Kaufland/ Кауфланд- тема 4

  • 64 273
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 341
О, ние и без това пазаруваме за седмицата, така че поне до 2-3. януари няма да ходим до големи вериги. Но като ви чета, се замислям дали да не направя оборот на кварталното магазинче. За статута си има нормално ниски цени... За съжаление ми трябват някои домашни потреби, а в Кауфланд се намират на сносна цена.

# 46
  • Мнения: 79
Кауфланд вече прекаляват с това месо. Днес купихме свински вратни пържоли, току- що ги зареждаха на витрината, ами по средата още не бяха се размразили, а ги предлагат за прясно месо. Да не говорим за цената им   ooooh!

# 47
  • Мнения: 5 790
Аз попитах за тенджерата под налягане и гледам в новата брошура - на промоция. Утре отивам да купя.

# 48
  • Мнения: 5
Със сигурност са лични притесненията относно сигурността на тенджерата! Имам я от почти година, ползвам я рядко, но поне веднъж месечно. СЪвсем нормална и сигурна тенджера е.
Радвам е,че се включи с мнение  Wink Моята може и да не е била точно същата,но беше на същия принцип отгоре капака.Просто не ми изглеждаше надеждна и я позлвах със страх   Rolling Eyes Ама и аз съм си малко бъзла де  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 1 270
Кога сте изписали 4 страници  Hug
Аз днес мислех да ходя, ама като чета каква лудница е май ще се откажа.

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 256
Дали има шанс и днес да са оставили сърмите на Кенар на старата цена от миналата седмица  newsm78 Вчера в едни приятели ги ядохме, страхотни са, но до вчера бяха в брошурата...

# 51
  • Мнения: 1 517
Може и да имат , но цената 100% няма да е същата.
Някой купувал ли си е термочаша, интересува ме дали е качествена. Отдавна искам да си взема. Доста пътувам и ще ми свърши табота newsm78

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 256
Аз знам, че ще имат, ама искам да са на същата цена  Laughing Все пак утре е Бъдни вечер... Жалко, че в Билла не са на Кенар.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Момичета,извинявам се,ако сте коментирали...но да питам - някой има ли отзиви за каната за вода от 39.90? Благодаря предварително  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 13 140
Аз знам, че ще имат, ама искам да са на същата цена  Laughing Все пак утре е Бъдни вечер... Жалко, че в Билла не са на Кенар.

Поправям се. В Била има и на Кенар, и на фирма Гела (ако правилно съм я запомнила). Просто онзи ден са били свършили кенарските сарми. Вчера имаше и купих. И на двете фирми са по 3,90 лв/кг.  Peace Цената е до сряда включително.

Само за информация - в Метро 2кг от сармите на Кенар са 13 лв и стотинки. Wink

И да направя сравнение - на другата фирма оризът в сармите е някак по-разделен, има повече мазнина, само подправката е по-различна. След първото свикване с подправката, май са по-добри от тези на Кенар.

Последна редакция: пн, 23 дек 2013, 10:29 от Тaня67

# 55
  • Мнения: 1 103
Seengirl такава кана имам от 3г,перфектна е,няма да съжаляваш,вкъщи се ползва постоянно!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 163
е кажете ми не е ли знак от съдбата.
Преди два дена си говориме с мъжът ми,че не съм яла никога гъше месо, и че не съм виждала да продават никъде гъска, и сега хоп в брошурата виждам гъска-намалена от близо 8 лв на 6 лв/кг.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 850
Тъкмо се връщам от Кауфланд. Някакъв ад е, тея хора домове нямат ли си (то и аз съм сред тях де, ама карай)?!?!?
Взех си най-накрая коледните чаши на Кока-Кола, червени при това (като исках тях, нямаше, сега нямаше бели). И не чаках много изобщо, всички каси работеха, съобщаваха го през 5-10 минути сигурно.
Тоя медальон Браво пуешкия, бях го набелязала, но като му видях състава, направо ми стана лошо. Само Е-та. Но пък си взех кашкавал Маджаров, много вкусен.

# 58
  • Мнения: 1 244
Такава тенджера под налягане, ползвам вече 9 години...няма проблем никакъв  Peace
Вчера взехме от сърмите на Кенар...не съм очарована....вътре са сухи, а лозовият лист е много жилав и дебел ...Търся лозовите сърми на Paliria....просто са божествени, но за съжаление никъде не мога да ги открия вече Sad а са толкова са мънички, крехки, сочни, киселички, вкусни...Само да намеря някъде ще взема поне 4-5 кг  Laughing

# 59
  • Мнения: 5 790
Днес в 9 часа сутринта в новия Кауфланд на бул. Т.Каблешков имаше останала една тенджера под налягане за 23.99 лв. и то сложена при другите, които бяха 49 лв. Видях я случайно, но рафтът с намалените беше празен.

Общи условия

Активация на акаунт