Отговори
# 705
  • Мнения: 11 820
Линче,изпрати ми го този Дядо Коледа ,че ми се иска да ми донсе самсунг галакси ес нот 3  Whistling

# 706
  • Мнения: 16 079
ИРЧЕ,между надписа на Огледален свят и номерата на стр. имаш 3 бутона : ОТГОВОР ;ИЗВЕСТИЕ ; ОЩЕ ,там е тази функция
Брееееее то трябвало като на блондинка да ми се обясни,аз го търся най-горе до потрбителското име  ooooh!
Ди  Hug
Ирче  Hug ся вече можеш да го повдигаш  Mr. Green текста де  Joy

# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Габче,чудно колажче Peace
Зиз,почерпиф са Hug
Я да ви питам сега ,че нал съм като индианец Blush
Скрит текст:
Дядо Коледа май иска да ми донесе телефон,нов нов или нов стар още не е ясно,ама някъде до 400 лв ще е.
Иска ми се Айфон,но дори и втора употреба 4-ките са около 450-500 за модел преди две години,на мен ми се иска нещо по-ново и се колебая между HTC и Samsung в най-общи линии(няма модели да споменавам,че е излишно),та казвайте сега вие с какви сте и от какво сте доволни или не сте newsm78
[/b]
Аз лично съм имала Самсунг и съм доволна ,а и познати имам също са доволни,а за другата марка не знам,по-принцип съм си привърженик на Нокиата ,за мен те са си най-добрите телефони  Peace

# 708
  • Мнения: 21 201
Зизунче леля, идва края на сегашната тема и при създалото се положение от вчера, как стои въпроса с правенето на нови теми при сегашния облик на форума!? newsm78
Ще имаш ли затруднения, ако с нещо може да ти помогнем кажи?!
Ирче, ми нали ти обясних къде да го търсиш бутона, добре, че в крайна сметка го откри, че да ти е по-прегледно за четене.

# 709
  • София
  • Мнения: 30 253
Зизу, браво за изследванията  Peace

# 710
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Наде,аз тия отговори и известия не ги ползвам,само тия най-горе,та затова там търсех,и вече се кьоря,чак се и ядосвам,че аз нямам такъв бутон  Joy Joy Joy Joy

# 711
  • Мнения: 16 079
Габче,чудно колажче Peace
Зиз,почерпиф са Hug
Я да ви питам сега ,че нал съм като индианец Blush
Скрит текст:
Дядо Коледа май иска да ми донесе телефон,нов нов или нов стар още не е ясно,ама някъде до 400 лв ще е.
Иска ми се Айфон,но дори и втора употреба 4-ките са около 450-500 за модел преди две години,на мен ми се иска нещо по-ново и се колебая между HTC и Samsung в най-общи линии(няма модели да споменавам,че е излишно),та казвайте сега вие с какви сте и от какво сте доволни или не сте newsm78
[/b]
Линче  Hug
Скрит текст:
лично аз съм със  айфон 4s  и сони z , и от 2 та съм доволна ,но ако искаш самсунг вземи си галакси  3 или 4 те са добри за htc немога да кажа нищо

# 712
  • София
  • Мнения: 1 426
Миленче,той и при мен Дядо Коледа идва рядко Mr. Green,направо незнам как се е объркал ooooh!,иначе сега съм с Нокиа и аз ,много съм си доволна,ма са по-назад с технологиите,та затуй newsm78.Намерих един Самсунг С3 мини на промоция в един сайт за380 лв,което доста добра оферта,близо с 100 лв по-малко.....

# 713
  • Мнения: 16 079
отивам да се красотня малко ,но ще ви хвърлям по едно оЧо  Laughing
Хубав ден на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 464
Здравейте, може би сте го чели и обсъдили, но за всеки случай:

http://www.haber3.com/bulgarlarin-google39da-en-cok-aradigi-sey- … beri-2375538h.htm

Комшиите добре са се похвалили с това, какво сме търсили в Google през 2013 и въобще обстойно са обсъдили нашите интернет интереси  Party  bouquet

# 715
  • Мнения: 21 201
Айде малко апУвИ, че съвсем Ви забравих покрай новата мама, станах шашардък, #Crazy ШЪ МЪ прощавате, че Ви оставих без дозички няколко дни. Rolling Eyes
Шефке, специален хап за теб. Grinning





# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

С тия бъгове в момента не мога да си скрия последния линк на старата тема в новата...седи като изкъкан и открит... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Всичко е направено както трябва и не става... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ше ме извинявате...дано се оправи кат спрат тези бъгове...няма причина линка да е така, но е така...изкьоравих се да зяпам....и няма грешка при  мен... smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515

# 717
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Рену, Hug моля те сега като я публикувам....виж и ти линка...да не би да съм кьорава вече от новия интерфейс...само дай цитат и провери...и ми кажи ако проблема е в моя телевизор.... Praynig Praynig Praynig Praynig


Йени крилотууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=755813.new#new


Екип:

Романтика - Елитулия (ранен период)

Комикси - Нарцисчева - Бързата

Да ги чичечнем  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

БЕЗ мене си....че съм мнооу смотана и не ми харесва какво се получи... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: чт, 19 дек 2013, 12:27 от НАРЦИС (Шеф на МВР-тУ)

# 718
  • Мнения: 0
Линче,изпрати ми го този Дядо Коледа ,че ми се иска да ми донсе самсунг галакси ес нот 3  Whistling
newsm47

# 719
  • София
  • Мнения: 1 426
Зиз,не се тревожи за глупости,както стане,важното е,че се грижиш да имаме къде са пишем Hug
Наде,тенк ю за апуите,ох майкаааа Crazy
И да сложа нещо,че то вече си му е време Heart Eyes
Скрит текст:
[/b]

Общи условия

Активация на акаунт