Любители на Котки Тема 80

  • 43 513
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 4
Здравейте!И аз си имам две котки-Лили е почти на 7 години,а малкия Томи е на 5 месеца,децата го прибраха на около седмица от улицата,беше съвсем малко бебе,изхвърлено от някой идиот в един кашон.От 3-4 месеца голямата ми котка има котешко акне,с което ветеринаря ни не може да се пребори напълно.В момента е позатихнало,но не се е изчистило напълно,и се притеснявам,че може да се обостри.Лекувана е с различни антибиотици и антихистаминови препарати.Може ли някой да ми даде съвет какво да правя? newsm78

# 781
  • София
  • Мнения: 168
Защо не опиташ с ''Гентамицин актавис''? Една позната излекува котето си с това.
С какво го храните, в какви купички, чувала съм, че от пластмасовите хващали акне, но колко е вярно, не знам.

# 782
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Жабке, нашата шоколадка е от тук: http://bourgeoisbrits.com/ Скоро очакват и котенца (информация от ФБ Simple Smile )

Суперрр, свързах се с хората, сега остана да стисссскаме палци и въгленчето ни да се сдобие с шоколадова дружка Simple Smile))))

# 783
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Аз пак да се оплача. 😞Алито снощи се скъса да повръща. Сън не ме хваща вече. Сутринта станах рано да я видя. Гледам- повръщала десетина пъти и я няма никаква. Помислих, че ще я открия мъртва. 😞 Беше се скрила под камината. Веднага я заведох в клиниката. Днес беше там целия ден - правиха й вливания и още изследвания. Нещата не са добре - чернодробните ензими са се повишили още повече. Лимфоцитите също не са добре. Докторите вече започват да мислят, че не е само от драцената. Споменаха даже котешки спин. 😞 Започнаха лечение с антибиотици. Не дават гаранции дали ще оживее.
Много ми е мъчно... Котето не прилича на себе си. Толкова е изтощено и се чувства зле. Исках просто да му осигуря хубав живот. Затова го взех от улицата в края на юли. Беше бебе. Не е боледувала до сега изобщо. А какво се получи....


стискаме палци мило момиче, дръж ни в течение какво става с писанчо Heart

# 784
  • Мнения: 1 064
Влизам да проверя какво става с Али, а също и с мис Нелли. Явно е възпрепятствана да пусне нова тема. Дано не ни заключат.

# 785
  • Мнения: 4
И с такова мазах, и какво ли още не,и през устата давах антибиотици,но не изчезва напълно-все остават малко черни точици из козинката.А по въпроса за купичките вета беше категоричен,че не са причина пластмасите.Ама ще взема да ги сменя с порцеланови,това е най-лесно!Навремето се беше разболяла,имаше тумори на матката и яйчниците.Оперираха я и слава богу,се оправи напълно,пък сега с едно акне не можем да се преборим!

# 786
  • София
  • Мнения: 13 175
Нова тема

Скрит текст:
Цяла сутрин дебна Мис Нели да се появи. Преди повече от час се събуди, надникна във форума и пак изчезна. Може би е заета, а има опасност да ни заключат темата, както стана преди малко с друга тема, в която пиша.

МисНели, извинявай, но пускам новата тема!  Hug

Който иска да го добавя в списъка с любимците, моля да ми изпрати в следващите 24 часа лично съобщение с данни и снимка на любимеца. Същото важи и за тези, на които са изчезнали снимките в списъка.  Hug

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 19:11 от Тaня67

Общи условия

Активация на акаунт