Отговори
# 690
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Зиз, браво леля, радвам се, Grinning дай Боже Praynig на всеки му здраве. И аз ходя на частни прегледи всяка година откакто родих и съм доволна, дано Praynig и занапред да съм.
Гледам обсъждате Серчето, тогава да Ви публикувам и текста от фейса, който придружава снимката й.
С чичи се разбира, след снимките е ходила на пазар в МОЛ-а и т.н.


سيريناى تتسوق من اجل راس السنه !!!
شوهدت الممثله الناجحه سيريناى بطلت مسلسل مد وجزر فى المول وكانت تتسوق من اجل راس السنه وقالت انها سوف تقضى ليله راس السنه مع عائلتها
وعندما سالها الصحفيون ماذا تقولى بخصوص العام الجديد
قالت دعواتى ان تكون سنه 2014 سنه جيده مليئه بالصحه الجيده والاشياء الجيده للجميع

Наде  Hug
Вчера същият текст си го "превеждах" от турски и беше по-счупен преводът, не че не се разбираше смисъла, но от арабски си е почти съвсем разбираемо  Grinning Да вземе Гуги да тръгне на уроци по турски, че ша го лумкаме по тиквето  Mr. Green Joy Joy

# 691
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Чей да почерпим, че още ще ви тормозя и ше ви грозим диспансера Party Party Party

Скрит текст:


[/b]
наредих сЪ вечи  Laughing
 eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat


Иииии, па веднага се нареди ПРъва  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy

Мерси, Зизуняк, все такива хубави резултати още около 100-тина години, пък после ще му мислиш  Grinning Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 16 079
Оппп, да ви пусна и едно мойо неинтелигентно колажче, че после пак ще кажете, че си ги крия  Mr. Green Joy Joy



Габче  Hug колажа е супер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes май на Чачко са му насълзени очичките като видя Хазалка така

# 693
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Релакс  Hug Heart Eyes Heart Eyes

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Че те изгърбят два пъти  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ауууууууу, ква съм Убавица Гица...приведох, се във вид удобен за логаритмуване и не мой си се нарадвам... 4470 pletka

чей се самочичечнем  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Габо, мерси...да ти се връща...и на всички нас и семействата ни... Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 695
  • Мнения: 16 079
Чей да почерпим, че още ще ви тормозя и ше ви грозим диспансера Party Party Party

Скрит текст:


[/b]
наредих сЪ вечи  Laughing
 eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat


Иииии, па веднага се нареди ПРъва  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy

Мерси, Зизуняк, все такива хубави резултати още около 100-тина години, пък после ще му мислиш  Grinning Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ам чи как мноУ съм бърза днес  Mr. Green гледам да изпреваря РенУ  Joy

# 696
  • Мнения: 0
Булка Hug Joy

Aуууууууууу....шЪ живея... newsm44 newsm44 newsm44

Изследванията са ми добри.... newsm68 newsm68 newsm68

Мразя ''бялата мафия" която в желанието да ти вземе парите е в състояние да си играе със здравето ти... Naughty
Заради това...иди си в частна клиника...плати си...и живей... Laughing

Много се радвам Hug Hug Hug и на мен в държавна са ми изкарвали диагноза убиец ooooh! в буквалния смисъл Sick за това не ходя на лекари #Cussing out кога се гътнем тогава Laughing

# 697
  • Мнения: 21 201
Габи, Hug винаги съм смятала, че чичи е в пъти по-добре с арабския отколкото с турския.
Аууу, Яманчо е с навлажнени очички, Cry щото любимата му Азра, ще се омъжва за Джан.
Хороскопа Миленче е един път. Joyр правите, ама ако Ви докладват да не последва бан

# 698
  • Мнения: 0
Ди аз го изядох преди да го сложи Mr. Green пък ти си мисли че си преди мене Mr. Green

# 699
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ауууууууу, ква съм Убавица Гица...приведох, се във вид удобен за логаритмуване и не мой си се нарадвам... 4470 pletka

чей се самочичечнем  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Габо, мерси...да ти се връща...и на всички нас и семействата ни... Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug


Мерси, Зизун  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 700
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ди аз го изядох преди да го сложи Mr. Green пък ти си мисли че си преди мене Mr. Green

Още като си го помисли да го сложи, викаш Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 701
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Въх, Shocked туку да ходя да дира в лабиринта новото крило....ми как си блеем ше почнете да падате кат круши от покрива. Joy Joy Joy Joy Joy

# 702
  • София
  • Мнения: 1 426
Габче,чудно колажче Peace
Зиз,почерпиф са Hug
Я да ви питам сега ,че нал съм като индианец Blush
Скрит текст:
Дядо Коледа май иска да ми донесе телефон,нов нов или нов стар още не е ясно,ама някъде до 400 лв ще е.
Иска ми се Айфон,но дори и втора употреба 4-ките са около 450-500 за модел преди две години,на мен ми се иска нещо по-ново и се колебая между HTC и Samsung в най-общи линии(няма модели да споменавам,че е излишно),та казвайте сега вие с какви сте и от какво сте доволни или не сте newsm78
[/b]

# 703
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
ИРЧЕ,между надписа на Огледален свят и номерата на стр. имаш 3 бутона : ОТГОВОР ;ИЗВЕСТИЕ ; ОЩЕ ,там е тази функция
Брееееее то трябвало като на блондинка да ми се обясни,аз го търся най-горе до потрбителското име  ooooh!
Ди  Hug

# 704
  • Мнения: 16 079
Ди аз го изядох преди да го сложи Mr. Green пък ти си мисли че си преди мене Mr. Green

Още като си го помисли да го сложи, викаш Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
РенУ ,ти га мЪ изпревари пак  Crossing Arms ама нищо де аз пак сЪ наредих  Mr. Greenи за следващата почерпка съм готова Joy

Общи условия

Активация на акаунт