Отговори
# 690
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Heart Eyes Heart Eyes

# 691
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Много е красива... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Кога ли вече ще я видим на екран?!... Cry ooooh!

# 692
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 693
  • Мнения: 18 785
Миче,лека   Hug
И на теб също Весела Коледа ,много обич и здраве  Hug Hug
Влъх,ти нещо се обърка по-това време и си тук,че даже и в темата  Thinking Joy Joy
мани де утре сняг ще завали сигурно  Joy Joy Joy

ха то това е затишие пред буря  Joy  не се знае по натам кога ще вляза чак нагодина може би  hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 18 785
защо  newsm78 ние сега не я ли гледаме  newsm78

# 695
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе вие нема ли да си намъквате пижамите или ше ме карате по нощите крило да ремонтирам. Mr. Green

# 696
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Много красива наистина  Heart Eyes

# 697
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Нали ще спират сериала...още една серия и край... Rolling Eyes

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Влъх,щели да и спират сериала,и скоро няма да се снимала май  Peace

# 699
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Абе вие нема ли да си намъквате пижамите или ше ме карате по нощите крило да ремонтирам. Mr. Green
Ми като не ни се спи,аз сироп правя  Joy Joy Joy

# 700
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Абе вие нема ли да си намъквате пижамите или ше ме карате по нощите крило да ремонтирам. Mr. Green

Тц, аз днес спах... Mr. Green

# 701
  • Мнения: 18 785
де бе Зизуни аз един ден да съм си вкъщи и ти ги гониш  Joy

аххх мойто Бу одъртя с още една годинка  Heart Eyes да ми е жив и здрав и много да ме слуша и да вземе си обръсне мустаките вечИ  Mr. Green

аааа защо беее милата Хазал ми той сериала си е интересен  Crossing Arms тия турци нищо не разбират от сериали значи  ooooh!

# 702
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Имам лоши новини...не мога да направя тема...мамата пак се е бъгнала. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Бутона за тема не е активен. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 703
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Зизу, spoko  love001  love001  love001

Лека нощ, момичета! Hug

# 704
  • Мнения: 34
Имам лоши новини...не мога да направя тема...мамата пак се е бъгнала. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Бутона за тема не е активен. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Зиз Hug не се ядосвай когато можеш тогава Hug

аз ви казвам лека нощ от мен  Stop Stop Stop

сабах съм тук и после дим да ме няма няколко дни Blush ама верната ми приятелка флашката ще си е с мен така че пак няма да се отървете от мойто присъствие  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
за сега съм овладяла температурата на синчето,ама корема го боли много Blush от рождения ден право на лекар Tired вирусна инфекция било Praynig

Общи условия

Активация на акаунт