Любители на Котки Тема 80

  • 43 540
  • 786
  •   1
Отговори
# 720
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Днес оставихме Монк сам за  4 часа. Беше се изакал 4 пъти. Брадата му беше омазана и една дарадонка висеше на опашката. Joy Минахме през чешмата ,просто нямаше как. Но въпреки вчерашното мляко , рициновото масло ,кожичките и бульона, изпражненията бяха твърди.
 Eто ни и нас:

http://media.snimka.bg/s1/3083/032409889.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/3083/032409890.jpg?r=0

Лелеее, сладкишчо той, браво на момчето!!! Трябва му време на разбойника, да му се регулира тумбачето и всичко случващо се в него. То само си представи за малчо какъв стрес е това!

Ние днес сутринта бяхме така: http://prikachi.com/images.php?images/275/6963275e.jpg
направо ни мързеше да гледаме   Laughing

# 721
  • Мнения: 1 064
Хаха, още едно черно дяволче  Heart Eyes

# 722
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 103
Днес оставихме Монк сам за  4 часа. Беше се изакал 4 пъти. Брадата му беше омазана и една дарадонка висеше на опашката. Joy Минахме през чешмата ,просто нямаше как. Но въпреки вчерашното мляко , рициновото масло ,кожичките и бульона, изпражненията бяха твърди.
 Eто ни и нас:

http://media.snimka.bg/s1/3083/032409889.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/3083/032409890.jpg?r=0

По принцип трябва акото да е твърдо. Гледам, че Монк не е голям, дали изобщо е научен да се изхожда? На каква възраст е отделен от майката?
След като се е изакал 4 пъти значи все пак нещата са подействали. Можете и малко кисело мляко да му давате (1 супена лъжица дневно). На Сиско това му действа разхлабващо (размекващо). Аз и затова избягвам да му давам по-големи количества, макар че той много обича кисело мляко. Crazy

# 723
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Един въпрос и от мен  Simple Smile към собствениците на котки с козина в повече .Когато се случи да се сплете козината с какво я разплитате ? Тази седмица ми беше натоварена в работата и се прибирах меко казано смазана и Томас се е сплъстил ,пробвах да реша ,но гребена не може да се справи.Имам един с ножчета отпред ,но и той не пробива сплъстеното.Много ще съм благодарна ако получа някой съвет.
Разкошни сладурковци видях на последните страници  Heart Eyes

# 724
  • Варна
  • Мнения: 6 368
Като стана въпрос за акота  Laughing, да ви разкажа Магито каква беля направи-изакала се на леглото.
Обаче главния виновник е Мила-заварих я долу, пред леглото, варди Магито. Crazy Явно не ѝ е разрешила да отиде до тоалетната.
И мърморя аз ,докато чистя, даже и на Женя се скарах. А тя, милата ми душица, гледа умно и накрая отиде при Мила и ѝ удари шамар. Знам, че е съвпадение, ама сякаш ме разбра. Crazy

# 725
  • Мнения: 1 883
Мерси момичета за хубавите думи. Hug
Всички показани котета са прекрасни.
Монк е отделен от майка си една седмица преди да навърши два месеца. И аз си мисля ,че не е научен да се изхожда.
Обожава да го реша. И само мърка. Много спи, не яде по много. Но когато е буден пада голяма игра. Надявам се скоро да се научи да се изхожда. Само това ни е проблема. Иначе спи по цяла нощ. Не досажда, много е миличък и гальовен.
Дано да му останат сини очите. И чува прекрасно.

# 726
  • Мнения: 4 406
Какви прекрасни котета видях  Heart Eyes
Четката за ресане с смъртен враг за Янко. Голяма битка се води. Забелязвам, напоследък, че доста козина има по пода. Да не се е заблудило и неговото организъмче, че пролетта е след 2 дни.

Скрит текст:
Ние такъв го намерихме, а стана сега такъв.
 Някъде наближава годинка, но аз реших рожденият ден да му е на 1 февруари, като не знам точната дата.
 

# 727
  • Мнения: 4 359
Фински тази вечер е на куклен театър Laughing
Скрит текст:

# 728
  • Мнения: 685
Жабке, нашата шоколадка е от тук: http://bourgeoisbrits.com/ Скоро очакват и котенца (информация от ФБ Simple Smile )

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 19:38 от hot tea

# 729
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Koгато се случи да се сплъсти на някое място (не дава диването да го решим, голяма борба пада всеки ден), просто хващам топчето и режа с ножицата. Толкова му е гъста козината, че не се забелязва нищо. Не трябва да се оставят сплъстени топки, защото може да стане кожен проблем. То ги и сърби там...

# 730
  • София
  • Мнения: 13 262
Фински тази вечер е на куклен театър Laughing
Скрит текст:


Гледа с интерес, макар и да подремва от време на време.  hahaha  А Мъро влизаше направо в театъра   Mr. Green :



За съжаление, декорите са смачкани под него.  Sad  А децата уж бяха сложили "театъра" на недостъпно място.  hahaha

# 731
  • Мнения: 685
Да не се е заблудило и неговото организъмче, че пролетта е след 2 дни.
Тихо! Дали таман намали космите. Grinning

red soul, Фин изглежда много спокоен. Надявам се да е по-добре.  Hug

# 732
  • Мнения: 2
Привет на всички  Hug  Не мога да се включвам често , но се опитвам да ви следя и да се радвам на котешките красоти , които показвате Simple Smile Да сте живи и здрави , че гледате толкова невинни души в домовете си . Скромно си признавам , че храня всичко , което ходи на четири крака и е извън моя покрив , независимо дали има забрана или не . Искам да почерпя от вашия опит , защото независимо , че съжителствам с котки от 14 - годишна възраст , такова нещо не ми се е случвало - на малката ми котка отвреме - навреме очичките й сълзят . Проведохме лечение с лекарство , което съдържаше Тобрамицин , но сълзенето продължава . Никакви промени няма в поведението - игра , хранене , деликатни нужди . Ако  можете да ми помогнете със съвет , ще съм ви благодарна  Hug

# 733
  • Мнения: 8 975
Ние пак се разповръщахме... Нервите ми вече са на ръба! 😢 тъкмо си помислих, че вече е ОК... Днеска пак нищо не е яла и пила. Ако върви така ще трябва да й се сложи система. А горкичката така вече я е страх в клиниката. Днес трепереше в ръцете ми при вета. Стана ми много жално за нея.

Моля ви, никой ли не му се е тровило котето от драцена???? Ние ли сме изтеглили късата клечка???

# 734
  • София
  • Мнения: 168
Нашето коте е много добричко попринцип, но когато излизаме го оставяме в коридора и банята му е отворена, но той ходи до тоалетната в коридора. Angry Дали прави напук за това че не може да влиза в другите стаи? Добре, но когато сме си вкъщи пак го прави, в коридора, понякога в стаите.. Чистихме с оцет целия апартамент, но той продължава. Какво да правя?

Общи условия

Активация на акаунт