколко странички! Аз имах проблем с влизането във форума покрай промените в изгледа.
Тези дни си имам ядове с първокласника - намерил си  е едно приятелче, което го манипулира, а той му се води по ума и се получават не много добри резултати от това приятелство...Та търся как да си реша проблема.
Нашите в петък ще си разменят подаръци, той трябва да подарява на учителката от занималнята.

# 63
  • Мнения: 24 467
Нищо фатално няма, че няма да празнувате в училище. Ние също няма да празнуваме, но пък на мен не ми е много мъчно. Без друго Коледа е семеен празник, а за нова година всеки си организира какво ли не. Ние ходим от години и на детски театър с Дядо Коледа /малкият от миналата година без друго се раздели окончателно с тази илюзия/, а сега ще ходим на Хобит ІІ /това за моите деца си е също празник  Laughing/, както и на един филм с динозаври, пак на 3Д, нов.
И аз мисля просто да почерпим децата в събота и толкоз. Не са бебета, че да подарявам и подаръци- дреболии и дрънкулки. Всеки ще си има домашни такива. Лично аз не искам децата ми да свързват празниците с подаръци. Малкият без друго още се опитвам да науча, че Коледа е Рождество Христово, а не пореден празник с подаръци и джумбюш.

Големият син- в класа сами си организират празниците. Току- що ме обра и замина да купува подарък за момиче и за рожден ден.  Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 615
Да се вмъкна със закъснение по темата със състезанието, че повече няма да го записвам и то защото началния час беше ненормално ранен. Като будех детето в единствения почивен ден по тъмниците, то каза "Как ще решавам задачи посред нощ?"-жал ми стана. Очаквам да видя резултатите, но на 8-ма не е разбрал условието.

# 65
  • Мнения: 18 057
Поли, ще си липсваме явно Sad.

Нашите ще празнуват в петък, организирахме се и взехме на госпожите по нещо символично коледно. Доволна съм, бързо се сработихме родителите, дано и занапред така добре да вървят нещата  Peace

# 66
  • Мнения: 2 786
Усеща се липсата, да    Heart Eyes

Джуди, в нашия град кино няма  ooooh! та  едно кино с пътя, малка почерпка и билети  ми стъпва 130-140лв+  Laughing,  тези забавления отпадат при нас в момента не мога да ги отделя и затова може би съм малко разочарована, синковеца също. Общо взето в малкия град забавленията са сведени до минимум.

# 67
  • Мнения: 24 467
Поли, та аз си живея кажи- речи на село.  Laughing
Допълнението към киното са ми само едни транспортни разходи.

# 68
  • Мнения: 2 786
Транспортните са 70  Whistling , 4 часа път ( отиване и връщане), отделно час и половина филма, половината ден заминава, та затова и нещо за хапване  Laughing.
Бе, луда работа.
От село до село  Joy

# 69
  • Мнения: 24 467
Е то какво е това кино, дето е без хапване.  Laughing
При нас, ако филмът е за малки съвсем /щото ако не е за "съвсем" и ние гледаме.../ децата си влизат сами. Даже малкият последните два пъти бе съвсем сам, ние го водим и взимаме. На Хобит, обаче, сме четиримата, плюс приятел на големия. Имаше и още кандидатури за присъединяване към пакта, ма на- нямаме си семеен бус, а само една лека кола.  Cry
Иначе можех едно пълнене на салона да направя.  Laughing

# 70
  • Мнения: 5 234
Става ли за 7-годишни Хобитът?

# 71
  • Мнения: 2 786
Според детето, моя не можа да гледа Хобит-страх го беше, предполагам че и Хобит 2 няма да е подходящ за него

# 72
  • Мнения: 48 201
Гледали сме Хобит 1 два пъти на кино, Хобит 2 на 4д и много ни хареса
Само дето моя не може да чете, да лекинко суфлирах тук-там  Laughing
Властелина сме гледали милиарди пъти...та за мен става филма  Peace

# 73
  • Мнения: 18 057
Транспортните са 70  Whistling , 4 часа път ( отиване и връщане), отделно час и половина филма, половината ден заминава, та затова и нещо за хапване  Laughing.
Бе, луда работа.
От село до село  Joy

Поли, сигурно за Варна говориш, в Русе излиза по- евтино  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 6 375
Става ли за 7-годишни Хобитът?

според мен, категорично са малки за този филм.
официалният му рейтинг е PG-13 - "a motion-picture rating advising parents that some material in the film may be unsuitable for children under the age of 13"


Общи условия

Активация на акаунт