Математически турнири - 26

  • 86 576
  • 751
  •   2
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 608
Всъщност,

Къде ще бъде награждаването: във ФМИ или в " Института по математика и информатика " ?!

Защото, така както е посочено в сайта на организаторите, се разбира Института, който е зад х-л Плиска. Тъй като точно там получих от г-н Кортезов сертификата от АК, реших, че не става въпрос за ФМИ, а именно за" Института по математика и информатика "...

# 76
  • София
  • Мнения: 171
да в Института беше миналата година. ето точния адрес:

http://www.math.bas.bg/salabashev/htm/cont.htm

# 77
  • Мнения: 163
Май тази година ще пропуснем награждаването.
Точно тогава е олимпиадата по химия ooooh!

# 78
  • Мнения: 456
Според сина ми, Зимният математически турнир (8-12 клас) на 01.02. няма да бъде в Ямбол, както е обявено в календара на състезанията, а ще бъде в Бургас.

Попитах го дали е чул правилно, но той ми отговори, че г-жа Петя Тодорова (преподавател по математика на 7А/Б – СМГ) изрично им го е казала.

Някой знае ли нещо повече?  


 Вчера синът ми се прибра от училище и сподели същата информация newsm78. Честно да ви кажа, помислих си, че госпожата нещо се е объркала, то вече толкова много състезания станаха.
 Ant12, значи грешката е вярна, децата ще се срещат в Бургас Peace евентуално.

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 09:38 от slon

# 79
  • Мнения: 109
Зимните математически празници 2014г ще се проведат в гр.Бургас- сигурно е!

# 80
  • Мнения: 62
Дали днес ще излезе класирането от Коледното математическо състезание за София?

# 81
  • Мнения: 382
Аз по-рано призовавах за търпение за сертификатите от Австралийския тест, но сега да питам - дадоха ли ги във Варна? Нали всички участници получават съответния сертификат? Някъде гледах резултатите и синът ми май имаше хубави точки, но не е чувал за сертификати, нито пък му се пита из МГ...?

# 82
  • Мнения: 62
Наградени ученици от Коледното състезание-2013 София.
http://kmsvms.iztok-smb.com/KMC2013_Nagradeni.pdf

# 83
  • Мнения: 4 877
Имаше въпрос по-напред в темата как наградените от "Салабашев", които не успеят да отидат на церемонията, ще си получат медалите и грамотите. Понеже имах подобни въпроси и при мен, отправих запитване до г-н Емил Колев, организатор на турнира.

Неговият отговор:

"В края на месеца в Бургас ще се проведат зимни състезания. Там ще дам на колегите от съответните градове неполучените медали и грамоти. Ако след това има неполучени награди, ще ги изпращам по куриер или ще уговаряме друг начин за получаване."

За децата от София, които не успеят да отидат утре, най-добре е да се свържат с Емил Колев. Има негови координати на сайта на организаторите.

Надявам се да съм ви била полезна. Много хубави емоции утре на церемонията!

# 84
  • Мнения: 61
Здравейте мами и татковци от Варна! Свързах се по електронната поща с Ивайло Кортезов във връзка със новоиздадения сборник със задачи: "И второкласник може да реши....". Той беше така любезен да ми предложи да изпрати по куриер сборника. Предложението ми е следното: ако има желаещи да ми пишат, така ще можем да получим сборника с едно изпращане от г-н Кортезов и ще му спестим време.

# 85
  • Мнения: 123
Имаше въпрос по-напред в темата как наградените от "Салабашев", които не успеят да отидат на церемонията, ще си получат медалите и грамотите. Понеже имах подобни въпроси и при мен, отправих запитване до г-н Емил Колев, организатор на турнира.

Неговият отговор:

"В края на месеца в Бургас ще се проведат зимни състезания. Там ще дам на колегите от съответните градове неполучените медали и грамоти. Ако след това има неполучени награди, ще ги изпращам по куриер или ще уговаряме друг начин за получаване."

За децата от София, които не успеят да отидат утре, най-добре е да се свържат с Емил Колев. Има негови координати на сайта на организаторите.

Надявам се да съм ви била полезна. Много хубави емоции утре на церемонията!


Колко време прдължава церемонията по награждаване на Салабашев?

# 86
  • София
  • Мнения: 747
Здравейте мами и татковци от Варна! Свързах се по електронната поща с Ивайло Кортезов във връзка със новоиздадения сборник със задачи: "И второкласник може да реши....". Той беше така любезен да ми предложи да изпрати по куриер сборника. Предложението ми е следното: ако има желаещи да ми пишат, така ще можем да получим сборника с едно изпращане от г-н Кортезов и ще му спестим време.

Здравейте!
Заинтересува ме този сборник. Знае ли някой дали може ли да се намери някъде из търговската мрежа? На мен ми е удобно в София и Пловдив да търся. Благодаря предварително ако някой може да даде инфо.

# 87
  • Мнения: 4 877
Имаше въпрос по-напред в темата как наградените от "Салабашев", които не успеят да отидат на церемонията, ще си получат медалите и грамотите. Понеже имах подобни въпроси и при мен, отправих запитване до г-н Емил Колев, организатор на турнира.

Неговият отговор:

"В края на месеца в Бургас ще се проведат зимни състезания. Там ще дам на колегите от съответните градове неполучените медали и грамоти. Ако след това има неполучени награди, ще ги изпращам по куриер или ще уговаряме друг начин за получаване."

За децата от София, които не успеят да отидат утре, най-добре е да се свържат с Емил Колев. Има негови координати на сайта на организаторите.

Надявам се да съм ви била полезна. Много хубави емоции утре на церемонията!


Колко време прдължава церемонията по награждаване на Салабашев?

Докато бъдат наградени всички присъстващи деца. Simple Smile Нямам представа колко време са си планирали. Не помня колко време е беше м.г., но тогава имаше много наградени 6-класници.
Все пак си отделете поне 1-2 часа.

# 88
  • Мнения: 4 877
Здравейте мами и татковци от Варна! Свързах се по електронната поща с Ивайло Кортезов във връзка със новоиздадения сборник със задачи: "И второкласник може да реши....". Той беше така любезен да ми предложи да изпрати по куриер сборника. Предложението ми е следното: ако има желаещи да ми пишат, така ще можем да получим сборника с едно изпращане от г-н Кортезов и ще му спестим време.

Здравейте!
Заинтересува ме този сборник. Знае ли някой дали може ли да се намери някъде из търговската мрежа? На мен ми е удобно в София и Пловдив да търся. Благодаря предварително ако някой може да даде инфо.

Точно вчера писах за сборника на доц. Кортезов. Казва се "И 2-класник може реши, и професор може да сгреши". Това е второ, допълнено издание. Копирам информацията как може да се намери книгата:

"Може да се купи в книжарницата на "Регалия", стаи 214 или 220, Института по математика и информатика към БАН, ул. Акад. Г. Бончев, блок 8. Цената е 7 лева. За удобство на тези, които живеят в страната, доц. Кортезов предложи да му пишат на личния мейл kortezov@gmail.com с уточнението, че може би не винаги ще успява да отговаря веднага, но е добре да има и такъв вариант."

# 89

Общи условия

Активация на акаунт