Национални Туристически Обекти - 4-та тема

  • 86 316
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 636
и за Леденика печата е горе в пещерата
В Историческия музей- Враца могат да се вземат няколко печата-на музея,на Ледника и на Околчица

# 721
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
и за Леденика печата е горе в пещерата
В Историческия музей- Враца могат да се вземат няколко печата-на музея,на Ледника и на Околчица
А марка за Леденика и за Околчица има ли в музея?

# 722
  • Мнения: 1 636
и за Леденика печата е горе в пещерата
В Историческия музей- Враца могат да се вземат няколко печата-на музея,на Ледника и на Околчица
А марка за Леденика и за Околчица има ли в музея?
Има ,да... Всички са там !!

# 723
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
и за Леденика печата е горе в пещерата
В Историческия музей- Враца могат да се вземат няколко печата-на музея,на Ледника и на Околчица
А марка за Леденика и за Околчица има ли в музея?
Има ,да... Всички са там !!
Много благодаря за отговорите! Simple Smile

# 724
  • Мнения: 4 215
Аз да докладвам за няколко обекта във варненска област...
Музеят на мозайките в Девня не работи през тези четири почивни дни. Един много притеснен и културен мъж ми заобяснява по телефона как нямат финансова възможност да работят по празниците  #Crazy (баш когато имат шанс за най-много посетители).
В града, за празника, военно-историческия музей беше отворен, при това със свободен вход. Имаше много служители застанали на ключови места и насочващи туристите. Взехме печат, ама марката била в другия музей (археологическия, който също не работеше на 03.03.).
В аквариума една строга и неразговорлива лелка ни продаде билетите, хлопна прозорчето на будката и продължи да си решава кръстословицата.
Днес, в археологическия музей почти същата картинка. Каквото и да попиташ на информацията те препращат в "магазинчето отсреща" във фоаето, вкл. марките. Много служителки в коридорите, една - две по-заинтригувани от туристите, останалите решаващи кръстословици и една пишеща научна статия. Към обяд въпросното магазинче отвори, само за да разберем, че марки няма от лятото, магнитните книжки не се търсят и за това не се зареждат и т.н. Добре поне, че на входа на музея работеше машината за сувенирните монети. Не стига, че входа на музея е най-скъп от всички места, които сме посетили до сега, ами те гледат сякаш си им нарушил спокойствието. Експозицията, обаче, много си заслужава.
На връщане минахме през стъкларския завод Инхом в Белослав. Останахме очаровани от демонстрацията, музейната част, отношението на екскурзовода, огромния избор от сувенири. Чистосърдечно мога да препоръчам обекта на всички. Ние бяхме взели валчер от сайт за колективно пазаруване, но дори реалната цена си заслужава всеки лев.
Като добавим зоопарка и увеселителния кът в морската градина може да се каже, че се прибрахме доволни.

# 725
  • Мнения: 300
Момичета, кога е най-доброто време да се посети Резервата „Сребърна“?

# 726
  • Мнения: 1 636
Момичета, кога е най-доброто време да се посети Резервата „Сребърна“?
април месец,за това планирам да го посетя средата на м.април  Peace

# 727
  • Мнения: 300
Момичета, кога е най-доброто време да се посети Резервата „Сребърна“?
април месец,за това планирам да го посетя средата на м.април  Peace
Благодаря за информацията Hug bouquet Мислехме май месец да ходим, но ще го преместим Simple Smile Peace

# 728
  • Мнения: 574
Момичета, кога е най-доброто време да се посети Резервата „Сребърна“?
април месец,за това планирам да го посетя средата на м.април  Peace
Благодаря за информацията Hug bouquet Мислехме май месец да ходим, но ще го преместим Simple Smile Peace

Май месец също е добре. Това са двата месеца, които са най-подходящи за резервата.

# 729
  • Мнения: 4 864
Ние ходихме на 1.7 и не беше кой знае колко впечатляващо Sad

В Правец има ли обект от 100 НТО?

# 730
  • Мнения: 4 215
Моля, препоръчайте място за 1-2 нощувки около Малко Търново (Петрова нива).

# 731
  • Мнения: 6 091
Моля, препоръчайте място за 1-2 нощувки около Малко Търново (Петрова нива).
някоя къща за гости в Стоилово или Бръшлян

# 732
  • Мнения: 4 215
Моля, препоръчайте място за 1-2 нощувки около Малко Търново (Петрова нива).
някоя къща за гости в Стоилово или Бръшлян
След кажи-речи цяла нощ ровене из нета открих само 4 места - две в самото Малко Търново, едно на главния път и последното - в някакво друго село. Ще изберем някое от тях, вероятно, но ми се искаше препоръка реална от клиент.

# 733
  • София
  • Мнения: 1 181
Записвам се при вас, вече с втора книжка - първата с половината печати и марки малката я "загуби" някъде! Ей цялата къща обърнах и не я намерих  Cry
Днес бяхме до пещера Проходна и Съева дупка и разни странични обекти.
1. Пещерния дом не е обозначен правилно къде се намира точно. Да си оправят табелите все пак лъжат хората. Които стигне до Голямата табела на пещера Проходна да си знае 100 метра по надолу в ляво има отбивка за параклис Св. Марина. Свива там и удря в Пещерния дом.
2. Аз си мислех че е музей то се оказа ресторант  Wink с невероятно любезен персонал и супер вкусна храна на прилични цени за големи грамажи. Това не е реклама а е истина. Точно момчетата ме упътиха за още няколко обекта в района които не са в 100 НИО но си заслужаваха.
3. Нямаха марка за пещера Проходна Sad поредния обект без марка - това ме разочарова.
4. Съева Дупка си имаха и печат и марка, билета е 4 лв за възрастен и 2 лв за дете

# 734
  • София
  • Мнения: 6 262
Здравейте! Отдавна не съм се включвала в темата... Уикенда, живот и здраве, ще сме в Панагюрище, ще съм благодарна за всякаква информация Wink

Общи условия

Активация на акаунт