Kaufland/ Кауфланд- тема 4

  • 64 295
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 167
Не планирам ходене преди Коледа, но да видим ще ме изненадат ли с нещо. Сърми ще си купя от Била във вторник, че на К. изтича утре промоцията, а още е рано.

Днес купих от промоционалните сарми от Била. Не са лоши, но не са на Кенар. С по-различни подправки са. Ако харесваш повече тези на Кенар, не е толкова рано за купуване.  Wink

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Не планирам ходене преди Коледа, но да видим ще ме изненадат ли с нещо. Сърми ще си купя от Била във вторник, че на К. изтича утре промоцията, а още е рано.

Днес купих от промоционалните сарми от Била. Не са лоши, но не са на Кенар. С по-различни подправки са. Ако харесваш повече тези на Кенар, не е толкова рано за купуване.  Wink

Честно, нямам специални предпочитания. И без това си ги ям само аз  Mr. Green Ама заради традиционната трапеза на Бъдни вечер все гледам да има на масата. Ако купя утре, направо не знам ще изкарат ли до 24- ти, не ми се рискува да ям развалени сърми на Бъдни вечер...

# 17
  • София
  • Мнения: 9 850
Доста пъти се опитват да ме 'минат' с цени, различни от обявените (интересно, как винаги са по-високи, а не по-ниски???). Като забравят да си сменят етикетите, или 'програмата им' така отчита, аз не съм виновна, че да ме таксуват. За 5ст. да е, пак се разправям. Трябва да се научат, че не може така да се лъжат хората. Crossing Arms
Не само там е практика, обаче Sick
И на мен ми предстои пазаруване, дано няма голяма навалица...

# 18
  • Мнения: 2 843
  bouquet
Нищо интетрсно няма в новия вестник  newsm78 Поне аз нищо не си харесах.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Само не мога да разбера защо кафето в брошурата е 3,99лв. а аз го купих на 4,29 лв.  newsm78 И те си правят май каквото искат с тези промоции
В плевенската онлайн брошура го гледах на 4,29 лв., но не ми се очертава път към Плевен утре и няма да мога да си го купя.

# 20
  • Мнения: 2 286
На нас също ни крадат вестниците Tired . Много се дразня Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 812
Аз преди малко наминах.. около 1 час пазаруване + чакане на каси  Crazy Хората се презапасяват като че ли ще идва края на света  Crossing Arms

Всяка година е така вече. Няма хора чак на 25 декември след 17,30 ч .

# 22
  • Мнения: 11 849
И аз не съм впечатлена от нищо в новата брошура  newsm78

# 23
  • Мнения: 118
Не е чак толкова страшно положението, има хора, но като работят повече каси, става бързо, вчера пазарувах в сливенския кауфланд, нямаше чакане.
Ако има разминаване в цените, отивате на информация с касовата бележка и им казвате къде сте видели по-ниската цена, или им показвате ако брошурата е във вас, и ви връщат разликата.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 167
Ако има разминаване в цените, отивате на информация с касовата бележка и им казвате къде сте видели по-ниската цена, или им показвате ако брошурата е във вас, и ви връщат разликата.

Да, така е, но трябва ли да се стига до това? И аз съм от тези, които проверяват касовите бележки (поне доскоро, че напоследък са ми ситни буквите  Wink), но масово хората не го правят. Не е коректно да обявяват една цена, а на касата да излиза друга.

# 25
  • Мнения: 766
Няма ли вече онлайн новата брошура?

# 26
# 27
  • Мнения: 766
Благодаря.
Ще си взема сапуни на Дав.
Чудя се тенджерата под налягане дали си струва?
И уок тигана?
Препоръчвам ви орехотрошачката Simple Smile Имам я и съм много доволна.

# 28
  • Мнения: 5
Имах такава,по принцип не съм имала проблеми с нея,но на мен не ми беше спокойно да готвя в нея  Rolling Eyes Сега имам на Тефал и я ползвам почти всеки ден,но си е друго като знам,че има няколко защити и ми е много по-спокойно  Peace Моят съвет е ако можеш да отделиш малко повече пари да си купиш,ако не Тефал,то поне има хубави на Фагор  Wink Наскоро поръчвах за подарък на Фагор за 69 лв. ако ти представлява интерес мога да напиша линка от къде поръчах.

# 29
  • Мнения: 474
Пазарувах във вторник в плевенския магазин имаше навалица ,но не сме чакали на касата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт