Отговори
# 720
  • Мнения: 41
  bouquet Здравейте и от мен   food010 kaffeetrmker_2 набързо кафето и почваме да готвим трапезата . Да ви попитам този епизод снощи на АШК ли беше последния ?

# 721
  • София
  • Мнения: 1 426
Привет-мривет и от мен Hug
Искам да ви пожелая Весело посрещане на Бъдни вечер и Коледа,заедно с любимите ви хора и внимавайте с винцето и парцуцката Heart Eyes Mr. Green Hug
Зиз, Hugискам да ти изкажа горещи благодарности за рецептата за баклавата,толкова е хрупкава и не е глетава,ауууу,направо залепва от сладост Crazy.Милото вика:"Вече само така ще я правиш,не мога да се спра Joy Joy Joy Joy"Почерпка за тебИ Hug:
Скрит текст:
Мими,  Hug и твоята баклава ще направя,ама ще е за Нова година Hug.Котенцето е толкова сладичко пухче,леле,само да го гушкаш Party
Жани, Hug
Скрит текст:
Дано днес момченцето ти е по-добре Hug
Хубав ден от мен  bouquet

# 722
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добро утро, прекраснички  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Снощи такава излагация ooooh!, изобщо не като хората Mr. Green, взех, че заспах към 00:00 часа  Rolling Eyes
Нещо съм се сбъркала  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Хубав и усмихнат ден и успешен в манджите ден ви желая  Grinning Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

И по едно ФЕмир кафенце за отскок - първи, втори или н-ти, както ви дойде  Grinning Party Party




# 723
  • София
  • Мнения: 1 426
Габче, Hugедин път е простено Joy Joy Joy Joy Heart Eyes
Взимам си кафенце Фемирско,сигурно в пакетчето има пръстен Wink

# 724
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габче, Hugедин път е простено Joy Joy Joy Joy Heart Eyes
Взимам си кафенце Фемирско,сигурно в пакетчето има пръстен Wink
Линче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Можи, можи  Wink Wink Laughing

Хайде, аз отивам да допазарувам  Rolling Eyes Все нещо излиза, че не е купено  ooooh! Laughing

# 725
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Линко Heart Eyes Heart Eyes Hug Габо Heart Eyes Heart Eyes Hug Миче Heart Eyes Heart Eyes Hug

Линко, радвам се, че ви е харесала балкавата...виждаш ли, елементароно, мързеливо...и страхотно Laughing Laughing Laughing

Габ, ше те анатемосаме с тва легане с кокошките... Joy

Сега и аз искам да ви пожелая светли празници. Който си е тук ще си комуникираме при наличие на време...който е заминал...прекрасни празници и на вас. Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нека в този светъл ден всички да изпълним с доброта душите си... Hug
Желая много здраве и щастие на всички Вас и вашите семейства. newsm51  love001 newsm51  love001

# 726
  • Мнения: 34
опоменавам се преди да съм прибрала лаптопа в чантата за път Peace

Мими Hug Лин  Hug
Скрит текст:
поне овладях температурата но корема продължава да си го боли Tired

Зизун HugГаби Hug
Тути Hug не е последния епизод на АШК има още Peace

хайде може и от колата да ви надникна,ама ако не мога следващия пост ще е от бащината къща Peace
Обичкам си ви всички Wink Весело изкарване на Бъдни вечер и Хубаво посрещане на Коледа момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лек ден и не забравяйте че на Коледа стават чудеса  Hug Hug Hug Hug Hug

и тези който ни събраха тук ФЕМИР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

# 727
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Добро утро,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

ще си позволя за копирам Профи,  Hug  Heart Eyes, защото е изброила всички ви, че и по азбучен ред


Белл, Бебе, Биби, Верче, Габи, Гале, Дани, Диди, Дибо, Джейни, Ели, Жани, Зиз, Зарибена, Илде, Ирче, Линко, Манче, Мими, Мишенце, Наде, Павлинче, Пепи, ППетрова, Профи, Рали, Романтиче, Релаксче, Ренко

благодаря Ви, че ме допуснахте сред вас, че Ви познавам, че Ви имам за приятели, че сте всеки ден с мен - пожелавам на вас и всички ваши любими хора, здраве (много много здраве), щастие, любов, усмивки, пътувания, сбъднати желания, желани подаръци и мъничко лудост! Обичам Ви!  Heart Eyes Hug

# 728
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Да ви метна една баклава, докато е цяла, че едва удържам народа да не я нападне. Laughing
Скрит текст:

Хайде и едно кафенце.
Скрит текст:

Ще надниквам от време на време.
Много здраве и късмет на семействата ви! Весели празници!  Hug

Мише,  Hug изпуснала съм Тути. Embarassed Изпуснала съм и Дзверчето, Лудосчето и Ренате. Embarassed  Embarassed  Embarassed
Малееее, и Йоанчето съм изпуснала! Embarassed

Тути3012, Hug извинявай! А снощният епизод на АШК не беше последен. Следващият ще е последният 13-ти епизод. Peace

Последна редакция: вт, 24 дек 2013, 14:18 от profi_1

# 729
  • Мнения: 123
Привет, сладки, по-сладки, най-сладки!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ето ме, с позакъсняло кафенце, но от сърце!  Heart Eyes

Скрит текст:

Жани, пожелавам на детенце бързо, бързо да се оправи и да не го боли коремче вече! Да имате спокойни празнични дни!  Hug Hug Hug

Лин, и ти нещо болничка го раздаваш май, да се оправяш?! Топла прегръдка!  Hug Hug Hug

Проф,  Hug много мило ми стана, като видях цялата диспансерска семья изброена! Страшна си!   bouquet

На всички сладки баклавите изглеждат повече от прекрасно, сигурна съм, че на вкус са още по-по- най!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Мили ми момичета, желая Ви от сърце топла и уютна Бъдни вечер! Споделете я с хора, които Ви носят светлина и спокойствие! Щастлива съм, че Ви има!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 730
  • Мнения: 41
Благодаря ви момичета  Hug Hug  , значи има още едно епозодче  Hug

Желая ви да сте здрави вие и цялото ви семейство . Весело посрещане на Бъдни вечер и на прекрасната Коледа    bouquet . Сега е моментът да си пожелаем нещо искрено и от сърце и да се помолим да се сбъдне  Praynig .

# 731
  • София
  • Мнения: 30 206
здравейте момичета  Hug Hug Hug

Благодаря за искрените и мили пожелание  Hug

***

Снощи до 02:00ч. бях в компанията на Слънцата. Изгледах 2 еп. и засега ми задържаха вниманието  Peace

***

Кой питаше за АШК? Другата седмица е последния епизод. Аз тези дни ще изгледам снощния епизод  Peace

***

Искам от сърце да пожелая на вас и вашите семейства една свята вечер днес и прекрасна Коледа утре  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт