Бебешката количка - цяла наука за второ висше №25

  • 78 840
  • 789
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 900
Днес попаднах в един магазин на страхотна количка, много ме впечатли, въпреки, че не би бил мой избор - ABC Design AVITO. Огледах я от-до. Много лека, с прекрасно легнало положение, направо идеално, и огромен сенник. Сега гледах ревю в youtube на тази количка, но сенника не изглежда толкова голям, колкото аз го видях.  Thinking Много е хубава!

Мен само не ме устройва, че е лека и с не помпащи гуми, тъй като съм свикнала на съвсем друго и тази ми се струваше, че друса дори в магазина на равното.

Видях и прословутата Jane Muum - всичко й е хубаво, но този сенник ню-ню не мога да го прежаля аз. А чадърче не ми е вариант изобщо. Супер много ме дразнят.

Mamas&Papas Sola - и нея гледах днес. Много красива количка, много ми хареса. И легналото положение е хубаво и сенника е прилично голям. Позамислих се малко, но пак ме спират не помпащите гуми и това, че сякаш ще се счупи тоя кош като поотрасне детето. Малко кекав ми се стори. Но е много красива!

Ако някой ми каже сега къде във Варна мога да видя X-Lander X-Pulse, ще съм много благодарна. Аз знам само магазин Сладури, но точно там ходих днес и ме сюрпризираха, че нямат никакво намерение да поръчват мостра от нея, нито дори и на X-Move и ХА. Само по поръчка. Супер тъпо! Аз искам да ги видя. На картинка всеки може.

# 751
  • Мнения: 286
какво ще ми кажете за макси кози лоола, добри отзиви имате ли за нея?

# 752
  • Мнения: 72
Ако някой ми каже сега къде във Варна мога да видя X-Lander X-Pulse, ще съм много благодарна. Аз знам само магазин Сладури, но точно там ходих днес и ме сюрпризираха, че нямат никакво намерение да поръчват мостра от нея, нито дори и на X-Move и ХА. Само по поръчка. Супер тъпо! Аз искам да ги видя. На картинка всеки може.
Аз пък точно от сладури имам отговор, че ще я получат след 2-3 дни  Thinking странна работа.
Виждам, че имаме подобен вкус за количките, защото си изброила моите фаворити и това което ми харесва и не ми харесва Grinning
Не знам дали си гледала Mutsy Evo, за сега тя води моите класации. Ако се потъча от Англия или Германия излиза много изгодно.

# 753
  • Мнения: 1 073
Ако някой ми каже сега къде във Варна мога да видя X-Lander X-Pulse, ще съм много благодарна. Аз знам само магазин Сладури, но точно там ходих днес и ме сюрпризираха, че нямат никакво намерение да поръчват мостра от нея, нито дори и на X-Move и ХА. Само по поръчка. Супер тъпо! Аз искам да ги видя. На картинка всеки може.
Аз пък точно от сладури имам отговор, че ще я получат след 2-3 дни  Thinking странна работа.
Виждам, че имаме подобен вкус за количките, защото си изброила моите фаворити и това което ми харесва и не ми харесва Grinning
Не знам дали си гледала Mutsy Evo, за сега тя води моите класации. Ако се потъча от Англия или Германия излиза много изгодно.
  Аз пък се чудя каква е разликата между X-Pulse и Navington Cadet? Ако все още не ходя по магазини и само набелязвам, но ако в магзина, за който говорите ги има и двете може ли да направите някакво сравнение

# 754
  • Мнения: 29
Днес попаднах в един магазин на страхотна количка, много ме впечатли, въпреки, че не би бил мой избор - ABC Design AVITO. Огледах я от-до. Много лека, с прекрасно легнало положение, направо идеално, и огромен сенник. Сега гледах ревю в youtube на тази количка, но сенника не изглежда толкова голям, колкото аз го видях.  Thinking Много е хубава!

Мен само не ме устройва, че е лека и с не помпащи гуми, тъй като съм свикнала на съвсем друго и тази ми се струваше, че друса дори в магазина на равното.

Видях и прословутата Jane Muum - всичко й е хубаво, но този сенник ню-ню не мога да го прежаля аз. А чадърче не ми е вариант изобщо. Супер много ме дразнят.

Mamas&Papas Sola - и нея гледах днес. Много красива количка, много ми хареса. И легналото положение е хубаво и сенника е прилично голям. Позамислих се малко, но пак ме спират не помпащите гуми и това, че сякаш ще се счупи тоя кош като поотрасне детето. Малко кекав ми се стори. Но е много красива!

Ако някой ми каже сега къде във Варна мога да видя X-Lander X-Pulse, ще съм много благодарна. Аз знам само магазин Сладури, но точно там ходих днес и ме сюрпризираха, че нямат никакво намерение да поръчват мостра от нея, нито дори и на X-Move и ХА. Само по поръчка. Супер тъпо! Аз искам да ги видя. На картинка всеки може.

А само да те попитам -  ABC Design Avito дали се маха лятната седалка, за да се сложи бебешки кош и къде във Варна я гледа?
Благодаря ти много предварително newsm03

# 755
  • Мнения: 101
Moя фаворит засега също е Мамас енд Папас Сола,от всичко гледано досега ми е най-симпатична,лека,маневрена и ми стои добре на моите 158см.
Но ако има някоя мама да изкаже впечатление за тази Инглесина Авио-влюбена съм в цвета.Само ме притеснява че седалката е по къса и тясна от Солата.А в Бургас няма къде да я видя на живо.
http://www.primainfanzia.it/passeggio/passeggini/inglesina/60016 … 1/system-avio.htm

# 756
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 739
Аз съм се спряла на Jane Muum 3 in 1, някой има ли впечатления от първа ръка и по-скоро за коша за кола Коос? Няма пълно легнало като този от 2 в 1, което е малко кофти, не може да се пътува на дълги разстояния първите 2-3 месеца май..

Но кошът за новородено много ми харесва, лек ,просторен, много по-добър от този в 2 в 1.

Сега си търся цвета Sea (светло син), в Дундьо го нямат, в Бебе планет също..знаете ли други големи магазини, където може да го има? В краен случай и он лайн магазин,макар че не ги обичам.

И се чудя дали да поръчам от ибей, май излиза към 200 лв по-евино, но без гаранция..А от Бг си има 2 годишна гаранция  Rolling Eyes

# 757
  • Варна
  • Мнения: 900
Аз пък точно от сладури имам отговор, че ще я получат след 2-3 дни  Thinking странна работа.
Виждам, че имаме подобен вкус за количките, защото си изброила моите фаворити и това което ми харесва и не ми харесва Grinning
Не знам дали си гледала Mutsy Evo, за сега тя води моите класации. Ако се потъча от Англия или Германия излиза много изгодно.
Lidkata, днес момичето гледа в заявките си и каза, че са заявили само X-Cite.  Thinking Mutsy Evo и аз я загледах в амазон, особено един цвят Петрол ли как му викат. Много ме грабна, но пак малкия сенник ми е голям проблем. Не знам и къде да я видя на живо да я огледам. Интернет ревютата - не им се доверявам на 100 %.

ABC Design Avito - днес питах дали може да се обръща летния кош с лице към майката, но не можело. Въпреки, че аз лично намирам това неудобство за много краткотрайно и не се съобразявам с него. Но не попитах дали може да се сложи кош за новородено, тъй като легналото положение беше невероятно равно. В Сладури Варна я гледах, до ритуалната зала.  Peace Казаха, че е 10 кг, на мен лично ми се стори като перце.

# 758
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Момичета от Варна, днес мернах X-Lander в Рая на бул. Цар Освободител 255. Но кой модел е, ще ви излъжа.

# 759
  • Мнения: 72
Lidkata, днес момичето гледа в заявките си и каза, че са заявили само X-Cite.  Thinking Mutsy Evo и аз я загледах в амазон, особено един цвят Петрол ли как му викат. Много ме грабна, но пак малкия сенник ми е голям проблем. Не знам и къде да я видя на живо да я огледам. Интернет ревютата - не им се доверявам на 100 %.
Извинявай, не съм прочела правилно, X-cite имах в предвид и аз.
Mutsi Evo я има в Хиполенд в Гранд Мол, в Рая и в Пре Маман във Варна Мол. Аз също съм око да види - ръка да пипне, не са малко парите са се доверим на картинки. Иначе сенника има още едно отделение, отваря се с цип, но нямам познати с нея, за да кажат дали е достатъчен.

За Jane Muum, имам приятелка с нея, много е доволна. Тя е с кош Мatrix, но лично аз предпочитам другия Koos.

# 760
  • София
  • Мнения: 44 140
Lady April -ако чадърче не ти е опция, може  допълнителене универсален сенник да е Simple Smile http://sladurite.com/product/4578/universalen-sennik-za-kolichka.html от този тип има разцветки разни.

Пипи2013 - никакъв проблем няма да си пътувате, единствено е хубаво да вадите за по 20-30 мин бебето на всеки 3 часа, което така и така е нужно за хранене, преобуване и т.н.
Всъщност  пълното легнало положение в колата не е плюс, кошницата е в по-подходящата форма ако се отнася до сигурност .

# 761
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
А само да те попитам -  ABC Design Avito дали се маха лятната седалка, за да се сложи бебешки кош и къде във Варна я гледа?

Слага се кош за новородено и столче за кола,но не се маха летния кош.Заедно си стоят-летния кош+коша за новородено

Авитото я харесвам,но са ми много мрачни цветовете

# 762
  • Мнения: 146
Здравейте момичета!  Hug

Търся си лятна количка, нямам възможност сега да ходя да ги гледам на живо, защото наблизо няма къде... Харесах Cybex Onyx и Maclaren Techno XT. Според вас коя е по-добра? Важно ми е да му е комфортно на детето и да се бута лесно, да е маневрена.

# 763
  • Там някъде
  • Мнения: 122
Миналата събота ходих да гледам X-Lander Pulse, после побутах и Jane Muum Koos (моя първи фаворит). Честно да си призная бях влюбена в Jane  и обикалях да видя другите марки колкото да не е без хич и то все такива, за които съм чувала добри отзиви. Обаче след като бутах и двете впечатленията ми са, че X-Lander върви доста по меко от Jane, предполагам че това се дължи на помпащите се задни гуми. До този момент не бях заглеждала количка с помпащи се гуми, че нали се говори, че са тежки и гумите се пукат. Е, да, но като побутах и двете веднага усетих разликата между помпащи и непомпащи гуми и си мисля, че на бебо ще му е по-комфортно в количка с помпащи се гуми. Както помолих и в отделната темичка за X-Lander ще се радвам за отзиви за  Pulse от по компетентни от мен мами, но май се спряхме на тази количка.

# 764
  • България
  • Мнения: 490
момичета дъщеря ми се е спряла на този модел количка http://www.hippoland.net/catalog/product/view/id/61582/s/chipoli … ocean/category/5/
имате ли наблюдение за количката

Общи условия

Активация на акаунт